دیوان عالی کشور توقف اجرای ناتانیل جنگل دقیقه قبل از او به علت مرگ

دیوان عالی کشور صادر کرده است اقامت موقت اعدام برای یک مرد محکوم به اعدام بیش از سه قتل که او مرتکب نشده.

ایالت آلاباما برنامه ریزی شده بود به اجرا ناتانیل جنگل برای قتل پایتخت به عنوان یک گروه به رهبری توسط اعضای خانواده و حمایت کیم کارداشیان-غرب خواست فرماندار برای یک ساعت یازدهم به اعدام.

آن آمد به جای آن از دیوان عالی کشور, فقط چند دقیقه قبل از اعدام بود و با توجه به محل.

جنگل, 44, مجموعه بود به مرگ با تزریق مواد کشنده در William C Holman Correctional Facility در آتمور, Alabama. دیوان عالی کشور حکم آمد از طریق at 5.30 pm, فقط 30 دقیقه قبل از اعدام برنامه ریزی شده بود را به محل.

در سال 2005 جنگل پیدا شد گناه برای نقش خود را در سال 2004 مرگ سه افسر پلیس زن در بیرمنگام آلاباما و اقدام به قتل یک چهارم. یکی دیگر از کری اسپنسر نیز محکوم به جرم و جنایت و نیز در انتظار اعدام هستند.

آقای جنگل, دادستان ها می گویند درو چهار افسر به یک آپارتمان که در آن او و اسپنسر به فروش می رسد کرک کوکائین است. آنجا بود که اسپنسر نه جنگل شات افسران.

افسران کارلوس اون هارلی Chisholm سوم و چارلز بنت کشته شدند و افسر Michael Collins زخمی شد.

در آلاباما به عنوان یک همدست در قتل نیز می تواند منجر به حکم اعدام.

کیم کارداشیان وست توییتی حمایت جنگل(خبرگزاری گتی ایماژ)

قبلا کیم کارداشیان غرب با استفاده از رسانه های اجتماعی خود را حضور به تلاش برای برخی از سیاستمداران به توقف کشتار.

ارسال در توییتر واقعیت تلویزیون ستاره از او خواست 63.7 میلیون پیروان برای پیوستن به یک ائتلاف خواستار جنگل به ذخیره شود.

صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده: “#NathanielWoods برنامه ریزی شده است به اجرا در آلاباما امشب برای قتل را مرتکب نشده بود. پیوستن به ائتلاف گسترده ای – از جمله اعضای هیات داوران و بستگان قربانیان – در اصرار @GovernorKayIvey و @AGSteveMarshall به ماندن مقابله را اعدام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im