سوپر مارکت در حال محدود کردن تعداد خریداران در یک زمان. متوسط چک و تحویل-تنها در فروشگاه ها ممکن است به دنبال.

کارشناسان صنعت و تجارت گروه می گویند این تنها یک ماده از زمان قبل از سوپر مارکت ها را حتی اقدامات شدید تر به عنوان آنها به دنبال راه هایی برای جلوگیری از گسترش این ویروس بسیار مسری در میان مشتریان و کارکنان. بسیاری از آنها به دنبال خارج از کشور برای راهنمایی.

در ایتالیا کرده است دربندی فروشگاه به 20 خریداران در یک زمان که محدود به 10 دقیقه اسلات. در بریتانیا برخی از سوپر مارکت ها در حال باز کردن یک ساعت زود در ساعت 8 صبح به جای افراد مسن خریداران کسانی هستند که در معرض خطر بالاتر اگر آنها قرارداد ویروس.

در چین در ارتفاع آن شیوع فروشگاه چک مشتریان درجه حرارت در درب و نیاز به آنها را به ایستادگی حداقل سه فوت از هم جدا از دیگران در خط.

ایالات متحده زنجیر مانند Kroger خارج شده و دلار به طور کلی در حال حاضر شروع به کوتاه شدن فروشگاه ساعت به کارکنان اجازه می دهد زمان کافی برای restock و ضد عفونی کردن در پایان روز. Costco گفت: در یک ایمیل به اعضاء در روز سه شنبه که شروع به محدود کردن تعداد خریداران در فروشگاه ها در منافع اجتماعی فاصله اما از ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه آن را انجام دهید. هدف اعلام شده آن را ذخیره یک ساعت چهار صبح برای سالمندان خریداران و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

“ما همه داشتن مکالمات اما ما می خواهیم مطمئن شوید که ما نمی پیاده سازی این [اقدامات] خیلی زود گفت:” داگ بیکر که سران مدیریت بحران برای مواد غذایی, بازاریابی, موسسه یک گروه تجاری برای مواد غذایی عمده فروشان و خرده فروشان. “ما احتمالا باید شروع به محدود کردن تعداد زیادی از مردم اما ما چگونه انجام این کار به طوری که آنها نه همه فقط در حال انتظار در پارکینگ؟”

کوچکتر فروشنده در بخشی از این کشور را آغاز کرده اند با تجربه راه برای محدود کردن جریان از خریداران. در یوونگسویل La., NuNu تازه بازار 15 نفر محدود از 6:30 تا 7:30 صبح — حرکت با هدف حمایت از گروه های آسیب پذیر. مدیران نیز محدود کردن ملزومات مانند نان, برنج, تخم مرغ, و فرمول نوزاد برای هر دو مشتری و خواسته خریداران به منظور محدود کردن تعدادی از مردم آنها را همراه در سفرهای خرید.

“ما شروع به دیدن ترس در ما مشتریان چشمان تعجب که چگونه آنها می تواند ایمن ماندن” گفت: بلین بروسارد شرکت رئیس جمهور. “ما لازم نیست که یک تن از مردم در آینده در 6:30 عنوان آن است بنابراین ما گفت: چرا کنار این زمان برای افرادی که به آن نیاز دارید؟”

روز سه شنبه در اولین روز از جدید آرایش بروسارد ایستاده در درب و استقبال مشتریان به عنوان آنها راه می رفت. یک زن و شوهر از زمان او تا به حال به درخواست خریداران به صبر کنید تا زمانی که دیگران انجام شد اما به طور کلی رویکرد منتقل هموار. در آن شلوغ 18000 فوت مربع فروشگاه به حال 15 خریداران.

تحمیل خریدار محدودیت در برابر بزرگتر از فروشگاه های مواد غذایی, مدیران می گویند می تواند ثابت کند بیشتر به چالش کشیدن. خرده فروشان مانند دلار کلی و توقف و فروشگاه های منطقه ای و زنجیره ای مستقر در کوئینسی, Mass., شروع به ارائه ساعت فقط برای کسانی که در سن 60 سالگی و تا بدون محدود کردن تعداد واقعی افرادی که می توان در فروشگاه ها. فروشگاه به زودی می تواند حرکت به حتی بیشتر سگمنتال برنامه — با بلوک خاص برای خانواده ها با فرزندان می گویند یا کسانی که با تضعیف ایمنی در روزهای آینده گفت: Brittain Ladd یک مشاور به Kroger و دیگر خرده فروشان.

“این ویروس نیست درمان همه همان طوری که فروشندگان مواد غذایی می تواند در هر دو صورت نمی,” او گفت:.

بحث در مورد چگونه برای جدا کردن خریداران بخشی از گسترده تر حساب برای سوپر مارکت اپراتورها مواجه با سطح بی سابقه ای از تقاضا و بلندی عدم قطعیت به عنوان کل شهرها و ایالات متحده به منظور ساکنان به پناهگاه در محل. بسیاری از آنها نیز نگران کمبود نیروی کار به عنوان وظایف افزایش و کارگران بیمار قرار می گیرند. خارج شده و Kroger — ملت دو کشور grocers — به سرعت در حال استخدام فروشگاه کارگران و رانندگان کامیون برای دیدار با تقاضا در حالی که آمازون دارای سایd آن را استخدام 100,000 انبار و تحویل کارگران است. (جف بزوس موسس و مدیر اجرایی آمازون صاحب واشنگتن پست.)

“این پیام در حال حاضر این است: اگر شما گذاشته شده است از کار خود را در یک رستوران و یا دیگر خرده فروش ما در حال استخدام” گفت: Phil Lempert کالیفرنیا بر اساس سوپرمارکت صنعت تحلیلگر. “وجود دارد یک نیاز برای مردم به قفسه های انبار, به, پاک, به انجام همه چیز کاملا.”

این تغییرات نیز تسریع فروشنده’ تلاش برای به طور خودکار خود را تحقق مراکز و سفارش آنلاین کارآمد تر با سرمایه گذاری در هواپیماهای بدون سرنشین و خودمختار تحویل وسایل نقلیه مشاوران صنعت گفت. آنلاین تحویل شده به طور معمول اختصاص تنها 2 تا 3 درصد از یک بقال کسب و کار گفت: Ladd “اما اگر این چیزی که نگه می دارد در رفتن راه آن است که ما می تواند به دنبال در یک وضعیت که در آن 50 تا 60 درصد از خرده فروشان مواد غذایی کسب و کار می آید از آنلاین نیست.”

در لوله غذا تقاضا برای خدمات تحویل — که شامل یک “تماس با ما گزینه” سه برابر شده است در روزهای اخیر به عنوان مشتریان به دنبال راه هایی برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض رییس جمهور موقت ایرا Kress گفت.

خرده فروشان اغلب استفاده می شود و فروشگاه خود را به انجام برسانند سفارشات آنلاین. اما به عنوان تقاضا به شدت افزایش — هر دو در فروشگاه ها و آنلاین — بسیاری از پیدا کردن کمی وجود دارد و موجودی در سمت چپ برای تحویل سفارشات. برخی از آنها شروع به صحبت در مورد سرعت باز شدن “تاریک فروشگاه” — مکان های که در آن موجودی است که برداشت به صورت آنلاین سفارشات اما بسته به Ladd گفت.

“فروشندگان مواد غذایی می گویند, ‘چگونه به سرعت می تواند ما باز تاریک فروشگاه و به طور خودکار به عنوان مقدار به عنوان این که ممکن است قبل از این ویروس می شود بدتر؟’ “او گفت:. “این است که بر خلاف هر چیزی که این صنعت تا کنون دیده ام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>