ناگهان همسایه پر شده است با نوع همسایگان. و جدید انواع بشود.

این شرکت اعلام شده است که 80 درصد افزایش در تعداد از مردم با استفاده از این ابزار روزانه در سراسر جهان در ماه مارس در مقایسه با ماه قبل است.

در اوکلند در این هفته یک مرد نوشته شده در به روز رسانی از آنچه در سهام در فروشگاه مواد غذایی محلی و گذشت همراه یک پیام از صاحبان است که هر کسی نیاز می تواند خرید کالاهای اساسی اعتباری. در پورتلند پایین نوار Chorale, گروه کر, گروه سازمان یافته sing-along-از-صفحه اصلی با استفاده از همسایه دختر کلاسیک مانند “Free Fallin'” توسط Tom Petty و “زمان پس از زمان” توسط Cyndi Lauper از ویندوز. در سان فرانسیسکو چند نفر نوشته شده است که آنها تا به حال دیده مردم راه رفتن و یا در حال اجرا بیش از حد نزدیک به هم در پارک ها.

و در منطقه یک زن بود که به تازگی گذاشته در coronavirus رکود با استفاده از این سایت به جمعی لوازم پزشکی و مشاوره برای ارشد سگ که سقوط کرده بود یک مبل. متعدد همسایگان ارائه شده مانده حیوان خانگی meds یک سگ پرسه زن و حتی برای کمک به سوی هر دامپزشک.

سان فرانسیسکو وکیل جالینوس Luk می گوید او متوجه یک تغییر بزرگ در همسایه با نشاط و تشویق پست.

“پس از این شهر پناهگاه در محل و همسایگان در حال انجام یک کار خیلی بهتر از خود فیلتر. بسیاری از همسایگان به نظر می رسد به طور کامل آگاه از طبیعت بی سابقه ای از coronavirus و مستقیم کوتاه مدت و دراز مدت تاثیر آن را در فوری ما محله های شهر و کشور ما” Luk گفت: در یک ایمیل.

در مواجهه با بی سابقه زمان در خانه در حالی که خود منزوی به حداقل رساندن گسترش coronavirus مردم در سراسر ایالات متحده تبدیل شده اند به رسانه های اجتماعی به تصویب زمان و کمتر احساس تنهایی. در Facebook مردم به اشتراک گذاری دستور العمل صنایع دستی و مکانیسم های مقابله ای در کنار معمول تئوری های توطئه که در آن شبکه اجتماعی است که در تلاش برای سرکوب. Instagram اضافه کرده است در خانه بمانند بخش داستان برای نشان دادن به مردم پیدا کردن قناعت در خانه های خود و بیرون آمدن با یک ویژگی برای مرور نوشته های با هم بیش از ویدئو. Infinite همچنان به عنوان یک خوراک بیشتر تسکین دهنده و شاد غرابت برای منحرف کردن اذهان از دنیای واقعی — با کروناویروس محتوا است که به یاد شما را به شستن دست های خود را. توییتر است, همچنین, هنوز, توییتر.

و خیلی از همسایه زیادی برای افزایش استفاده شده است دوستانه در طبیعت است.

خدمات با این نسخهها کار در یک مرورگر وب و یا نرم افزار تلفن همراه و توده مردم با هم فوری خود را به محله و به آنها امکان می دهد پست فقط به یکدیگر و یا به مناطق نزدیک به عنوان به خوبی. آن را نیز توسط مقامات محلی مانند پلیس یا وزارت بهداشت که می خواهید برای دریافت یک پیام به یک منطقه خاص. تمام پست ها به نظر می رسد در خوراک و مردم می توانند و انجام نظر در آنها اغلب تبدیل خوراک به استدلال.

Jenn تاکاهاشی که اجرا می شود محبوب ترین ها بهترین از همسایه حساب توییتر می گوید او را دریافت سه گانه معمول تعداد مطالب ارسالی. برای نزدیک به سه سال حساب کرده است برجسته نوشته های مردم برای پیدا کردن خود را در محله ای مانند حماسه خرده استدلال و رمز و راز در مورد چمن gnomes.

