خلیل Ashawi ایسنا

ترکی وسایل نقلیه نظامی وارد Bab al-حوا عبور در مرز سوریه و ترکیه در استان ادلب سوریه در روز یکشنبه.

استانبول — سوریه و ترکیه رشد شاخص نزدیک به جنگ تمام جمعه به عنوان نیروهای نظامی خود را رد و بدل آتش سوزی مرگبار برای بار دوم در چند روز در ادلب یک رقابت و زده استان های شمالی است که از گذشته باقی مانده عمده شورشی موضع محصور دفاعی کوچک در سوریه از نه سال جنگ.

آخرین جنگ آغاز شده و پس از بمباران توسط نیروهای سوریه از کشته شدن پنج سرباز ترک و زخمی شدن پنج نفر دیگر بر طبق ترکیه’ s وزارت دفاع. مرگ آمد و یک هفته پس از دور قبلی از سوریه توپخانه در ادلب به کشته شدن هشت نظامی ترکیه پرسنل.

ترکیه پاسخ جمعه شامل حملات بر آنچه گفته شد “115 رژیم به اهداف” از جمله خمپاره انداز مواضع تانک و هلیکوپتر. یک صد و یکی از نیروهای وفادار به بشار اسد کشته شدند, ترکیه به وزارت دفاع گفت.

این درگیری به دنبال تصمیم اخیر رئیس جمهور رجب طیب اردوغان به ارسال بیشتر نیروهای ترکیه به ادلب: یک قمار با هدف کاهش سرعت یک تسریع ارتش سوریه پیشبرد. روسیه از حمایت سوریه حمله با هدف recapturing خاک در داخل و اطراف استان به کشته شدن صدها نفر از شهروندان بیش از چند ماه و با ارسال صدها هزار نفر از مردم آواره در حال فرار به سمت مرز ترکيه — شگفت انگیز اردوغان دولت که در حال حاضر میزبان حدود 4 میلیون پناهجوی سوری است.

تقریبا 600,000 سوریه فرار, دولت, حمله, خطر ‘فاجعه انسانی’

اسد دولت در درایو خود را به تصرف تمام قلمرو آن را از دست داده و به شورشیان در سوریه را جنگ طولانی است که به شکست شورشیان در ادلب استان تا حد زیادی تحت کنترل شبه نظامیان افراطی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را محکوم کرد سوریه توهین آمیز و حمایت ترکیه از اقدامات اخیر در ادلب حتی در حالی که مقامات ایالات متحده باید مضطرب در مورد رشد sway از شبه نظامیان اسلام گرا در استان است.

برای جلوگیری از ارتش سوریه, ترکیه فرستاده است تشویقها به یک دوجین نظامی مشاهده پست های نگهداری آن را در ادلب. اما حملات مرگبار توسط دولت سوریه در ترکیه مواضع دو بار در هفته گذشته به نظر می رسد نشان می دهد که عامل بازدارنده بود شکست.

به جای سوریه و متحدان آن قابل توجه بود با شدت بیشتری بر غیر نظامی و اهداف نظامی به طور یکسان.

اولین حمله Feb رخ داده است. 3 هنگامی که حمله نیروهای دولتی سوریه در نزدیکی شهر Saraqeb کشته شدن هفت سرباز ترک و یک غیرنظامی کارمند ارتش ترکیه است. پس از حمله اردوغان گفت که ترکیه تا به حال انجام شده تلافی جویانه هوایی و حملات توپخانه.

روز دوشنبه نیروهای سوریه انجام شده “شدید توپخانه ای” در یک موقعیت ترکیه در Taftanaz حدود هشت مایلی شمال شرقی ادلب را در استان, کشته شدن پنج سرباز ترک گفته به ترکیه وزارت دفاع و نظارت قرار گرفتند.

“جنگ جنایی که به دستور امروز شنیع حمله هدفمند کل جامعه بین المللی نه فقط ترکیه” Fahrettin Altun اردوغان سخنگوی در توییتر نوشت در اشاره آشکار به اسد. “ترکیه انتقام در برابر حمله برای از بین بردن تمام اهداف دشمن و انتقام ما افتاده افغانستان است.

