سه شنبه: سناتور جمهوریخواه تلاش برای احیای اعتبار Burisma ادعا می کند در عرض چند ساعت از بایدن برنده دموکرات تاییدیه

جلوتر از مهم ترین روز از مبارزات انتخاباتی تا کنون برای کسانی که باقی مانده در حزب دموکرات رقابت برای کاخ سفید, توافق باید در تلاش برای احیای اعتبار ادعاها در مورد گاز اوکراین شرکت Burisma که در آن جو بایدن پسر نشسته روی هیئت مدیره.

همانطور که آقای بایدن کمپین برداشت بخار پیش از این بسیار مهم “سه شنبه” آرا پس از چیدن تاییدیه از سه رقیب سابق صندلی مجلس سنا امنیت داخلی و امور دولتی کمیته ران جانسون اعلام کرد که او با هدف به حکم اسناد مربوط به هانتر بایدن صندلی در Burisma مدیره با توجه به نامه ای به دست آمده توسط CBS اخبار و مهر.

هانتر بایدن موقعیت با Burisma در حالی که پدرش ما معاون رئیس جمهور حمله شده است به عنوان فاسد توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جمهوری خواه متحدان اما هیچ مدرک تا کنون ارائه شده به پشت تا اتهام.

اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای فشار اوکراین به بررسی Bidens منجر به رییس جمهور شدن استیضاح در سوء استفاده از قدرت و انسداد اتهامات در حزب دموکرات کنترل مجلس نمایندگان. او بعدها تبرئه توسط جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا.

تجدید تلاش جمهوریخواهان برای فشار Burisma به کانون می آید به عنوان یک سیل ارشد دموکرات چرخش پشت آقای بایدن ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

نامزدهای ctq و پیت Buttigieg هر دو به پایان رسید مبارزات خود را در روز دوشنبه و اعلام کرده اند حمایت خود را از آقای بایدن در حالی که یکی دیگر از رقیب سابق Beto o’rourke نیز به حمایت خود را به بایدن مبارزات انتخاباتی.

تورم از تایید تفسیر شده است به عنوان ساخت آقای بایدن تنها دموکرات در این مسابقه که می تواند ضرب و شتم برنی ساندرز – جریان جبهه دوم که با وجود محبوبیت خود را با بسیاری از رای دهندگان در نظر گرفته شده است با استقرار آمار و ارقام در این حزب به عنوان بیش از حد سوسیالیستی بیش از حد انقلابی و در مجموع بیش از حد جناح چپ.

آقای ترامپ همواره ابراز حمایت از آقای ساندرز’ کمپین و برخی از رای دهندگان جمهوری خواه باید گفت حتی آنها را برای رای دادن آقای ساندرز در ایالت مقدماتی به عنوان آنها ظاهر می شود به این باور است که در یک مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل ساندرز 2020 انتخابات آقای ترامپ خواهد پیروزی.

این هفته آقای ترامپ حتی پیشنهاد دموکراتیک نژاد در آن تقلب علیه آقای ساندرز.

تلاش جمهوریخواهان برای بازگرداندن Burisma اتهامات یک نشانه بیشتر ایران با نظر آقای بایدن بیشتر تهدید جدی در سر-به-سر انتخابات است.

روز دوشنبه دموکرات ها همچنین هشدار داد که جدید کمیته تحقیقات می تواند کمک اتهام دروغ تلاش های روسیه و دیگر بازیگران.

مقامات اطلاعاتی به ما گفته اند قانونگذاران روسیه به نظر می رسد درگیر شدن در دروغ و تبلیغات مبارزات با نظر به هر دو کمک آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و ترویج آقای ساندرز کنگره منابع گفته رویترز.

“ما نیاز به در هر مرحله برای اطمینان از اعتبار و منابع آمریکا استفاده می شود برای پیشبرد دخالت تلاش های دشمنان خارجی که به دنبال تضعیف دموکراسی ما و یا قرار دادن امنیت ملی ما در معرض خطر گفت:” سناتور گری پیترز نماینده دموکرات آقای جانسون کمیته.

در حال حاضر آقای جانسون و سناتور چاک Grassley جمهوریخواه و رئیس کمیته امور مالی مجلس سنا هستند دوباره شعله ور عمومی خود را تلاش برای ارزیابی اینکه آیا هانتر بایدن نقش در Burisma مطرح تضاد منافع در حالی که پدر او در کاخ سفید است.

آقای جانسون گفت: اعضای کمیته در نامه ای که او قصد دارد به حکم اسناد و مدارک و مصاحبه از Andrii Telizhenko سابق اوکراین دیپلمات و مشاور برای ستاره آبی, استراتژی یک لابی و مشاوره شرکت.

آقای جانسون گفت: ستاره آبی نشان داده Burisma و به دنبال اهرم هانتر بایدن در تلاش برای به دست آوردن نفوذ با وزارت امور خارجه ایالات متحده.

در این نامه از آقای جانسون به تاریخ 1 مارس یک روز پس از آقای بایدن پیروزی در کارولینای جنوبی در روز شنبه.

اضافی گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im