سهام افزایش می یابد به عنوان سرمایه گذاران نگاه گذشته ناآرامی های مدنی به خانه در اقتصادی یادداشت بالا

“ایالات متحده شورش نگران کننده به عنوان آنها نیز با تخفیف در بیشتر اقتصادی تصویر” جفری هالی یک تحلیلگر با ارز معاملاتی شرکت OANDA نوشت: در تفسیر شنبه. “به درستی و بدون صدایی حساس به آنها بعید است به نتیجه برسد انتظار می رود ایالات متحده دوباره بجای اول برگشتن. آیا فقدان اجتماعی فاصله توسط معترضان و سربازان می آید به آنها را نیش می زنند, یک داستان برای یک روز دیگر.”

مدت کوتاهی قبل از ظهر داو شد تا نزدیک به 450 امتیاز یا 1.7 درصد در 26,189. استاندارد & ضعیف است 500 شاخص تا به حال شروع به پریدن کرد و 1.2 درصد به 3,117 قرار دادن آن در عرض 10 درصد از ماه فوریه آن بالا است. فناوری سنگین شاخص نزدک با 0.7% کاهش به 9,670.

سرمایه گذاران خارج از کشور بودند به همان اندازه مشتاق با بازارهای اروپایی خونتان 2 درصد و یا بیشتر در سراسر هیئت مدیره و بازارهای آسیایی تمام بسته شدن در قلمرو مثبت. ادامه داد: کاهش coronavirus موارد در برخی از سخت ترین-آمار کشورهای در میان مراحل تدریجی نسبت به حالت عادی باید افزایش اعتماد به نفس است که یک احیای اقتصادی در جریان است.

وال استریت نیز جذب می شود بهتر از حد انتظار آمار اقتصادی. بخش خصوصی ریختن 2.76 میلیون شغل در ماه مه ADP گزارش روز شنبه. اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز به حال انتظار می رود یک قطره از 8.75 میلیون. معلوم نیست چرا با وجود چنین شکاف بزرگ. کسب و کارهای بزرگ که استخدام 500 نفر یا بیشتر را متحمل فشار از کسانی که ضرر و زیان در 1.6 میلیون نفر است. تولید و تجارت بخش به خصوص ضربه سخت.

مایک Loewengart مدیر عامل استراتژی سرمایه گذاری در E-تجارت گفت: حتی در حالی که این ارقام ممکن است به مبارزه طلبیده انتظارات “هنوز وجود دارد بسیاری از علامت سوال.”

“جهان کار دارای ساختاری تغییر و معلوم نیست اگر کار اخیر ضرر و زیان دائمی هستند و یا اگر وجود دارد امیدواریم از آنها بازگشت,” او گفت:. “بیشتر به عنوان شکار برای یک واکسن همچنان این می تواند به پایین اثرات آن بر اقتصاد و بازار کار باید موج دوم عفونت بوجود می آیند.”

تولید نشان داد نشانه هایی از ثبات پس از چهار ماه از انقباض به گزارش موسسه مدیریت عرضه ممکن است گزارش. تیموتی Fiore ISM صندلی از کسب و کار بررسی کمیته نوشت که ممکن بود “انتقال و ماه” و یک سیگنال کشور شد بازگشت به کار. تقاضا اما “نامشخص باقی مانده است.”

نرخ بیکاری در ایالات متحده بود در 14.7 درصد در ماه آوریل — بدترین از زمان رکود بزرگ — است و انتظار می رود به فشار به سمت 20 درصد زمانی که وزارت کار منتشر شده ممکن است داده ها در روز جمعه.

“از شاخه های سبز نشان تقویت تقاضا در اقتصاد این بهار را شامل مشاغل بازار” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک نوشت در تفسیر شنبه. “وجود نابرابری در اقتصاد و بازار کار این قاعده مستثنی نیست به خصوص در این رکود اقتصادی که در آن کمتر پرداخت می شود کار در مغازه ها و مراکز خرید و هتل ها و کافه ها و رستوران ها به سادگی از بین میره.”

بازار نفت پس از عقب نشینی بلومبرگ گزارش داد که آینده نشست اوپک ممکن است متوقف شده بیش از یک تولید کاهش اختلاف است. قیمت نفت خام برنت بین المللی معیار کاهش یافت و نزدیک به 1 درصد به $39.20 در هر بشکه رسید.

نویسنده کارکنان راشل Siegel کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>