رفته اند روز هنگامی که اعتبار گرا studios توجیه خرید “Little Miss Sunshine” یا “استخوان زمستان” با این امید که آنها را به آرامی به تاخت و تاز در تئاتر.

در حال حاضر به جای, بزرگترین رسانه ها و شرکت های فن آوری صرف دلار بالا — اغلب به خوبی از آنچه سنتی خریداران عرضه به زمین یک فیلم است که می تواند مستقر برای حقوق bragging در میان رقبای بالقوه و مشترکین. وجود دارد اغلب کمی است که برای ارزیابی آنچه که تاثیر مالی یا فرهنگی فیلم در نهایت است; جمع آوری می شوند به سادگی مستغرق به خوبی از یک پرچم در حال اهتزاز ارائه شده است.

کارشناسان گسترده و چشمگیر — عواقب در حال توسعه است.

در مصاحبه با هشت فيلم مدیران تولید کنندگان و نمایندگی فروش بسیاری از آنها صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به طوری که نه برای ناراحت مذاکره شرکای پرتره پدید آمده از بازار فروش اساسا تعمیرشده با پخش آنلاين عصر.

در این سال Park City, Utah, جمع آوری, دیزنی متعلق به streamer Hulu پرداخت $17.5 میلیون دلار برای “پالم اسپرینگز” یک مفهوم کمدی رمانتیک از Andy Samberg و کمدی جمعی Lonely Island. آن است که گران ترین معامله در ساندنس تاریخ است. (فروش مشخص شد به عنوان یک مشترک با کسب مستقل توزیع کننده نئون کمک خواهد کرد که افزایش این فیلم آگاهی با دست زدن به یک تئاتر آزاد است.)

چند جعبه-دفتر کارشناسان معتقدند این فیلم در واقع می تواند شکستن حتی نمایشی. حتی اگر این شرکت ها به نوعی به صرف یک پنی در بازاریابی این فیلم را به انجام حداقل 35 میلیون دلار در فروش بلیط بسیار بالا شماره به صورت مستقل کمدی. (تئاتر توزیع کنندگان به طور معمول جمع آوری حدود نیمی از جعبه دفتر grosses در ایالات متحده است.) به جای پول صرف شده برای جذب وزوز — و بالقوه مشترکین جدید — برای Hulu.

از “پالم اسپرینگز” خرید شد فقط نوک نیزه. سه فیلم در ساندنس برای فروش به قیمت بالاتر از یک بار غیر قابل تصور سقف 10 میلیون دلار. یکی دیگر از streamer, Amazon Studios, خرید, گی با مضمون درام دوره “عمو فرانک” برای $12 میلیون در حالی که اپل شد کلید سرمایه پشت یک معامله به پرداخت تا آنجا که $10 میلیون برای یک فیلم مستند در مورد تگزاس بالا-دانش آموزان به نام “پسران دولت است.” (بوتیک توزیع کننده A24 خواهد شد قرار دادن فیلم در تئاتر.)

تنها هشت رقم فروش که نمی شامل یک پرچم در حال اهتزاز بود 12 میلیون دلار کسب شده توسط افکن تصاویر هیجان انگیز “شب خانه” — هر چند این شرکت از سال گذشته متعلق به دیزنی است.

همه از این اتفاق قبل از دو بزرگتر streamers — WarnerMedia را HBO حداکثر و Comcast را طاووس — حتی راه اندازی شد.

روند عمده خروج از ساندنس سابقه. در سال 2007 — به عنوان یک نوع قبل از رکود بزرگ اوج فیلم مستقل — هیچ فیلم بود به دست آورد و برای بیش از 10 میلیون دلار حتی اگر مستقل گیشه پر رونق بود نسبت به در حال حاضر. بزرگترین معامله شد که پس از آن-extant بخش استودیو Paramount Vantage پرداخت 7 میلیون دلار برای به دست آوردن “Son of Rambow,” a coming-of-age انگلیسی, dramedy.

