NHL در ادامه به آن می گویند را کشف تمام گزینه ها را برای از سرگیری این فصل از جمله بازی در خنثی مکان و عمیق به تابستان و Oshie به خبرنگاران گفت: در یک ویدئو کنفرانس که روز شنبه او از مطالب به ترک تصمیم گیری به کارشناسان. او آماده برای رفتن خواهد بود هر زمان که زمان می آید.

در واقع او ابراز اعتماد به نفس است که او می تواند گام و آماده برای بازی postseason تنها پس از حدود یک هفته از عمل.

“هر چه آن را با فرمت است, من فکر می کنم حذفی هاکی است که به نگاه بسیاری مانند حذفی هاکی و آن را در حال رفتن به هیجان انگیز است و برای رفتن به سریع” Oshie گفت. “و در پایان اگر ما قادر به انجام آن کسی برنده آن است که آیا این [یک] دیوانه فرمت یا نه می شده اند در این تیم است که آن را به دست آورده.”

در حالی که او روشن بود در تمایل خود را به پایان فصل Oshie نیز مطمئن بود به بیان اهمیت سلامت و ایمنی است که می تواند یک بازگشت ممکن است. او گفت: اولویت های خود را همیشه خواهد بود خانواده اش و ایمنی از دیگر خانواده های جوان بیش از خود.

“دقیق و شاید تیم از مردان و زنان را باید به شکل از چگونه برای به دست آوردن این چیز رفتن و مطمئن شوید که آن را به 100 درصد امن و تضمین می کنیم که ما در حال رفتن به قرار دادن هر کسی که در راه آسیب است,” Oshie گفت. “اگر یک راه وجود دارد که آنها می توانید انجام دهید که اگر ما می تواند اطمینان از ایمنی از هر کس که در حال کار روی غلطک های تیم و مربیان و همه من می خواهم به بازی و می خواهید یک فرصت برای بالا بردن یکی دیگر از جام حذفی.”

Oshie همچنین فاش کرد یک ترجیح شخصی برای یکی از گزینه های است که شناور به عنوان ممکن است در مسیر بازگشت. اگر میزبانی بازی در یک منزوی و خنثی سایت ثابت می کند عملی تر از بازی در عرصه در سراسر قاره سابق دانشگاه داکوتای شمالی standout می داند که در آن او می خواهم که به شود.

“بدیهی است که داکوتای شمالی شماره یک محل من می خواهم می خواهم به بازی در جهان است به طوری که می تواند شگفت آور” Oshie گفت.

در ضمن Oshie ارسال شده است ارتباط بیشتر از طریق دوستان از دوستان او گفت: ضمن تشکر از پزشکان و پرستاران که در حال کمک به مبارزه با ویروس. او گفت که او نیز در راه به جمع آوری پول برای مردم در بیمارستان ها.

“این نوع از عجیب و غریب, بار, و من فکر می کنم ما بسیار خوش شانس است که در طول این زمان ما قادر به ماندن متصل شده از طریق این راه های مختلف” Oshie گفت. “آن لطمه می زند و من آن را واقعا سخت به تمرین در MedStar [پایتخت Iceplex] وجود دارد در مقابل طرفداران و بازی در مقابل طرفداران و نمی توان در جامعه اما هر کس می خواهد به امن. من قطعا از دست آن را انجام می دهند و فقط دیدن همه است.”

تمرکز خود را نیز در خانواده جوان خود را که به آن اضافه شده جدیدترین علاوه بر این Campbell ماه گذشته. کمپبل است Oshie و لورن اولین پسر پیوستن به خواهر بزرگتر Lyla و Leni.

“دختران بسیار هیجان زده است که من نه در هاکی” Oshie گفت. “ما از آن لذت ببرید زمانی که ما در خانه هستید و من بسیار مثبت است ، من واقعا فکر می کنم استفاده از این زمان بودن در خانه.”

Oshie نیز قادر به تماشای برخی از 2018 جام استنلی نهایی تکرار شده است که پخش در تلویزیون است. او گفت که او به تماشای بسیاری از بازی 4 و دوره سوم از بازی 5. قبل از همه او را دیده بودند برجسته در رسانه های اجتماعی و در تصویری هیئت مدیره در پایتخت یکی از عرصه.

بنابراین شده اند وجود دارد برخی از لنت نقره ای و برخی رسانه ها برای Oshie در طول NHL مکث, اما آنها نمی تواند جایگزین آنچه که او نتواند بیشتر در مورد این ورزش: رقابت است.

“من یک رقابتی مرد که آیا ما در حال پرتاب نوار توپ را به زباله می تواند در اتاق قفل و یا ما بر روی یخ بازی در یک بازی حذفی,” Oshie گفت. “من می خواهم به مسابقات خارج از همه چیز و باید بازی کنید و سعی کنید به ضرب و شتم مردم. شما رو به بچه ها اجازه برنده شدن هر یک بار در در حالی که. نمی توانید انجام دهید که در همه زمان ها در اینجا. اما من فکر می کنم این چیزی است که من دست. آن را به بیرون رفتن وجود دارد و پوشش در مقابل پسر دیگر و تلاش برای ضرب و شتم او که برای تغییر.”

جزئیات بیشتر در پایتخت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات