افزایش coronavirus بیماران را تهدید می کند به باتلاق آمریکا بيمارستان

با داستان از ایتالیا در مورد بیمارستان ها تبدیل به دور بیماران مبتلا به علائم تنفسی و بهداشت مراقبت از مدیران می گویند که آنها در حال انجام هر کاری که آنها می توانید به پلاگین سوراخ در یک سیستم در ایالات متحده است که آنها اذعان آماده است رسیدگی بدترین شرایط به همه گیر می تواند ظرف.

“ما کاملا در یک مسابقه گفت:” جینا مندل-Ricci, معاون رئیس جمهور, های نظارتی و حرفه ای امور در بیشتر بیمارستان نیویورک انجمن. اعضای انجمن در حال مقابله با شیوع بیماری در شهرستان Westchester و شمال نیوجرسی و همکاری با دولت و مقامات محلی پیش از این انتظار می رود موج عفونت در سراسر شهر نیویورک در منطقه است. برخی از اعضای بیمارستان ها با توجه به چگونه آنها می تواند افزایش به 20 درصد بالاتر از خود را با مجوز, ظرفیت, او گفت:.

آنها امیدوارند که ترکیبی از برنامه ریزی اولیه و محدود کردن تعاملات اجتماعی — با استراتژی های مانند کار از خانه و ممنوعیت اجتماعات بزرگ — را کاهش می دهد آینده افزایش عفونت های ویروسی و کمک به دفع گسترده فاجعه است. در سراسر کشور, پزشکی تیم tallying تخت بیمارستان و در بخش مراقبت های ويژه تخمگذار اورژانس نیروی انسانی طرح و در نظر گرفتن سهام از دستگاه تهويه مکانيکی است که نگه داشتن حیاتی بیمار بیماران زنده خواهد شد و در تامین کوتاه مدت در صورت وجود رشد سریع در موارد جدی.

نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) روز پنجشنبه گفت که اقدامات افراطی بودند در نظر گرفته می شود مانند توقف اعمال جراحی الکتیو که باید افزایش ظرفیت بیمارستان حدود 25 تا 30 درصد است. علاوه بر این, او گفت:, دولت خواستار است تا بازنشسته و سابق پزشکان و پرستاران و تسریع خود recertification. توسط شنبه به عنوان دولت خود را اعلام کرد اولین coronavirus مرگ یکی از شهرستان های بزرگ, بیمارستان, سیستم های گرفته شده بود که در مرحله. نیویورک-پروتستان گفت: این امر به تعویق انداختن همه روش انتخابی و جراحی تا اطلاع ثانوی به طوری که آن می تواند “تمرکز بر روي ما تجهیزات و لوازم در طول این دوره به چالش کشیدن.”

MedStar واشنگتن بیمارستان مرکز بزرگترین مرکز پزشکی در سی منطقه در این آخر هفته است که شاخص های آن “اتاق آماده” — یک غول از 2500 فوت مربع تمام خطرات آماده فضایی ساخته شده پس از سپتامبر. حملات 11 برای توده تلفات حوادث — به استفاده از در صورت افزایش coronavirus بیماران.

کریگ DeAtley, مدیر, مدیریت اضطراری گفت: پزشکان نیز برنامه ریزی برای تسریع در تخلیه غیر coronavirus بیمارانی که مراقبت های پیچ در پیچ پایین و که ایمن ارسال در روز های اولیه برای تبدیل چندین بخش از بیمارستان اختصاص داده شده به کروناویروس مناطق. DeAtley گفت: بیماران می توانند انجام بخشی خود را برای کمک به بیش از حد: “از اهمیت پارامونت است ماندن آرام است.”

سان فرانسیسکو تقلا برای قرار دادن مسکن موقت برای کسانی که آزمایش مثبت برای coronavirus اما لازم نیست در بیمارستان بستری شود. مقامات بهداشتی را به طور موقت به اجاره وسایل نقلیه تفریحی و برگزاری آنها را در پادگان یک پارک و نظامی سابق قلعه در قسمت شمالی شهر. مقامات نیز به دنبال دیگر قرنطینه مسکن از جمله اشغال املاک مسکونی و خالی هتل ها با توجه به اعطای, Colfax, سان فرانسیسکو, مدیر بهداشت.