که در آن سال حداقل نیم دوجین معاملات ساخته شد برای فیلم بین 4 میلیون دلار و 7 میلیون دلار — همه البته به تئاتر سنتی توزیع کنندگان. چند تا از این به دست آورد و عنوان از جمله “پیشخدمت” شکست در دفتر جعبه را.

اما جزر و مد شروع به نوبه خود به صورت جدی در سال گذشته زمانی که آمازون پرداخت حدود 13 میلیون دلار برای هر یک از سه فیلم — “اواخر شب” “گزارش” و “بریتنی اجرا می شود ماراتن.” “آخر شب” و “بریتنی” شد هر دو جعبه دفتر نا امیدی, پرفروش 15 میلیون دلار و 7 میلیون دلار بود. “گزارش” نمی داری تئاتر فشار آمازون به عنوان تغییر دور از تئاتر. (آمازون بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

ایده کمتر معاملات برای پول بیشتر کارشناسان می گویند ایجاد شده در آب و هوا است که کمتر در مورد ساخت سرمایه گذاران کل به عنوان آن قابل توجه غنی — هرگز ذهن بسیاری از فیلم های که اعتصاب کردن.

“ساندنس استفاده می شود در مورد پایین متوسط و بالا — آن است که یک حجم کسب و کار” گفت: James Schamus سابق سر از تمرکز امکانات و یک تهیه کننده مستقل آورده است که یک فیلم جدید به نام “دستیار” که در حال حاضر توزیع برای نمایش در جشنواره امسال.

“اما در سال گذشته کاملا تغییر کرده است. وجود دارد چند فیلم که خط گیلاس در سراسر اسلات ماشین. و هر کس دیگری می رود خانه در تازی اتوبوس با چهارم.”

قابل توجه او و دیگران می گویند پایان معاملات رانده شده توسط شرکت های که اغلب به مراقبت بیشتر در مورد توانایی به رخ کشیدن آنها فرود آمد یک ماهی بزرگ از ساخت سنتی سرمایه گذاری. که اساسا ایجاد دو بازار متفاوت زیر یک چتر یا یک مجموعه از محصولات فروخته شده به دو نوع مختلف از خریداران.

به عنوان داستان مجموعه منتشر شود Hulu صرف یکی دیگر از 8 میلیون دلار در ساندنس در “مو بد,” یک, ترسناک, کمدی.

در حال حاضر شرکت های سنتی — در میان آنها Sony Pictures Classics, Magnolia, نئون, Bleecker خیابان A24 کنار جاذبه ها و Lionsgate — هنوز قطعا در کسب و کار. اما مگر آنها تیم با یک پرچم در حال اهتزاز آنها اغلب خرید فیلم زیر ردیف بالا از وزوز. گاهی اوقات آنها می توانید تکیه بر روی یک فیلمساز ترجیح تئاتر توجه بیش از پول به عنوان “وداع” کارگردان لولو وانگ و تیم او بود که فروش فیلم خود را به A24 در سال گذشته ساندنس برای حدود 7 میلیون دلار نیمی از آنچه ناشناس streamer ارائه شد.

جالب اینجاست که Netflix ساخته شده است که مسلما از چشم ظاهر ساندنس معاملات هنگامی که آن را خریداری درام تاریخی “Mudbound” برای $12.5 میلیون سه سال پیش با وجود دیگر خریدار در آینده نزدیک به آن ارائه شده است نسبتا آرام این سال است. این شرکت ساخته شده هیچ خرید عمده در پارک شهر در بخشی به دلیل آن را صرف مقدار زیادی از پول را در فیلم های جدید از جمله تیلور سویفت مستند “دست آمریکا” که آن را قبلا خریداری آورده و به ساندنس به ترویج.

نمایندگان برای آمازون, Netflix, Hulu و اپل به نظر نمی برای این داستان.

عوامل فروش و تولید کنندگان تمایل به ضجه و زاری کردن یک بازار که در آن قیمت ها به طور معمول بالای 10 میلیون دلار; پس از همه آنها باید مسئولیت را به بازگشت ارزش به سرمایه گذاران و انگیزه های خود را برای افزایش پرداخت.

