مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دادگاه عالی ایالات متحده حکم در روز پنج شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی تواند تعطیل اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) مهاجرت برنامه که برای اولین بار تاسیس شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما.

IF محافظت می کند نزدیک به 700000 نفر شناخته شده به عنوان “خیال” از رو فوری اخراج از ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مطرح قصد بر هم زدن IF در تلاش برای سرکوب اصلاح قانون مهاجرت در داخل کشور – وعده های ساخته شده توسط رئیس جمهور که به دنبال انتخابات است. اما تصمیم دیوان عالی آمریکا در روز پنج شنبه متوقف است که تلاش.

این 5-4 حاکم برای حفاظت از IF ساخته شده بود با رئیس دادگستری John G رابرتز نوشتن نظر اکثریت و او که پیوست چهار لیبرال قضات.

در اکثر نظر قضات استدلال نیست اگر وزارت امنیت داخلی (DHS) “ممکن است” منحل IF در آینده است. چه آن حکومت هر چند که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موفق به در حال حاضر به توجیه کافی برای انحلال مهاجرت برنامه.

“دلایل است که به دنبال ما نتیجه گیری کرد که وزیر را نقض APA و این که فسخ باید خالی” رئیس دادگستری رابرتز نوشت.

او افزود: “قانون اساسی در اینجا روشن است: یک سازمان باید اقدامات خود را بر اساس دلایل آن را به زمانی که آن عمل کرده است. این مورد برای برش گوشه ها اجازه می دهد تا DHS به تکیه بر دلایل وجود ندارد و از آن اصلی تصمیم گیری است.”

رئیس جمهور واکنش منفی به تصمیم روز پنج شنبه در یک صدای جیر جیر.

“این وحشتناک & لحاظ سیاسی به اتهام تصمیم گیری های آینده از دیوان عالی کشور در حال انفجار تفنگ ساچمهای به چهره از مردم هستند که افتخار می کنیم به تماس خود خواهان یا محافظه کاران است. ما باید بیشتر قضات و یا ما را از دست ما 2nd. اصلاح & هر چیز دیگری. رای تهمت 2020,” او نوشت.

آقای ترامپ بعد افزود: “آیا می توانید تصور کنید که دادگاه عالی نیست مثل من؟”IF دریافت کنندگان بسیاری از آنها آورده بودند به ما به طور غیر قانونی کودکان به عنوان جوان, هم اکنون می توانید در ادامه به تجدید خود برنامه عضویت که به آنها مجوز کار و جلوگیری از اخراج. این حکم همچنین اجازه می دهد تا برای جدید IF گیرندگان برای درخواست برنامه.

آقای اوباما برای اولین بار شروع به برنامه در سال 2012 و آن را ارائه کنندگان یک گزینه باقی می ماند در کشور اما نمی خواهد آنها را به یک مسیر به شهروندی. عضویت تمدید باید با IF گیرنده هر دو سال.

اما پس از آن آقای ترامپ قول داد در مدت کوتاهی به دوره اول خود را به عنوان رئیس جمهور است که او خواهد end IF استدلال این برنامه بود غیر قانونی و خلاف قانون اساسی. او تصمیم به انحلال این برنامه مسدود شده بود توسط فدرال قضات در دادگاه های پایین تر که تحت فشار قرار دادند به دولت برای تجدید نظر به دیوان عالی کشور.

قضات باقی مانده تقسیم بر تصمیم گیری با عدالت کلارنس توماس نوشتن مخالفت.

“تصمیم امروز باید به رسمیت شناخته شود برای آنچه در آن است: تلاش برای جلوگیری از لحاظ سیاسی بحث برانگیز اما از نظر قانونی درست تصمیم,” او نوشت.

بلوک توسط دیوان عالی کشور است که فقط یک راه حل موقت به DACA برنامه. حکم خود به تهمت و اداره ارشاد است که این برنامه هنوز هم می تواند منحل اگر توجیه مناسب داده شد.

“ما تصمیم می گیرید که آیا IF و یا آن را فسخ صدا هستند سیاست” عدالت رابرتس نوشت: “‘حکمت’ از کسانی که تصمیم گیری ” است که هیچ یک از نگرانی های ما.’ Chenery II, 332, U. S. در 207. آدرس ما تنها اینکه این سازمان در انطباق با رویه نیاز است که آن را ارائه توضیح استدلال خود اقدام کند.”


مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک در ستایش تصمیم دیوان عالی آمریکا روز پنج شنبه به دلیل آن حفاظت کارکنان در حال حاضر مشغول به کار برای شرکت فن آوری.

“این 478 خیال در اپل اعضای ما جمعی از خانواده است. با خلاقیت و شور و شوق آنها ساخته شده ایم ما قوی تر و خلاقانه تر شرکت های آمریکایی. ما بسیار خوشحالیم که برای امروز تصمیم گیری خواهد شد و ادامه جنگ تا IF را حمایت دائمی هستند,” او نوشت.

IF عموم است یک برنامه محبوب در ایالات متحده با توجه به رای گیری. حدود 83 درصد از آمریکایی ها به نفع و یا به شدت به نفع یک گزینه را برای کودکان به ما به طور غیر قانونی به یک مسیر به سمت شهروندی اگر آنها ملاقات یک مجموعه ای از الزامات است.

اما این متوقف نشده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از تلاش برای منحل کردن برنامه است.

اینکه آقای ترامپ ادامه خواهد داد به دنبال پایان دادن به این برنامه بعد از چهار ماه باقی مانده است دیده می شود به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد. اما اگر رئیس جمهور برنده دومین دوره او دوباره می تواند کار را برای پایان دادن به این برنامه.

یک راه به طور دائمی محافظت IF گیرندگان خواهد تکیه بر اقدام قوه مقننه در کنگره چیزی است که هر دو طرف راهرو قبلا در نظر گرفته شده در اسکناس های گذشته اما در مواجهه بلوک از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها باید مورد تایید از IF به دلیل مزایای آنها به ارمغان آورد به جامعه است. در حدود 90 درصد از دریافت کنندگان نگه داشتن شغل از جمله حدود 29,000 مشغول به کار در صنعت بهداشت و درمان با توجه به NPR. دریافت کنندگان را نیز به دست آورده درجه, آغاز, خانواده, و خرید خانه.

فشار خواهد بود در حال حاضر در مجلس برای چگونه آنها را به طور دائم آدرس IF گیرنده و وضعیت شهروندی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات