سهام افزایش می یابد به عنوان بورس نیویورک بازگشایی طبقه

هر سه شاخص در حال آمدن است خاموش قوی پس از اتمام هفته گذشته و در حال مثبت است.

“با نشانه های بیشتری از بدترین ویروس در حال پشت سر ما شروع به سرمایه گذاران تمرکز بیشتر کشورهای بازگشایی و لغو ممنوعیت سفر در سراسر جهان گفت:” Torsten Slok اقتصاددان ارشد دویچه بانک اوراق بهادار در یک ایمیل. “نشانه های بیشتری از بازگشایی و نشانه های بیشتری از ممنوعیت سفر بودن برداشته ایجاد وضوح بیشتر برای بازار باشد.”

رئیس جمهور تهمت مشخص شده از پیش در رسانه های اجتماعی. “بازار بزرگ داو عبور 25,000. S&P 500 به بیش از 3000. متحده باید باز کنید تا در اسرع وقت. انتقال به عظمت را آغاز کرده است جلوتر از برنامه. وجود خواهد داشت و فراز و نشیب اما در سال آینده خواهد بود یکی از بهترین تا کنون!” او گفت: در توییتر ارسال.

داو جزء مرک شد تا 2 درصد صبح روز سه شنبه پس از دارویی غول اعلام کرد چندین پیشرفت در برابر coronavirus از جمله teaming با یک شرکت دیگر در توسعه یک واکسن و همچنین درمان های جدید برای بیماران مبتلا به ویروس.

تمام 11 S&P بورس بخش پیشرفته رهبری مالی و صنعتی است که دوستش بخش که باز گشت نشانه آن است که آهسته بهبود انبساط است. تقریبا هر یک از 30 داو تراشه های آبی بودند تا در این روز با مایکروسافت ماهیهای شکستن حتی خط. مرک می پیوندد چندین شرکت در مسابقه به توسعه یک واکسن برای جلوگیری از بیماری است که ادعا کرد که نزدیک به 100,000 آمریکا زندگی می کند.

مریلند-بر اساس Novavax گزارش شده که آن وارد مطالعه انسانی برای coronavirus واکسن. هفته گذشته ماساچوست بر اساس مدرن اعلام کرد که در اوایل محاکمه خود را نامزد نتایج مثبت به همراه داشت. Pfizer, Johnson & Johnson و دیگران نیز در حال تلاش برای توسعه یک واکسن برای استفاده به عنوان اوایل این سال است.

“یکی از این است که رفتن به کار” اسکات Gottlieb سابق غذا و داروی کمیسر گفت: روز سه شنبه در مصاحبه ای با CNBC.

هر چند coronavirus همچنان به گسترش با آمریکا و میر نزدیک به 100,000 — ایالات متحده نشان دادن نشانه هایی از احیای حتی به عنوان مدعیان صعود نسبت به 40 میلیون در هفته گذشته. نرخ بیکاری مشخصی به 14.7 درصد در ماه آوریل به بدترین سطح خود از زمان رکود بزرگ. دولت عرضه خواهد کرد و ممکن است داده ها در هفته آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور اقتصادی کوین Hassett در یک آخر هفته در مصاحبه با سی ان ان پیش بینی کرد که نرخ بیکاری اعداد بدتر خواهد شد قبل از آنها شروع به روند رو به پایین.

بیکاری گفت: Hassett “است رفتن به بسیار کمی بالاتر است.”

شرکت های هواپیمایی گزارش افزایش ترافیک مسافری در طول تعطیلات آخر هفته, اگر چه آن است که هنوز یک بخش در مقایسه با یک سال پیش. رستوران ها و هتل های در حال دیدن بیشتر رزرو. به عنوان یک نتیجه خطوط هوایی و کروز سهام را آغاز کرده اند که بالا رفتن از ملال انگیز پایین.

قیمت نفت تمدید باز گشت خود را به عنوان عرضه و تقاضا توازن با افراد بیشتری رانندگی و کاهش تولید خروجی است. ایالات متحده معیار خام وست تگزاس اینترمدیت با فروش نزدیک به 35 دلار در هر بشکه شنبه بیش از سه برابر قیمت یک ماه پیش. قیمت نفت خام برنت فروش برای حدود $37. هر چند قیمت باقی می ماند و زیر چه بیشتر تولید کنندگان نیاز به کسب سود نفت کارشناسان در حال تشویق این حرکت است.

بازار بورس نیویورک بازگشایی شد کف آن در روز سه شنبه برای اولین بار از مارس 23. اکثر معامله گران ادامه خواهد داد به کار از راه دور و کسانی که بازگشت به عقب خواهد آمد به جدید “عادی” با توجه به بازار بورس NYSE جمهور استیسی کانینگهام.

“ما کارگران ضروری. ما در زمان توقف به طور داوطلبانه از آنجا که ما می خواستم برای یادگیری بیشتر در مورد این ویروس و در مورد چگونه برای محافظت از خودمان را از آن” کانینگهام گفت: در ان بی سی “ساعت سوم امروز.” “آنچه واقعا مهم است که بازگشایی این معنا نیست بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.”

اقدامات حفاظتی برای بازگشت معامله گران را شامل دما چک ماسک و پلکسی گلاس موانع برای اطمینان اجتماعی فاصله, کانینگهام توضیح داده شده در وال استریت ژورنال ستون. کارگران نیز خواهد شد “مورد نیاز برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی” به “محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را و حفظ ظرفیت برای دیگران.”

“سهام تجارت بهتر است زمانی که طبقه باز است با کاهش نوسانات و عادلانه تر قیمت” کانینگهام نوشت. “داده های اخیر نشان می دهد که ما طبقه تجاری موجب صرفه جویی در سرمایه گذاران میلیون دلار در هر روز با معاملات کارآمد تر است.”

بازارهای اروپایی دارای عقاید در روز سه شنبه. فرانسه CAC شد تا 1.24 درصد بریتانیا FTSE 100 تا 1 درصد و شاخص Dax در آلمان به دست آورد .87 درصد در ظهر تجاری.

بازارهای آسیایی بالندگی یک شبه ظاهری نادیده گرفتن افزایش تنش بین آمریکا و چین بیش از یک سرکوب معترضان در هنگ کنگ و چین نقش مهمی در این بیماری همه گیر کوروناویروس. ژاپن Nikkei تا 2.5 درصد شانگهای کامپوزیت تا 1 درصد و هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص قوی 1.9 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de