عمر سبحانی ایسنا

یک مرد افغان واکنش نشان می دهد در نزدیکی محل یک حمله انتحاری در کابل Feb. 11, 2020.

کابل — پس از چند ماه آرامش نسبی در پایتخت افغانستان یک انتحاری صبح روز سه شنبه در خارج از آکادمی نظامی چپ حداقل شش کشته و 12 زخمی, با توجه به وزارت کشور.

بمب گذاری در کابل کاهش یافته است در ماه های اخیر به عنوان مذاکرات صلح میان ایالات متحده و شورشی طالبان به یک مرحله بحرانی. همچنین در مقیاس بزرگ عملیات نظامی در شرق کشور را مختل افراطی گروه دولت اسلامی توانایی برای برنامه ریزی و انجام حملات.

آکادمی نظامی در کابل حمله روز شنبه بوده است هدف از حملات در گذشته ادعا توسط دولت اسلامی است. هیچ گروه بلافاصله مسئولیت این حمله روز سه شنبه.

دو غیرنظامی و چهار پرسنل نظامی بودند در میان کشته شدگان این وزارتخانه در بیانیه ای گفت. نیروهای امنیتی با محاصره منطقه و آمبولانس عجله در داخل و خارج به تخلیه تلفات.

تقاضا برای کاهش خشونت ها در افغانستان تبدیل شده است مرکزی را در حال حاضر متوقف شده صلح میان ایالات متحده و طالبان.

مذاکرات طالبان ارائه شده یک طرح را به خشونت اما آمریکا و همتایان هنوز به طور رسمی از سر گرفته شد.

آخرین دور رسمی مذاکرات بود “مکث” در ماه دسامبر توسط ایالات متحده فرستاده زلمای خلیل زاد پس از یک مجتمع طالبان در حمله به پایگاه نظامی آمریکا در بگرام.

در یکشنبه, سهیل شاهین سخنگوی طالبان در قطر گفت: خلیل زاد برگزار شد جلسه مشترک با نمایندگان طالبان و قطر وزیر امور خارجه برای بحث در مورد “برخی از مسائل مهم در نتایج مذاکرات و حرکت بعدی” با توجه به بیانیه ای ارسال شده به توییتر.

آخرین مقیاس بزرگ حمله در کابل اتفاق افتاده است در ماه نوامبر هنگامی که یک خودرو بمب 13 کشته و زخمی شدن 20. بمب گذاری به نظر می رسد به هدف یک شرکت امنیتی خصوصی اما بسیاری از کشته شدگان کودک بودند. هیچ گروهی مسئولیت.

برآورد 157,000 شده اند کشته شده در جنگ افغانستان از سال 2001 با توجه به افغانستان مقالات.

Susannah جورج کمک, از, اسلام آباد, پاکستان.

ادامه مطلب

آمریکا مذاکره کنندگان دریافت طالبان پیشنهاد برای کاهش خشونت در افغانستان

افغانستان ادعای دولت اسلامی بود ‘محو.’ اما مبارزان که کردم دور می تواند در مرحله تجدید حیات

افغانستان مقالات: یک تاریخچه راز از جنگ

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im