اما برخی از آنها مردد در مورد آنچه در جریان جهانی به شکل دراورده شده.

“پول که در بازار است که به ذهن من بی سابقه ای گفت:” عامل فروش جان Sloss, یک ساندنس و مستقل-فیلم veteran به عنوان او در زمان سهام را تغییر دهید. “این که آیا آن را یک بهبود بسیار پیچیده تر از سوال است.”

حداقل یک عامل فروش گفت: این روند نگران آنها را به دلیل آن می تواند قیمت های سنتی توزیع کنندگان از بزرگترین فیلم — و در نهایت از بازار به طور کامل — ترک یک کلید درجه اعتبار ساقط است.

“چه اتفاقی می افتد زمانی که streamers جلوگیری از هزینه? که هنوز هم در اطراف ؟ ” گفت: عامل فروش که صحبت در خواست نامش فاش نشود بنابراین به عنوان نه به هم زدن پر و بال با خریداران بالقوه است.

“و البته این اثر در تئاتر” عامل اضافه شده است. این streamers ها’ غذای اصلی به معنی مصرف کنندگان باید گزینه های کمتر برای دیدن این فیلم در سینما, در حالی که تئاتر عکس های کمتر در یک برک آوت.

افزایش streamers در ساندنس دیگر اثرات طولانی مدت: این می تواند شکل چگونه یک فیلم حتی می شود در وهله اول ساخته شده. سنتی فیلم های مستقل در حال تامین مالی فروش حقوق قبل از دوربین شروع به نورد — یک سرزمین خارجی به فروش می رسد در اینجا یک کابل پلت فرم به فروش می رسد وجود دارد.

اما streamers تقریبا همیشه می خواهید برای خرید تمام حقوق در سراسر جهان قرار می دهد که تولید کنندگان در یک اتصال. هیچ فیلمساز می خواهد به گزینه streamers کردن جدول قبل از آنها را به فیلم خود را. اما برای انجام این کار آنها می خواهم که برای اجتناب از پیش تولید می پردازد که اغلب اجازه می دهد تا یک فیلم مستقل به تامین مالی در وهله اول.

“به خرید می رود بیشتر به سمت streamers شما باید یک تصمیم دشوار به عنوان یک تولید کننده — بسیار دشوار تصمیم گفت:” جاناتان دانا دیرین فیلم تولید شده است که در هر دو خرید و فروش طرف indie-فیلم جدول است. در واقع او گفت: فیلمسازان باید به تصمیم گیری بین ساخت فیلم در بودجه آنها می خواهم حتی اگر آن را خاموش خواهد شد streamers — قبول و یا کمتر مطلوب بودجه به این امید که در نهایت فرود یکی از کسانی که آرزو جریان معاملات.

ادوار گذشته دیده می شود بازیکنان جدید فرود در ساندنس. بزرگ استودیوهای هالیوود به عنوان مثال نشان داده اند متناوب علاقه ای به باز کردن کیف پول خود را برای یک buzzy عنوان.

اما خودی می گویند این متفاوت است.

“آن استفاده می شود که شرکت های جدید در می آیند هزینه های زیادی از پول, اما تحت همان شرایط موفقیت گفت:” سر از تئاتر مستقل توزیع کننده صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به طوری که به نظر می رسد به انتقاد از رقبا. “شما تا به حال به آب و یورش اما حداقل شما همه قضاوت همان. در حال حاضر شما حتی بازی همان بازی است.”

یکی دیگر از اجرایی ارائه استارک قیاس.

“این امر می تواند مانند دو تیم پس از رسیدن به سوپر باول” اجرایی اشاره کرد به جز یک تیم در زمان زمینه تلاش برای نمره touchdowns در حالی که حریف خود را در تلاش بود خرید تعداد زیادی از سگ های داغ.

“چگونه شما می دانید چه کسی برنده ؟” اجرایی گفت. “و چقدر تلاش شما را صرف تلاش برای پیروزی؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im