طوفان نشان می دهد 130 میلیون ساله دایناسور رد پا در جزیره موجود زنده

130-million-year-old رد پای دایناسور کشف شد در جزیره موجود زنده در طول طوفان Ciara هفته گذشته با توجه به فسیلی شکارچیان.

مسیر باقی مانده بود حفظ شود در خاک رس با سه پنجه خزندگان مانند گوشت-خوردن درنده Neovenator که رشد می تواند تا 10 متر و وزن تا 4000 کیلوگرم است.

معلوم شد در سندون خلیج در روز چهارشنبه توسط اعضای موجود زنده ساحل فسیل گروه پس از این منطقه به شدت انتقاد کرد توسط 60 مایل در ساعت بادها و باران های سنگین بیش از آخر هفته.

“این همه آب و آشکار است آثار از بین رفته جهان در امتداد خط ساحلی ما” این گروه نوشت: در Facebook صفحه.

“تغییر ماسه در سندون خلیج نشان داد این 130 میلیون ساله دایناسور آهنگ دیروز حفظ در رنگ روشن سیلابی رس.”

این گروه اجرا می شود که تورهای منطقه گفت که رد پای حفظ شد در چه بوده است مساحت تالاب که به طور منظم خشک و آب گرفتگی.

“ما آهنگ ساز بود و عبور از این محیط 130 میلیون سال پیش, عنوان, غرب در آنچه در حال حاضر سندون خلیج ترک این آهنگ در خاک باتلاقی” آنها نوشت.

“پشت حیوان دراز طیف وسیعی از پایین تپه های جنگلی در حالی که جلوتر ذخیره کردن یک تخت سیلابی چشم انداز نقطه چین با سیلابی, جنگل, رودخانه, کانال ها و گله از دایناسورهای گیاه خوار.”

با این حال این اثرات ممکن است به زودی ناپدید می شوند به عنوان جزر و مد می پوشد نرم خشت بر آنچه شناخته شده به عنوان “Wessex سازند”.

طوفان خشونت آمیز در امتداد ساحل جنوبی قبلا نشان داد تعداد زیادی از رد پای دایناسور در نزدیکی Hastings, East Sussex.

این آهنگ شامل یک گونه از stegosaur های زره پوش ankylosaurus و درنده theropod دایناسورها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>