The Kansas City Chiefs هستند سوپر جام قهرمانان پس از یک باز گشت آنها را دیدم غلبه بر سان فرانسیسکو 49ers در یک تریلر در میامی.

کارفرمایی پاتریک Mahomes و در حال اجرا بازگشت دیمین ویلیامز کشیده ستاد از یک به ظاهر غیر قابل عبور 10 نقطه کسری بودجه با کمتر از دو ساعت در سمت چپ بازی در نهایت پیروز 31-20.

کیسی که در پایان 50 سال خشکسالی بدون وینس لومباردی جایزه, برنده دوم عنوان و ترک سان فرانسیسکو و مربی Kyle Shanahan رو به دیگری دلخراش از دست دادن در این بازی بزرگ است.

MVP Mahomes که تا به حال ستاره دار در postseason انداخت دو interceptions اما تحویل آن زمانی اهمیت ترین پرتاب TDs به تراویس Kelce و ویلیامز در سه ماهه چهارم را به منجر شود.

ویلیامز دوم نمره سرد آن را داد و سر مربی اندی رید اولین سوپر باول برنده شوید.

نمرات از کایل Juszcyk قبل از شکستن و Raheem eagles report پس از به نظر می رسد قرار داده اند Niners البته برای رکورد برابری ششمین عنوان و سمت چپ این ستاد در 20-10 سوراخ.

اما پس از آن Mahomes انداخت عمیق به باز Tyreek هیل برای 44 متری. کانزاس سیتی به ثمر رساند و سپس touchdown چهار نمایشنامه بعد و به سرعت مجبور به زدن توپ.

Mahomes سپس مصرانه خواست بیشتر سحر و جادو به آمار سامی واتکینز برای 38 متری برای راه اندازی 5-حیاط به ثمر رساند پذیرش توسط ویلیامز قرار داده است که تیم خود را جلوتر 24-20 با 2:44 به رفتن.

The 49ers سپس رسیده هافبک آنها به عنوان پیشنهاد برای یک معجزه اما جیمی Garoppolo اخراج شد توسط فرانک کلارک در چهارم پایین. ویلیامز پس از آن sauntered در برای از 38 متری به جرقه خیلی خوشحال صحنه در Hard Rock ورزشگاه و پشت در کانزاس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im