داو است که ساختمان در روز سه شنبه 530-نقطه به دست آورید که تحت فشار قرار دادند آن را در دسترس 25,000. این تراشه های آبی بسته نیست بالاتر از آستانه است که از مارس.

“بازار سهام است که مانند یک حیوان حزب به دنبال یک دلیل برای جشن” کریستینا هوپر رئیس بازار جهانی استراتژیست در Invesco گفت: در یک ایمیل. “این هنوز دلیل دیگری برای جشن امروز, اما, شکننده, به عنوان آن را مانند به نظر می رسد کاخ سفید ممکن است باز به محرک های مالی. اما معناداری وجود دارد و خطراتی را به این کف بازار سهام به خصوص امکان افزایش در ایالات متحده-چین تنش است.”

گسترده تر استاندارد & ضعیف است 500 index داد تا دستاوردهای اولیه و عمدتا به سمت ظهر. هفت نفر از 11 S&P بورس بخش مثبت بودند به رهبری مالی و صنعتی. S&P فن آوری بخش بزرگی بود کشیدن بر روی شاخص.

نزدک کاهش یافته است بیش از 1 درصد به سرمایه گذاران اقدام به فروش سهام بزرگ با تکنولوژی برندگان مانند آمازون, مایکروسافت, میکرون تکنولوژی و Netflix بکشد. (آمازون مدیر اجرایی و بنیانگذار جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

“مردم در حال چرخش خارج از شرکت است که با بهره گیری از این بیماری همه گیر و مستند و به شرکت هایی که سود از بازیابی گفت:” ایوان Feinseth از ماده پلنگ و شرکای مالی.

داو جزء مرک اضافه 1.2 درصد پنج شنبه پس از اعلام آن teaming تا با یکی دیگر از شرکت به منظور توسعه یک واکسن و همچنین درمان های جدید برای covid-19 بيمار. دارویی غول پیکر یکی از شرکت های مختلف مسابقه به توسعه یک واکسن برای جلوگیری از بیماری است که ادعا کرد که نزدیک به 100,000 آمریکا زندگی می کند.

مریلند-بر اساس Novavax گزارش شده که آن وارد مطالعه انسانی برای coronavirus واکسن. هفته گذشته ماساچوست بر اساس مدرن اعلام کرد که در اوایل محاکمه خود را نامزد نتایج مثبت به همراه داشت. Pfizer, Johnson & Johnson و دیگران نیز در حال تلاش برای توسعه یک واکسن برای استفاده به عنوان اوایل این سال است.

این بیماری همه گیر است خرد اقتصاد ایالات متحده. مدعیان صعود نسبت به 40 میلیون در هفته گذشته. نرخ بیکاری که مشخصی به 14.7 درصد در ماه آوریل انتظار می رود که تورم در ماه مه; تعداد کسانی که به دلیل هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net