بیمارستان رهبران نگران نگه داشتن به اندازه کافی پزشکان و پرستاران و کارکنان پس از پرسنل پزشکی شروع قرارداد این ویروس در تعداد بیشتری گفت: آنها محدود کردن چهره به چهره با کارکنان است.

بیشتر بیمارستان ها در سراسر کشور در حال بدست گرفتن سواب از بینی و گلو از بیماران در اتومبیل های خود را به نگه داشتن آنها را از آمدن به اتاق اورژانس.

در نیوجرسی که در آن یک نفر فوت کرده و نزدیک به 30 نفر تایید به توان و حذف برنامه بودند در جریان جمعه به استفاده از یک اورژانس پزشکی واحد های تلفن همراه با هفت تخت در هکنساک دانشگاه مرکز پزشکی برای مراقبت از بیماران بیشتر است. یکی دیگر از واحد آماده شدن در ساحل نیوجرسی.

توده اضطراب است که باعث مشکلات در بیمارستان های رانندگی از ترافیک های غیر ضروری به اتاق اورژانس. هکنساک مرکز پزشکی دانشگاه گفت: این مدیریت افزایش بستری شدن در بیمارستان بوده ولی deluged با مردم با حداقل یا بدون علائم به دنبال آزمون در اتاق اورژانس. آن را انحراف آن “نگرانی خوب” مردم به هفت بازدیدکننده داشته است یک ساعت در روز پنج شنبه شب به یک جداگانه biocontainment واحد به ارزیابی آموزش در مورد چگونه به کاهش عفونت و به خانه فرستاد.

“آنها gumming تا سیستم و gumming تا مراقبت حاد با نگرانی خوب” سعید یوسف آندروود رئیس اورژانس پزشکی در بیمارستان است. “در پاسخ به این نوع لفاظی است ایجاد یک نبوت خود انجام است.”

در Westchester County, کانون نیویورک شیوع سفید دشت بیمارستان دریافت کرده است به عنوان بسیاری از 900 تماس به محلی تدریس خصوصی در خانه آن را راه اندازی. بیمارستان فقط چند مایل دورتر از نیو راشل یک جامعه است که تحت یک دولت-دستور مستند برای جلوگیری از گسترش ویروس. “تنها حدود 10 درصد از بیماران مبتلا به کروناویروس نیاز به مراجعه به بیمارستان و ما می خواهیم به آموزش این بیماران در مورد اینکه آیا آنها نیاز به اینجا می آیند یا نه گفت:” مایکل Palumbo, معاون اجرایی رئیس جمهور و افسر ارشد پزشکی.

برنامه ریزی برای بلایای طبیعی مانند طوفان و حملات تروریستی اثبات ناکافی در یک کلید احترام به کروناویروس: حرکت بيمار از تاثیر منطقه را محدود بهره مند شوند در یک سرعت گسترش بیماری همه گیر است که sickens هزاران نفر در مناطق متعدد در یک بار می گویند برنامه ریزان. در منهتن, Lenox Hill, بیمارستان, پزشکی, مدیر دانیل بیکر گفت: در نزدیکی مرکز منهتن چشم و گوش و گلو که در بيمارستان به طور معمول در دسته بیماران سرپایی می تواند باز برای بستری در بیمارستان برای بستری.

یک سازمان جهانی بهداشت در گزارش ووهان کانون شیوع یافت 80 درصد از افراد آلوده تا به حال فقط علائم خفیف 15 درصد مورد نیاز بسیار متمرکز اکسیژن و 5 درصد — بیشتر به طور جدی بیمار مورد نیاز دستگاه تهويه مکانيکی. حتی بیشتر نگران کننده بیماری های عفونی کارشناسان اشاره کرده اند این است که دوره بهبودی بسیاری از بیماران بود سه تا شش هفته است.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی برآورد یک بیماری همه گیر آنفلوانزا مانند که آمار ایالات متحده در سال 1957 که در نتیجه 38 میلیون نیاز به مراقبت های پزشکی 1 میلیون نفر نیاز به بستری شدن در بیمارستان و 200000 نیاز به مراقبت های ویژه. در یک شديد سناریو از جمله در سال 1918 بیماری همه گیر آنفلوآنزا اعداد را به 9.6 میلیون بستری شدن در بیمارستان و 2.9 میلیون نیاز به مراقبت های ویژه.

ایالات متحده در مقایسه تنها در مورد 924,107 تخت بیمارستان و 97,776 تخت های مراقبت ويژه با توجه به یک سال 2018 انجمن بیمارستان های آمریکا بررسی.