پس از اوایل غریزه به پست در طول یک بحران شده است های نمونه او فکر می کند و مردم را بیشتر شادی در حالی که آنها در خانه هستند. بزرگترین روند او را متوجه بیش از چند هفته گذشته است و تغییرات مردم ارائه برای کمک به یکدیگر مرتبط با coronavirus و یا در آینده با راه هایی برای تشویق کودکان و نوجوانان منطقه مانند ساخت دکوراسیون یا طراحی بر روی پیاده رو.

“یکی دیگر از چیزی که من دیده ام این است که چراغ های کریسمس. مردم می خواهید برای قرار دادن چراغ های کریسمس به بچه ها شاد” تاکاهاشی گفت.

سان فرانسیسکو همسایه کاربر Shelia کیتینگ می گوید: شیوع ویروسی که به طور بالقوه مخرب به کسب و کارهای محلی و ساکنان در بسیاری از زمینه ها به ارمغان آورده است از یک طرف مثبت از شهر و جامعه او تا به حال دیده نشده خیلی از قبل.

“من از همسایگان در حال حاضر, لبخند, موج و سلام. ما در آینده با هم به بررسی در هر یک از دیگر به مطمئن شوید که همه چیز خوب است. ما در حال تلاش برای کمک به یکدیگر از طریق این زمان دشوار” Keating, معاون رئیس جمهور ایمونولوژی در یک شرکت زیست فناوری گفت: در پیام. “من مطمئن هستم که من آماده بود برای این قرص تلخ; SF نیاز به چیزی به لرزش آن را به بیرون از خوشنودی و شاید این از آن است. من فکر نمی کنم ما می توانیم همیشه همان خواهد بود.”

در ضمن همسایه دارای اضافه شده قابلیت برای کمک به مردم هماهنگ کردن همه ارائه می دهد خود را به کمک. کمک نقشه راه اندازی بیش از آخر هفته اجازه می دهد مردم می گویند که در آن آنها و اینکه آیا آنها نیاز دارید و یا می تواند به ارائه کمک مانند چیدن مواد غذایی و یا مصرف یک سگ برای پیاده روی برای سالمندان ،

“من متوجه شده ام که تقریبا همه پست ها در مورد کوروناویروس. وجود دارد از دست یک سگ یا گربه در اینجا وجود دارد اما وجود هشدارهای داستان از مردمی که نه به لحاظ اجتماعی فاصله به اندازه کافی رستوران ها که باز هستند برای بایگانی اطلاعات و تحویل راهنمایی ارائه می دهد کمک” سونیا فرناندز که با این نسخهها کار در سان فرانسیسکو شرکت تئاتر گفت: در یک ایمیل.

هنوز هم برخی از همسایه کاربران چسبیده با خود precrisis عادات. بحران است و حتی منجر به یک محبوب جدید نوع پست است که ترکیبی از کلاسیک همسایه توت-üchtelhausen با کروناویروس و تاب است.

افراد اجتماعی هستند-فاصله بشود هر کسی که آنها را مانند جاگر خارج از ویندوز خود و یا کودکان خیابانی که نیست ماندن به اندازه کافی دور از یکدیگر. در این منطقه یکی از پست خطاب به “10 دختران که جمع و سپس فرار در اطراف محیط از نصف النهار پارک در 6:30 صبح امروز” خواسته مردم برای تمرین بهتر اجتماعی فاصله و در نظر گرفتن تاثیر اقدامات خود را بر دیگران. در اوکلند کسی در مورد شکایت مردم بازی فوتبال, پرتاب Frisbees صعود در بازی سازه و در نظر گرفتن یک کلاس بوکس در شهرستان های مرکزی دریاچه مریت.

پس از آن وجود دارد خطرناک تر پست. نژادپرستی نسبت به آمریکایی های آسیایی تبار است رویه در پست ها و همچنین تعداد زیادی از پشتیبانی مشاوره مانند مردم معرفی جایگزین برای کاغذ توالت و یا نشان می دهد که همسایگان مایکروویو ایمیل خود را به خلاص شدن از شر هر گونه اثری از ویروس. (یادداشت سردبیر: آیا مایکروویو پست الکترونیکی خود را.) و پس از آن وجود دارد coronavirus تئوری های توطئه که از جمله این ویروس مربوط به شبکه های 5G یا ایجاد شده در آزمایشگاه.

همسایه می گوید که با در نظر گرفتن مراحل را برای مقابله با اطلاعات غلط در سایت از جمله کار با مقامات از جمله سازمان بهداشت جهانی, مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها و سازمان های دولتی محلی به ارسال اطلاعات قابل اعتماد در مورد کوروناویروس. این شهر همچنین دارای یک “covid-19” اطلاعات یادآوری به ارنج زدن مردم نسبت به بیشتر قابل اعتماد اطلاعات است. مردم همچنین می توانید گزارش هر گونه اطلاعات غلط آنها می آیند در سراسر.

“با هم برای جلوگیری از وحشت و گسترش اطلاعات غلط بسیار مهم است و در نتیجه نیاز به کمک همه همسایگان از جمله اعضای کسب و کارهای محلی و سازمان های عمومی است که شامل مقامات بهداشت گفت:” همسایه سخنگوی ادی کمپبل-شهری.

تاکاهاشی که اجرا می شود همسایه متمرکز حساب توییتر گفت: برخی از معمول رفتار بد است که هنوز هم مخلوط — اگر چه او را انتخاب نمی آن را به اشتراک بگذارید.

“این هنوز هم واقعا همسایه. این چیزهای خوب مردم در تلاش برای نشاط بیشتر. همه از آن موضوعاتی است که مترادف با همسایه هنوز هم وجود دارد اما نوع تقویت” تاکاهاشی گفت. “من آرزو می کنم من می توانم می گویند همه چیز بسیار گرم و فازی.”

هنوز هم بسیاری از کاربران گزارش جدید و سرگرم کننده برای استفاده از سایت. برخی در حال تلاش به آمده تا با ویروسی محله لحظه مانند ساکنان شهرستانها ایتالیایی آواز خواندن سرود ملی خود را از بالکن و یا افرادی که در سراسر اروپا دست زدن و هلهله در 8 p. m. به نشان می دهد مراقبت های بهداشتی کارگران قدردانی خود را.

در لس آنجلس مردم محلی تلاش کرده اند جمعی آواز من “(my Heart Will Go On” توسط Celine Dion و در بروکلین برخی از ساکنان در حال هل دادن برای آهنگ از موسیقی “همیلتون.” در مینیاپولیس یک زن پا در خارج از درب خود و خواند “تصور” حتی اگر او تنها فرد در بلوک شرکت. او نوشته که این احساس خوب اگر کمی شرم آور است.

برای امی فاوست یک نویسنده و سود حراج در پرتلند سنگ., تلاش برای سازماندهی یک singalong انحطاط سرعت بیش از آهنگ انتخاب است. “تسبیح” تلقی می شد بیش از حد مانند یک نوحه “نیست stand so close to me” بیش از حد pervy. “آهنگ انتخاب پاره ما را از هم جدا” فاوست گفت.

هنوز او قدردانی تغییر لحن در سایت های رسانه های اجتماعی مانند همسایه حتی اگر او فکر نمی کند که می خواهد.

“من و زندگی بر روی زمین برای بیش از حد طولانی” فاوست گفت. “من به یاد داشته باشید 11 سپتامبر و به یاد داشته باشید که چگونه هر کس گفت: ما قرار بود به طوری مختلف به یکدیگر و ما نمی شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>