Sheryll توماس از بیتس شهر میسوری تا به حال یکی از بهترین معاملات ممکن است برای سوپر باول: بلیط رایگان.

او برنده جفت او را در یک نقاشی در یک 5k راه رفتن در نوک پیکان ورزشگاه در اوایل ماه اکتبر. بنابراین او می دانست که برای هفته ها او می تواند در داخل راک ورزشگاه برای این بازی.

سپس او تیم های مورد علاقه روسای برنده مسابقات قهرمانی آسیا برای کسب کانزاس سیتی اولین سوپر باول سفر از سال 1970. او و شوهرش, جک, وارد, ورزشگاه decked در ستاد’ کشباف و تبدیل کردن مقدار زیادی از پول را برای این فرصت را به راه رفتن در داخل راک ورزشگاه.

“آن بوده است که قریب به اتفاق” Sheryll توماس گفت. “من تا به حال بسیاری از مردم را به خرید آنها. من ارائه شد $10,000 در حالی که پیش در پارکینگ.”

در حال حاضر Thomases باید یکی بیشتر آرزو می کنم.

“تنها چیزی است که رفتن به آن را بهتر است به خانه یک پیروزی” Sheryll توماس گفت.

StubHub گفت: میانگین قیمت بلیط $بود 6,513 ساعت قبل از کیکآف 53 درصد بالاتر از یک سال پیش هنگامی که سوپر باول در آتلانتا. داخل دروازه هزینه $5,270.

تونی Leogrande فونتانا کالیفرنیا نیز خود بلیط به صورت رایگان. دیترویت فن و همسر خود را سفر کرده اند و به هر خانه و دور بازی پس 2013 و شیرها پاداش Leogrande با یک جفت بلیط به سوپر باول در فینال بازی اصلی. همسر او نمی آمد به سوپر باول ترک Leogrande یدکی بلیط. او در بر داشت مایک بری یک Niners’ فن از پنسیلوانیا است.

“من شده است به دنبال بلیط برای ماه ها و ماه ها و ماه ها و پرواز کردن در اینجا بدون بلیط” بری گفت.

“راه در خواست یک هزار نفر ‘که یک بلیط ؟ که یک بلیط?’ کسی گفت: “پیدا کردن شیرها’،’ نه بسیاری از شیرها’ طرفداران. … یک بلیط. آن کار بزرگ. من پرداخت می شود $4,000 است که عادلانه به من, و آن را با این نسخهها کار بزرگ است. بنابراین من هیجان زده می شود در اینجا.”

Leogrande chimed در: “او می داند که بیشتر در مورد من از همسرم می کند در حال حاضر.”

برای بسیاری از شرکت. StubHub می گوید پنسیلوانیا نبراسکا و نیوجرسی در میان کشورهای با بالاترین پرش در فروش بلیط در طول دو روز گذشته با Pennsylvania فروش بلیط پریدن 118 درصد در آن زمان.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de