خلیل Ashawi ایسنا

کامیون حمل وسایل از آواره سوری از خط در شهر Sarmada در استان ادلب سوریه در Jan. 28.

بیروت — ارتش سوریه اسیر یک کلید شهر در شمال غربی استان ادلب آن در بیانیه ای گفت: روز شنبه یک پیشرفت قابل توجه برای بشار اسد نیروهای نظامی که بارها و بارها اقدام به بازپس گرفتن این شهر از Maarat shahar از جناح شورشی.

پیشرفت به شرح زیر آتش بس زده Jan. 12 توسط روسیه که پشت اسد و ترکیه که پشتیبانی از سیستم های مختلف جناح شورشی در این منطقه است. توقف در جنگ شکسته شد و دو روز بعد زمانی که بمباران را از سر گرفت و باعث جابه جایی در تهران برگزار می شود جیبی است که گسترش در سراسر استان ادلب و همسایه استان حلب.

“وجود دارد هیچ قصد بازگشت به Maarat shahar این بار گفت:” بلال Zikra رئيس جمهور از شهر شورای محلی که در سمت چپ شهر دوشنبه. “رژیم به طور کامل محاصره این شهر پس از من باقی مانده است.”

Zikra گفت: بسیاری از این شهر ساختمان های نابود شده اند. “هیچ مردم وجود دارد در سمت چپ در این شهرستان در همه این رژیم در امان هیچ پوسته راکت یا هر نوع سلاح در هدف قرار دادن آن است.”

این هفته ارتش سوریه نیز شروع به پیشروی به سوی غرب به شورشیان روستا در اطراف شهر حلب است. جبهه ای جدید علائم قابل توجهی تشدید و نشانه ای از ارتش سوریه عزم خود برای بازپس گیری گذشته عمده شورشی سنگر و استحکامات.

عکس های به اشتراک گذاشته شده توسط گروه مبارز نشان می دهد یک سیل از اتومبیل های متراکم جاده ها به عنوان مردم به شدت در تلاش برای فرار از یورش تکاپوی مینمودند ، اما “آنها قادر به پیدا کردن پناهگاه” Zikra گفت. “آنها در بدبختی و حالت رقت انگیز است.”

ادلب و مناطق اطراف آن را نگه دارید بیش از 4 میلیون غیرنظامیان است. اخیر سربازان ارتش در خشونت ها و حملات موجب خروج دسته جمعی از این منطقه — اما غیر نظامیان هیچ جایی برای رفتن. اکثر ساکنان تگرگ از دیگر نقاط کشور و به زور آواره وجود دارد پس از خود را در شهرستانها و شهرهای کوچک بودند retaken توسط نیروهای دولتی پرداختند.

[سوریه و باز کردن جبهه جدید در تلاش برای خفه کردن شورشیان سنگر و استحکامات]

بیش از 800,000 افراد در معرض خطر ابتلا به جابه جایی بین المللی نجات کمیته گفت.

بین Jan. 20 و 26 بیش از 129,000 مردم آواره شدند — یک عدد است که شامل برخی از کسانی که آواره شده اند چندین بار — از جنوب ادلب و غرب حلب با توجه به داده ها از سازمان ملل متحد شرکای محلی مشترک با واشنگتن پست. سازمان ملل متحد تخمین می زند که تقریبا 400000 نفر آواره شده اند پس Dec. 1 گفت: دیوید سوانسون سخنگوی سازمان ملل برای هماهنگی امور انسان دوستانه.

چندین آتش بس در منطقه سازماندهی شده توسط روسیه و ترکیه و دو کشور همکاری اسپانسر د-تشدید توافق در سال 2018 که تحت ترکیه راه اندازی مشاهده پست.

SANA/آسوشیتد پرس

ارتش سوریه سربازان فلش علامت پیروزی بالای یک مخزن در غرب روستایی حلب, سوریه در Jan. 27.

به عنوان سربازان اسد پیشرفته ترکیه وزارت دفاع هشدار داد و در بیانیه ای روز شنبه که آن را تلافی “در قوی ترین شیوه ای” در برابر “هر گونه تلاش برای به خطر انداختن امنیت” از ترکیه مشاهده پست که خال خال در سراسر استان از جمله حداقل سه نزدیکی نیروهای سوریه.

آنکارا ابراز زنگ در سوریه حمله کرده است که صدها هزار نفر از مردم آواره در حال فرار به سوی مرز ترکیه. خونریزی نیز سوخت مطالبات سوریه زندگی در ادلب که ترکیه انجام بیشتر برای حفاظت از غیرنظامیان در این استان از جمله باز کردن مرزهای خود به کسانی که در تلاش برای فرار.

“رژیم همچنان به کشتن غیر نظامیان بی گناه توسط حملات از هر دو زمین و هوا و وادار کردن شهروندان به خانه های خود را ترک و مهاجرت در شرایط زمستان باعث یک فاجعه انسانی در استان ادلب” ترکیه وزارت دفاع در بیانیه ای گفت:.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان بود غیر منتظره مهم روسیه در روز چهارشنبه برای ادامه توهین آمیز نشان می دهد که مسکو بود نه مطیع موافقت نامه های قبلی بیش از ادلب آینده در حالی که گفت که ترکیه تا به حال خواستار آن شد که روسیه توقف خود را برای بمباران در استان است.

“اگر شما متوقف نمی شود, پس از آن ما در حال اجرا هستند از صبر” او به خبرنگاران گفت: در هواپیما خود را پس از سفر به سنگال. “ما انجام خواهد داد هر چه طول می کشد از در حال حاضر در,” او اضافه شده بدون اینکه مشخص تر.

اردوغان به طور کلی خودداری از انتقاد از رئیس جمهور ولادیمیر پوتین به عنوان دولت روابط گرم بین ترکیه و روسیه از جمله همکاری نظامی و روابط تجاری. اما روسیه از حمایت از دولت سوریه توهین آمیز را مطرح کرد یک سردرگمی برای ترکیه است که پشتیبانی از گروه های شورشی در استان و به دنبال جلوگیری از صدها نفر از هزاران نفر از پناهندگان از تلاش برای عبور از مرز ترکیه.

“اگر ما در حال رفتن به وفادار همکاران با روسیه و سپس آنها باید نشان می دهد این. یا آنها را به انجام این روند با سوریه متفاوت و یا آنها را به انجام این روند با ترکیه متفاوت است. هیچ راه دیگری وجود ندارد” اردوغان گفت.

کریم فهیم در استانبول کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

روسیه از حمایت سوریه حمله, کشته شدن ده ها جابجا ده ها هزار نفر

ادلب می تواند تبدیل به بدترین بحران انسانی در سوریه جنگ داخلی

ارتش سوریه خواستار غیرنظامیان به ترک آخرین شورشی enclave; روسیه ارائه می دهد 3 راه

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im