مشکوک, هکرها روسیه را لرزاند, آخرین بازی های المپیک است. توکیو نگرانی از آن می تواند آینده.

یوجین Hoshiko AP

مشعل المپیک وارد ژاپن روز جمعه در ماتسوشیما پایگاه هوایی در Higashimatsushima. بازی های المپیک تابستانی در حال برنامه ریزی برای شروع در اواخر ماه جولای.

مسکو — به عنوان مراسم افتتاحیه در بازی های المپیک زمستانی 2018 در کره جنوبی شروع شد و یک تعداد غیر منتظره ای بالا از صندلی های خالی باقی مانده است. بسیاری از کسانی که برنامه ریزی برای حضور در PyeongChang قادر به چاپ بلیط خود را.

پشت صحنه هرج و مرج بود آشکار برای سازمان.

یک عفونت مخرب بود و باعث اختلال در اینترنت پخش و سیستم های المپیک سایت — فلج هک که بدون مجازات باقی می ماند حتی به عنوان بازی های بعدی روش.

سرنوشت توکیو بازی های المپیک, برنامه ریزی برای شروع در اواخر ماه جولای در سوال باقی می ماند در میان coronavirus بیماری همه گیر. مشعل المپیک وارد شده از یونان در روز جمعه. اما برای امنیت سایبر کارشناسان تاریخ بعدی المپیاد کمتر است و مهم تر اینکه آیا آنها آموخته اند درس از یکی از آخرین.

اصلی غذای آماده: مشکوک دولت مورد حمایت روسیه هکرها می تواند آماده برای یکی دیگر از اجرا در این بازی.

هیچ دولت علنا ارائه مستقیم شواهد دیجیتال با اشاره به روسیه برای PyeongChang هک. مقامات روسی ساخته شده هیچ عمومی نظرات به اتهامات.

اما تحلیلگران و دیگران ادعا می کنند که PyeongChang هک مناسب یک الگوی انتقام برای ممنوعیت روسیه از این بازی از جمله بازی های آینده بازی های المپیک توکیو — در یک رسوایی دوپینگ است که در سمت چپ روسیه در حاشیه مسابقات بین المللی است.

جائه C. هنگ

AP

دو بازدید کننده در ماه فوریه پوشیدن ماسک در ژاپن موزه المپیک در توکیو. این بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده است سرنوشت بازی های المپیک تابستانی در سوال.

این امنیت سایبر شرکت FireEye و مقامات اطلاعاتی ایالات متحده صحبت به شرط ناشناس ماندن به بحث حساس و تحقیقات و باید با بستن PyeongChang حملات سایبری به روسیه اطلاعات نظامی شناخته شده به عنوان GRU.

سرویس متهم شده است توسط سازمان های اطلاعاتی غربی و دیگران از پنهانی عمل می کند مانند نرم به کمیته ملی حزب دموکرات ایمیل در سال 2016 توفنده بخشی از اوکراین شبکه برق در سال 2016 و تکاپوی وب سایت های دولتی در کشور گرجستان در سال گذشته است.

دو سال پیش از GRU نامگذاری شد در ایالات متحده کیفرخواست به اتهام هک کردن دوپینگ پایگاه داده ها در طول تابستان 2016 بازی در ریو دو ژانیرو.

[جاسوس روسیه, هک بازی های المپیک و سعی کردم آن را به نگاه مانند کره شمالی را از آن مقامات ایالات متحده می گویند]

“وجود دارد یک احتمال قوی است که ما در حال رفتن به همان حادثه دوباره [در ژاپن] گفت:” جان Hultquist مدیر اطلاعات و تجزیه و تحلیل در FireEye. “روسیه بدیهی است که نمی خواهید به آموخته های خود درس زیرا هیچ کس حتی زحمت به سرزنش آنها.”

توکیو بازی های المپیک را برای حفاظت از 100 سیستم های مختلف گفت: Akira Saka رئیس اطلاعات امنیت را برای این رویداد. سازمان در حال حاضر با آن مواجه برخی از حملات سایبری. در طول یک بلیط قرعه کشی در ماه سپتامبر برای شهروندان 6,900 بلیط خریداری شده از طریق جعلی شناسه. کسانی که بلیط گرفته اند باطل است.

Kimimasa Mayama

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

یک خانواده یک عکاسی از خود با مشعل المپیک روز شنبه در اکورا Minamihama سونامی بازیابی پارک یادبود در اکورا ژاپن.

“وجود دارد آسیب پذیری های که شناخته شده است اما نیز وجود دارد که آسیب پذیری هستند که آشکار” Saka گفت. “بنابراین ما به اشتراک گذاری شده است تمام انواع اطلاعات در این مرتبط با احزاب و ادارات دولتی و المپیک مربوط به سازمان ها و ارائه دهندگان خدمات.”

تلاش برای هک کردن بازی های المپیک جدید نیست. 2012 لندن بازی رو حدود 165 میلیون نرم تلاش این مراسم مدیر ارشد فناوری اطلاعات گفت: در یک کنفرانس امنیت سایبر در سال 2013 اضافه کرد که اکثر آنها بی اهمیت.

اما حملات سایبری در گذشته دو بازی های المپیک به نظر می رسد انگیزه های کمیته بین المللی المپیک را تحریم روسیه است.

با توجه به ایالات متحده کیفرخواست دو جاسوس روسیه در زمان سفر جداگانه به ریو و هدفمند روتر برای دسترسی به اینترنت بی سیم در یک هتل زنجیره ای که در آن مبارزه با دوپینگ مقامات اقامت داشتند. هکرها استفاده می شود که نقض به ارسال اطلاعات خصوصی مورد توجه ایالات متحده ورزشکاران از جمله ستاره تنیس سرنا و ونوس ویلیامز چهار بار ژیمناستیک مدال طلا سیمون Biles و بسکتبال زنان standout النا Delle Donne.

[سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ تایید روسیه, هک ریو المپیک مواد مخدر-تست پایگاه داده]

“یک سطح جدید از نفرت اقدام گفت:” تراویس Tygart مدیر اجرایی ایالات متحده در آژانس ضد دوپینگ یکی از گروه های هدف قرار دادند.

Tygart اضافه شده است که او نا امید است که کمیته بین المللی المپیک است را محکوم کرد روسیه برای حادثه است. او نیز ناموفق تحت فشار قرار دادند برای یک قرارداد ممکن است: بازگشت از روسیه اگر حملات سایبری را متوقف کند.

رسیده از نظر کمیته بین المللی المپیک در پاسخ به این که “حفظ امن عملیات است که تمرکز ما و در خط با بهترین شیوه برای امنیت ما نمی توانیم اظهار نظر در سیاست های ما.”

یوجین Hoshiko

AP

توکیو المپیک رئیس Yoshiro موری تحسین به عنوان سه طلای المپیک مدال آوران Tadahiro Nomura راست و Saori یوشیدا نور مشعل المپیک.

که GRU که گفته می شود در سال 2016 نشده به نظر می رسید برای جلوگیری از آن.

مایکروسافت اعلام کرد در ماه اکتبر که هکرها مرتبط GRU دوباره هدفمند حداقل 16 بین المللی ورزشی و مبارزه با دوپینگ سازمان فقط قبل از سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ اعلام کرد که روسیه مواجه شده یکی دیگر از بازی های المپیک بان کی مون برای تلاش برای گمراه کردن آن کرد.

“الگوی تکرار است در حال حاضر در برخی از احساس گفت:” اندی گرینبرگ نویسنده “Sandworm: دوره جدیدی از جنگ سایبری و شکار برای کرملین خطرناک ترین هکرها.”

“این نرم و عملیات نشت قبل از سال 2018 مستقیم خرابکاری از بازی های المپیک است. و شاید آنها در حال حاضر یک منادی از تکرار که خرابکاری بهره برداری بیش از حد” او گفت:.

دو بال از GRU هکرها — واحد 26165 و واحد 74455 — شناسایی شده توسط ایالات متحده دادستان به عنوان کلید شاخه های مسکو سایبری سپاه. واحد 26165 اغلب به عنوان فانتزی خرس یا APT28 بود به هک کمیته ملی حزب دموکرات در حالی که واحد 74455 یا Sandworm مشغول به کار در یک نقش پشتیبانی, ایجاد ساختگی افراد آنلاین به انتشار سرقت اطلاعات Hultquist گفت.

اما واحد 74455 نیز شهرت دارد در مقیاس بزرگ مخل حملات از جمله دو در اوکراین است که هدف از برق شبکه و باعث شد مردم به از دست دادن قدرت برای ساعت. همچنین این واحد FireEye است به المپیک 2018 هک.

شاید پیچیده تر از این حمله خود را به درجه ای از فریب — “پرچم دروغین” کاشته شده در کد آن را به نگاه مانند کره شمالی در پشت آن بود.

Craig Williams ارشد ویژگی های رهبر در سیسکو Talos تهدید هوش تقسیم معتقد است طبیعت زمستانی 2018 بازی هک که تیم خود را به نام “المپیک ویرانگر” بود در بخشی از پاسخ به سازمان های اطلاعاتی غربی در تماس روسیه برای سال 2017 NotPetya حمله سایبری در اوکراین — به عنوان یکی از پر هزینه ترین حملات سایبری در تاریخ است.

این بدافزار که آمار PyeongChang های المپیک سرند با دیجیتال معادل جعلی امضا در سند او گفت: “طوری طراحی شده است که اسناد خواهد بود به خصوص دشوار است.

Talos متوقف کوتاه از سرزنش روسیه برای “المپیک ناوشکن” اما با اشاره به وجود شباهت بین که هک و دو نفر دیگر که دولت در حال حاضر به GRU.

“این غیر معمول با حملات سایبری برای هیچ کس به اعتبار آنها, اما این یکی که به نظر می رسد تنها نقطه از آن خواهد بود برای ارسال یک پیام به بازی های المپیک است که اگر شما بان ما, اگر شما همچنان به تحقیق ما برای دوپینگ سپس شما پرداخت قیمت” گرینبرگ گفت.

ژاپن در نظر گرفته شده است بالا-10 کشور برای امنیت, با توجه به یک مطالعه اخیر توسط شرکت امنیتی Comparitech. Saka ارشد امنیت اطلاعات افسر توکیو بازی گفت: او شده است در تماس با المپیک قبلی سازمان برای بهبود اقدامات دفاعی.

اما “این سازمان ها تحت حمله توسط سرویس های اطلاعاتی روسیه که تا به حال مقدار زیادی از عمل در انجام این نوع از فعالیت های” Hultquist گفت.

“من به سختی می تواند سرزنش کسی که می شود آنها را غرق,” او اضافه شده است. “آنها جدی بازیگرانی که بسیار خوب در آنچه انجام می دهند.”

Denyer گزارش از توکیو است.

ادامه مطلب

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید هنوز هم ” تعداد زیادی از گزینه ها برای بازی های المپیک توکیو پس از تماس با ژاپن آبه

ژاپن می گوید تعویق انداختن بازی های المپیک است “غیر قابل تصور” اما یکی توکیو 2020 عضو هیئت مدیره مخالف

روسیه ضد دوپینگ رئیس می خواهد ‘پاک’ تعمیرات اساسی پس از المپیک ممنوعیت. او تهدید به مرگ در پاسخ.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im