سودان نخست وزیر فرار ترور صدمه ندیده

اشرف Shazly خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سودان تیم های امداد و نجات و نیروهای امنیتی جمع آوری پنج شنبه در محل ترور علیه سودان نخست وزیر Abdalla Hamdok در پایتخت خارطوم.

نایروبی — سودان نخست وزیر جان سالم به در ترور او به عنوان سفر در یک کاروان از طریق سرمایه از خارطوم در صبح روز دوشنبه. هیچ گروه بلافاصله مسئولیت این حمله را بر Abdalla Hamdok که برگزار شد سودان را بالا ملکی موقعیت از ماه اوت.

دولت سخنگویان به گزارش های ضد و نقیضی از نحوه ترور آشکار و روشن نیست که آیا این حمله موجب تلفات هر چند تصاویر پخش از صحنه در رسانه های دولتی نشان داد نسبتا کمی آسیب به کاروان.

Hamdok یک اقتصاددان سابق U. N. رسمی توییتی عکس از خود در دفتر او مدتی بعد با لبخند پشت میز خود را در حالی که یک تلویزیون پخش صحنه هایی از حمله صورت گرفت که در نزدیکی یک پل بر روی رودخانه نیل اتصال خارطوم با آن شمال حومه.

[سودان رسمی سیگنال اتهام جنایتکاران جنگی اشاره خواهد شد به دادگاه جنایی بین المللی]

“من می خواهم به اطمینان مردم سودان که من امن هستم و در شکل خوب است. مطمئن باشید که آنچه امروز اتفاق افتاده است را نمی ایستادگی در راه گذار ما به جای آن اضافی است فشار به چرخ از تغییر در سودان” Hamdok در توییتر نوشت.

سودان شد, تکان تظاهرات سال گذشته که در مورد بیمارستانها در حال تمام شدن عمر حسن البشیر یک مستبد بود که حکومت این کشور از سال 1989 است. او جایگزین شد متحدان سابق در ارتش که پس از آن واگذار به اعتراض برخی از خواسته های چنین به عنوان ایجاد یک دولت غیر نظامی که سهم با قدرت نظامی است.

محمد Nureldin عبدالله

ایسنا

مردم فریاد یک شعار جمع آوری نزدیک به صحنه انفجار که هدف از کاروان سودان نخست وزیر.

Hamdok منجر به دولت غیر نظامی که تحت فشار قرار دادند تا برای عادی سازی روابط با کشورهای غربی و به دنبال بلند کردن اجسام از Bashir-دوران تحریم در سودان. شک و تردید بیش نظامی را ادامه نقش در سودان سیاست را ترک کرده اند کسانی که تلاش صالح و سودان اقتصاد در حال حاضر تجربه عمده تورم و همچنین کمبود کالاهای اساسی مانند نفت.

Hamdok دولت ابراز کرده است میدین با اشاره بشیر و دیگر سابق دولت آمار و ارقام به دادگاه جنایی بین المللی که در آن آنها می خواستم برای جنایت علیه بشریت و دیگر اتهامات مربوط به وحشیانه و گسترده سرکوب در طول دوره تصدی خود را در قدرت است. بشیر در حال حاضر در Kobar زندان در همان محله ای که روز دوشنبه اقدام به ترور صورت گرفت.

پس از این حمله رهبران برجسته از سال گذشته تظاهرات مردم را بار دیگر به خیابان برای نشان دادن حمایت برای Hamdok و خواستار استقلال بیشتر از نظامی است.

ادامه مطلب

جورج تاون دانشجویی که شد وزیر دادگستری سودان

سابق سودان حاکم عمر حسن البشیر است محکوم به فساد و پول شویی

به تازگی متحد سودان آمریکایی ها با فشار به حکومت غیر نظامی در سودان

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>