سهام افزایش می یابد در نتایج مثبت از مدرن واکسن محاکمه اطمینان از تغذیه حمایت

سرمایه گذاران همچنین راحتی در دیدگاه فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول ساخته شده در یک “60 دقیقه” ، او گفت: بانک مرکزی است “نه از مهمات توسط یک شات طولانی” در منابع خود را برای حمایت از بهبود اقتصادی — که به او هشدار می تواند کشش به 2021.

دیوید روزنبرگ اقتصاددان ارشد روزنبرگ تحقیقات گفت: سرمایه گذاران می شد پاداش با یک “سه گانه whammy خبر خوب” پس از دو هفته از شار.

“برای یک وجود دارد و قابل لمس است و امداد رسانی است که اکثر کشورهای در حال بازگشایی اقتصاد خود را از جمله 75 درصد از کالیفرنیا” روزنبرگ در یک ایمیل به پست. “دوم وجود دارد در حال رشد است و امید است که یک واکسن در حال آمدن است راه ما را هر چه زودتر به جای بعد. در نهایت رئیس بانک فدرال Jay Powell گفت: سرمایه گذاران بیش از آخر هفته که بانک مرکزی checkbook باقی می ماند باز به شدت به اشاره است که بیشتر سیاست های پولی محرک در راه است.”

در هفته گذشته تازه های اقتصادی نشان داد که همه گیر را نصب اقتصادی تلفن: ایالات متحده آمریکا وزارت کار ایالات متحده در روز پنج شنبه گزارش هفتگی مربوط به تعداد مدعیان بیکاری 3 میلیون آوردن دو ماه مجموع به بیش از 36 میلیون بیکار. مارس خرده فروشی کاهش یافت 16.4 درصد افت که بود بدتر از تحلیلگران پیش بینی کرده بود به عنوان مصرف کنندگان در خانه مانده میان همه گیر مستند. تیرگی های خرده فروشی تصویر باعث شد برخی از اقتصاددانان به مسئله حتی قلمزن پیش بینی ها برای سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی با برخی خواستار یک انقباض بیش از 40 درصد است.

“فروپاشی اقتصادی گرفته تا به نوبه خود خطرناک که در حال حاضر از آن است که قیمت مصرف کننده است که در حال کشیده شدن به ورطه به عنوان مصرف کنندگان در خانه نشسته اند به تعویق افتاد خود را خرید” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان و MUFG اتحادیه بانک نوشت در تفسیر. “این خطر وجود دارد که مصرف کنندگان را ببینید که قیمت ها در حال سقوط هستند و در واقع توقف خرید کالا و خدمات به صبر کردن برای حتی قیمت های ارزان تر و بهتر معامله خواهد شد که تنها در خدمت به طولانی شدن رکود اقتصادی و تقویت اقتصاد مارپیچ رو به پایین به ناشناخته.”

اما روز دوشنبه خبر خوب دیدم سرمایه گذاران ترک پناهگاه های امن برای ریسک زمین. عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه به علامت رو به بالا به .665 درصد در اوایل معاملات. افزایش نرخ بهره اوراق قرضه افت قیمت.

ادامه بهبود در بازار نفت اضافه شده به احساسات مثبت به حذف تدریجی از مستند محدودیت در سراسر جهان نیز کاسته ترس از جهانی نفت ادامه دارد. قیمت نفت خام برنت جهانی نفت معیار بود تا 9.6 درصد به تجارت در $32.36 در هر بشکه رسید.

“عرضه کاهش از ماه گذشته همراه با بازگشایی تدریجی از کشورهای مختلف در سراسر جهان قرار داده است قابل توجه دندانه در عرضه/تقاضا تعادل و کاهش ظرفیت نگرانی هایی است که منجر به آخرین ماه وحشت” کریگ Erlam یک تحلیلگر با OANDA نوشت: در تفسیر شنبه.

سازمان دیده بان بیشتر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>