تحت فشار بی امان از شرکت های بیمه و دولت ها برای کاهش هزینه ها, بیمارستان ها باید به تصویب بسیاری از فقط در زمان عرضه استراتژی و نه نگه داشتن عمیق رزرو منابع. آنها همچنین به دنبال نگه داشتن اتاق خود را نزدیک به 100 درصد اشغال شده برای به حداکثر رساندن درآمد.

“همه چیز بر اساس فقط در زمان موجودی انبار. ما تخلیه موجودی در بیمارستان و آنها نمی خواهند پول نقد خود را نشسته بر روی قفسه های آنها می خواهند آن را در بانک” گفت: براک Slabach معاون ارشد رئیس جمهور از عضو خدمات ملی بهداشت روستایی انجمن. “مدیریت زنجیره تامین تبدیل شده است بسیار کارآمد اما در زمان استرس هنگامی که شما فراتر از ظرفیت های طبیعی افزایش آن باعث ایجاد مشکلات است.”

بیمارستان رهبران التماس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به روشن دور نوار قرمز به صورت اورژانس و ارائه هدفمند بودجه برای دیدار با خواسته های مورد انتظار انفجار از بیماران.

نمایندگان ملت تحصیلی مراکز درمانی و بیمارستان های دیگر می خواهید looser قوانین اجازه می دهد تا خانه های سالمندان به پذیرش بیمارانی که کمتر بیمار آزاد کردن فضای بیمارستان برای بستری افراد آلوده به ویروس. آنها همچنین می خواهند چشم پوشی بنابراین پزشکان دارای مجوز در یک کشور می تواند به درمان بیماران در کشورهای دیگر. و آنها می خواهند برای بلند کردن یک حد 25 تخت در “بحرانی دسترسی به بیمارستان” در مناطق روستایی است.

جدید ساخت و ساز اضافی نیروی انسانی و درآمد از دست رفته از لغو اعمال جراحی الکتیو را فشار مالی زیادی در امکانات نیاز به فدرال کمک نقدی انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی در نامه ای به کروناویروس نیروی کار که توسط رهبری معاون رئیس جمهور پنس.

مزمن کمبود تجهیزات حفاظت شخصی طاعون ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از همه راه راه, اما به خصوص خانه های پرستاری گفت: لیگ برتر, Inc., ملی خرید سازمان که procures مواد مخدر و تجهیزات برای بیمارستان ها و خانه های سالمندان. یک خانه سالمندان در کرکلند بشویید. شده است منبع 22 مرگ و میر به تنهایی.

اما بسیاری از خانه های پرستاری در سراسر کشور نمی تواند خرید N95 ماسک محافظ برای سلامت خود کارگران است زیرا آنها خریداری آنها در گذشته با توجه به برتر. یک سیستم `”تخصیص” در میان توزیع کنندگان عمده محدودیت مردم را به تاریخی خرید حجم.

نخست وزیر خواسته است تا برگ برنده دولت به منظور جلب کردن در اورژانس ملی ذخایر ماسک و اختصاص میلیون ها نفر از آنها برای خانه های پرستاری گفت: Soumi Saha, مدیر ارشد, از, حمایت, در لیگ برتر. برتر ارسال نظرسنجی به 28,000 خانه های سالمندان که در مجموع 2 میلیون و تخت. بیش از نیمی از کسانی که در پاسخ گفت: آنها هیچ دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی, او گفت:.

یکی دیگر از وخیم کمبود پدید آمده در یک بیمارستان در برخورد با این بیماری همه گیر در ایالت واشنگتن Saha گفت. همیشه سبز سلامت فرار از یک نوع دنده محافظ به نام تصفیه هوا-مجهز به ماسک و یا PAPR که مورد نیاز است برای کارگران به تمیز کردن اتاق و رسیدگی باقی مانده از coronavirus بیمار که مرده است.

آن زمان نه ساعت به کردهاید 21 PAPRs, ایجاد تاخیر در آماده سازی برای آینده بیمار Saha گفت. شرکت های هواپیمایی ممنوع از حمل و نقل PAPRs چرا که آنها به عنوان یک مواد خطرناک, او توضیح داد: پس از آن تا به حال به حمل و نقل زمینی. نخست وزیر خواسته است به دولت اجازه حمل و نقل هوایی از دستگاه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>