سهام سر و صدا با داو خونتان 1,300 امتیاز پس از سنا عبور از 2 تریلیون دلار محرک لایحه

شاخص رالی است طراحی شده توسط بوئینگ است که دیده می شود یک قیامت از آن قیمت سهام در این هفته بر روی کلمه ای که فدرال کمک در راه است. هوافضا غول سهام شروع به پریدن کرد و 13 درصد به $180 سهم. سهام خود بودند معاملات به زیر 100 دلار در روز دوشنبه ، شورون, Walgreens, چکمه داد و UnitedHealth Group نیز گام داو عملکرد.

“این اثبات است که حرص و آز نیست مرده و نه خوش بینی” گفت: Michael Farr, رئيس جمهور از فار Miller & واشنگتن یک مدیریت سرمایه گذاری شرکت است. “سرمایه گذاران نگران هستند که بدترین پشت سر ما اما با 3 میلیون بیکار و تعدادی احتمال بالاتر رفتن آن را زودرس می گویند این بازار ساخته شده آن پایین است.”

استاندارد & ضعیف است 500 شاخص به پایان رسید تا 6.2 درصد 155 امتیاز در 2,630.07. گسترده ای شاخص است که تا بیش از 15 درصد از دوشنبه بهترین خود را سه روز پس از سال 1933. S&P همچنان 22 درصد آن Feb. 19 اوج به گفته هوارد Silverblatt S&P Dow Jones شاخص.

شاخص Nasdaq composite با افزایش 5.6 درصد و بسته شدن در 7,797.54.

Coronavirus لایحه در سنا تصویب شنبه شب بزرگترین اقتصادی مداخله در تاریخ ایالات متحده است. آن را با ارائه چک به بیش از 150 میلیون آمریکایی خانوار راه اندازی برنامه های وام برای کسب و کار و هزینه های مستقیم به بیمه بیکاری برنامه های بیمارستان محلات و بیشتر.

تسکین نمی تواند به زودی به اندازه کافی برای کسانی که در حال حاضر از مشاغل و صاحبان کسب و کار که تعطیل شده است. وجود نزدیک است-توافق همگانی است که این کشور سیستم اقتصادی چهره ماه اگر نه سال از مشکلات است. یک رکورد 3.3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت.

برخی از سرمایه گذاران باید یک توضیح ساده برای این بازار را از دستاوردهای بزرگ این هفته است.

“پاسخ آسان است که این همیشه اتفاق می افتد گفت:” دن Niles مدیر Satori صندوق. “شما همیشه باطل تظاهرات در میان بازارهای خرس. بهترین مثال این است که رکود بزرگ هنگامی که S&P بسیج هشت بار جداگانه به طور متوسط 24 درصد هر کدام در راه خود را به از دست دادن 86 درصد از اوج به قعر.”

Silverblatt S&P Dow Jones شاخص گفت: سرمایه گذاران در حال رفتن به مجبور به زندگی با نوسانات شدید برای ماه به عنوان وال استریت نوع از پیامدهای مالی coronavirus. “این شگفت انگیز سه روز اما به یاد داشته باشید ما هنوز راه را از جایی که ما آغاز شده و نوسانات باقی مانده است.”

انتظار دستیابی به موفقیت در سنا و حوزه فدرال رزرو را بی سابقه مداخله در حال حاضر بازار رو به خود back-to-back سود سهام در بیش از یک ماه است. در روز چهارشنبه شاخص Dow Jones industrial average با صعود 495.64 امتیاز یا 2.4 درصد به نزدیک در 21,200.55. که تمدید شنبه عظیم تجمع که برداشته داو 11.4 درصد را به بهترین خود را به پایان برساند در سال 87.

هنوز همه گیر در هنگامی که رکود اقتصادی و بحران بهداشت عمومی همچنان به انتقام ویران در سراسر جهان است. در مصاحبه روز پنجشنبه با ان بی سی “امروز” نشان می دهد, فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول گفت که این کشور “ممکن است در یک رکود اقتصادی” در حال حاضر.

“این 2 تریلیون دلار بسته محرک است فقط یک دور” گفت: Chris Brightman ارشد مدیر سرمایه گذاری در پژوهش وابسته است که بیش از $130 میلیارد تحت مدیریت. “بدهی و کسری خواهد بود و ذهن ترا درهم میشکنند نه فقط در اینجا بلکه در سراسر جهان است. آن را بیش از حد به زودی به نگرانی در مورد تورم, اما که در حال آمدن عارضه نمی تواند قرار داده می شود برای همیشه. انتظار شدید نوسانات بازار ادامه پیدا کند.”

بازارهای اروپایی بسته در سراسر هیئت مدیره. بریتانیا FTSE 100 شروع به پریدن کرد 2.24 درصد و شاخص DAX در آلمان افزایش یافت 1.3 درصد در روز است. معیار Stoxx 600 شاخص اروپا نسخه از S&P 500 به دست آورد 2.55 درصد است.

داستان متفاوت بود که در آن بازارهای ارسال شده در برخی از شدیدترین تلفات از چند روز گذشته. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافت 4.5 درصد و هانگ سنگ در هنگ کنگ 0.7 درصد است. شانگهای کامپوزیت کاهش 0.6 درصد است.

در “امروز” مصاحبه پاول تاکید کرد که اقتصاد آمریکا نیست رو به یک نوعی رکود به عنوان شیوع هل می دهد مردم را به شاتر کسب و کار و خروج از فعالیت طبیعی. هنگامی که ویروس موجود است و ضریب اطمینان مصرف کننده بازده پاول گفت: “وجود دارد نیز می تواند خوب دوباره بجای اول برگشتن در طرف دیگر.”

تا آن زمان فدرال رزرو ادامه خواهد داد به گام “به شدت و forthrightly که ما شده اند.”

“وقتی که می آید به این وام ما در حال رفتن به اجرا از مهمات” پاول گفت. “که قصد ندارم به اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>