[نادر و مرگبار درگیری بین سوریه و ترکیه برجسته تنش در شورشی سوریه استان]

وزارت دفاع در بیانیه نیست توضیح دهید که چگونه آن را به حال مشخص شد که دقیقا 101 سوریه کشته شده اند.

ارتش سوریه ساخته شده است که تلاش های مکرر برای گرفتن ادلب بیش از سال گذشته یافت اما پیشرفت آن مورد ضرب و شتم توسط شورشیان و یا مسدود شده که ترکیه و روسیه در حال مذاکره آتش بس.

برای این لحظه هیچ توافق می ایستد در راه از آخرین حمله آغاز شد که در اواخر ماه ژانویه است. مذاکرات بین روسیه و ترکیه طی چند روز گذشته شکست خورده بود برای عملکرد یک توافق در مورد توقف خشونت, ترکی, مقامات گفت.

نیروهای سوریه انجام دو جانبه حمله بیش از گذشته دو هفته از شرق و جنوب, گرفتن جانشینی از شهرها در جنوب ادلب و غربی حلب است. ارتش و نیروهای مرتبط تا شنبه در غرب حلب اجازه می دهد آنها را برای حمله به شورشیان را از یک تازه باز جبهه سوریه خبرگزاری سانا گزارش داد.

سوریه و دولت نیز در آستانه تصرف استراتژیک بزرگراه M5 که متصل دمشق و حلب با توجه به ناظر حقوق بشر سوریه, گروه نظارت.

به عنوان ارتش سوریه رول از طریق این استان نگران است که جنگ است و باعث بی سابقه ای غیر نظامی مهاجرت — اشتغال ذهنی از دولت ترکیه — تنها شدت یافته است.

از اوایل ماه دسامبر نزدیک به 700000 نفر در ادلب آواره شده اند گفت: دیوید سوانسون, یک سخنگوی سازمان ملل برای هماهنگی امور انسان دوستانه. یک صد هزار نفر مجبور به ترک خانه های خود و یا مکان های که در آن آنها پناه در هفته گذشته تنها, او گفت:.

“اعداد در حال تغییر به معنای واقعی کلمه توسط دقیقه” سوانسون گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “این منحصر به فرد موج جابه جایی پس Dec. 1 می تواند به خوبی اثبات می شود بزرگترین سطح جابه جایی از بحران آغاز شد تقریبا نه سال پیش.”

شهروندان را بسته بندی شده به اتومبیل برای فرار از به طور فزاینده مکرر حملات هوایی و تغییر خطوط مقدم جبهه سمت شمال به سمت مرز ترکیه امیدوار به پیدا کردن پناهگاه از بدبختی سرد است. چند موفق هستند.

“وضعیت فاجعه بار است” گفت: مصطفی حاج یوسف ادلب مدیر سفید کلاه دفاع مدنی ، “غیرنظامیان هستند در چادر و بدون هیچ گونه حمایت یا گرما. درجه حرارت زیر صفر است. این وضعیت غم انگیز و بدتر شدن است با ادامه هوایی و حملات زمینی است.”

مبهم Buswell سیاست و حمایت مدیر کمیته بین المللی نجات در خاورمیانه گفت: آن را “باور نکردنی به فکر می کنم” که این فاجعه انسانی می تواند بدتر شده اما در آن بود.

“آب و گرفتن واقعا تلفات سنگین بر مردم باران و جاری شدن سیل به عنوان آنها در حال تلاش برای فرار از این مناطق” او گفت:. “آنها نمی توانند با استفاده از بزرگراه های اصلی به طوری که آنها در حال بسته بندی شده به جاده های گل آلود و برگشت جاده ها و مناطق کوهستانی در تلاش برای فرار.

“این واقعا وحشتناک, وضعیت ناامید و اگر جنگ متوقف نمی شود به زودی و اگر این افزایش متوقف نمی شود, از آن بدتر خواهد شد,” او گفت:.

Dadouch گزارش از بیروت.

ادامه مطلب

روسیه می گوید اسرائیل نزدیک به سرنگونی هواپیمای مسافربری در سوریه

ترکیه بیشتر اقدام نظامی به سوریه پرس های توهین آمیز در تهران برگزار می شود, استان

این ادلب بحران یادآوری است که در سوریه جنگ است و نه بیش

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im