تجمع سهام به عنوان حرکت های ایجاد شده برای راه اندازی مجدد اقتصاد

استاندارد & ضعیف است 500-شاخص سهام و شاخص Nasdaq composite همچنین نشان داد سود 3 و 4 درصد به ترتيب در نتایج است که تحت الشعاع اولین روز از آنچه که انتظار می رود به گردابی درآمدی نجومی. حتی پیش بینی توسط صندوق بین المللی پول که در سال 2020 رکود اقتصادی خواهد بود که بدترین از سال 1930 موفق به تعدیل بزرگترین تجمع در یک ماه.

S&P در بسته 2,846.06 تا 84 امتیاز یا 3 درصد است. نزدک افزایش نزدیک به 4 درصد را به پایان برساند در 8,515.74, افزایش 323 امتیاز.

“تجمع امروز ترکیبی از عوامل از جمله اخبار خوب در ویروس شواهد بیشتری که کسب و کار کوچک وام گرفتن از طریق به جایی که آنها هستند قرار است برای رفتن و آرامش در بازار است که این همه امداد — مراقبت عمل فدرال رزرو اقدامات و محرک انتظار از کنگره — کافی است به شکاف به زمانی که ما به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی گفت:” لیز ان san francisco news رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در چارلز شواب.

ده از 11 بازار سهام در بخش مثبت بودند روز شنبه با تکنولوژی در میان هنرمندان بالا در پشت اپل و ادوبی و مایکروسافت. انرژی تنها holdout به عنوان سود باید نابود شده است با توجه به کاهش بیش از 60 درصدی قیمت نفت از ماه ژانویه. اپل, Johnson & Johnson, مایکروسافت و Home Depot نیز گام داو.

S&P 500 است تا 27.2 درصد از آن 23 مارس پایین است اما هنوز 16 درصد رسید در فوریه. 19. گسترده ای شاخص پایین حدود 12 درصد تا کنون در سال 2020 اما رفته تا در سه چهار جلسه است. داو پایین است 16 درصد در این سال است. تکنولوژی-لادن نزدک به پایین است که تنها 5 درصد در سال به تاریخ. هر سه شاخص راه خود را در ماه مارس پایین پس از کنگره و فدرال رزرو مداخله با تریلیون ها دلار برای کمک به آسیب دیده اقتصاد ایالات متحده.

“وجود دارد خیلی بیشتر خوش بینی در بازار را از وجود دارد دو هفته پیش گفت:” هوارد Silverblatt S&P Dow Jones شاخص.

بازارهای آسیایی به پایان رسید و قوی با ژاپن Nikkei 225 بسته شدن در 3 درصد به دست آورید. بازارهای اروپایی مخلوط شد به عنوان سخت ضربه قاره همچنان به درهم و برهم کردن راه خود را از طریق این بیماری همه گیر.

احساس پرنیان خوب جریان از طریق بازارهای زیر پنج شنبه, اخبار کنفرانس ها توسط چند فرمانداران اعلام کرد که گام های اولیه برای بازگشایی کشورهای خود را به کسب و کار. این مستند دارای توقیف بسیاری از کشور جمعیت در خانه های خود ، decimating اقتصاد و یک شبه پرتاب بیش از 17 میلیون نفر به بیکاری خطوط.

نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) در دوشنبه پیوست شده از طریق تلفن توسط فرمانداران از, کانکتیکات, Delaware, New Jersey, پنسیلوانیا و رود آیلند به عنوان آنها با تشکیل یک پیمان به منظور هماهنگی نهایی برای پایان دادن به کشورهای خود را’ محدودیت. بعد کومو اعلام کرد که در ماساچوست به رهبری رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر (R) بود و پیوستن به این گروه است.

“هر کس بسیار مضطرب است به خارج شدن از خانه به کار و اقتصاد در حال حرکت است. هر کس موافق با آن است, اما این نوع هنر در اینجا این است که رفتن به انجام این کار است که هوشمندانه انجام می دهند که مولد و انجام است که در یک هماهنگی راه” کومو گفت.

“این است که باید آگاهانه توسط کارشناسان و اطلاعات,” او اضافه شده است. “شما را یک گام به جلو شما ببینید که چگونه کار می کند, و سپس شما را اندازه گیری مرحله بعدی است.”

در سواحل غرب فرمانداران از کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن همچنین اعلام کرد یک پیمان با هم کار کنند برای کنترل شیوع و با دقت راه اندازی مجدد اقتصاد در کشورهای خود را.

ایالات متحده دارای بیشترین مستند coronavirus موارد با نزدیک به 600000 نفر آلوده. تایید مرگ و میر در کشور پیشی گرفته اند 25,000.

سهام نیز فشار سهشنبه پس از سلامت شرکت Johnson & Johnson ضرب و شتم برآورد و اعلام کرد 6.3 درصد افزایش در سود خود و در حالی که همچنین کاهش full-سال راهنمایی به دلیل coronavirus. سهام این شرکت معامله شد تا بیش از 4 درصد شنبه ،

سهام از نزدیک دنبال جی پی مورگان چیس پایین بیش از 3 درصد در بعد از ظهر این بانک گفت: درآمد آن برگزار شد تا در سه ماهه اول حتی اگر سود خود را در زمان یک ضربه بزرگ است.

این بانک اجرایی جیمی Dimon یکی از محترم ترین صداها در امور مالی جهانی روز سه شنبه گفت ایالات متحده کسب و کار خواهد شد به احتمال زیاد شروع به بازگشت به کارکنان دفاتر خود را در ماه ژوئن و در ادامه مراحل از طریق ژوئیه و اوت.

“گویا قصد بازگشت به کار است یک چیز خوب به انجام” Dimon گفت: در تماس با تحلیلگران در روز سه شنبه. “اما آن را نمی ممکن است.”

بسیاری از تحلیلگران گفت: آنها احساس می کنند که صرف ظاهر امیدوارم که coronavirus گسترش است شروع به جزر و که این کشور در حال شکل گرفتن اولین گام خود را نسبت به برگشت روی پای خود دارای توجیه که اخیر بازار سهام آسانسور.

San francisco news گفت که او معتقد است که اخیر سهام تظاهرات حمایت “اما ترس من این است که بازار ممکن است قیمت گذاری بیش از حد گلگون یک سناریو. چه می شود اگر همه چیز نمی رویم کاملا اگر ما باز کردن اقتصاد قبل از این ویروس را تحت کنترل است و اگر مردم را تغییر در رفتار است طولانی مدت که چه خوش امید ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات