سهام فلیپ فلاپ به عنوان سرمایه گذاران و پر پیچ و خم از طریق اقتصادی همه گیر crosscurrents

شاخص Nasdaq composite با لبه تا 0.8 درصد اما خاموش بود 1.2 درصد برای این هفته در 9,014.56. نزدک شده بود در قلمرو مثبت برای سال به عنوان از آوریل 8, اما از آن است که در حال حاضر تا 0.5 درصد در سال.

سهام را شکست مواجه عقب و جلو در دو هفته گذشته در نمایشی روزانه نوسانات به عنوان خبر بد شمع های شکسته شده توسط رایحه خوش بینی در تحقیقات پزشکی مقابل افزایش ضریب اطمینان مصرف کننده و جنبشها را برای رسیدن از کسب و کار.

با وجود بازار وحشت شاخص Dow و S&P 500 تا حدود 28 درصد از خود را اواخر ماه مارس پایین و نزدک پیشرفته 31 درصد است. هر سه شاخص خوبی کردن خود را در اوج تمام وقت.

“سرمایه گذاران شده اند برجسته مثبت همیشه از اواخر ماه مارس نشان از جهش در قیمت سهام” گفت: Ed Yardeni رئیس جمهور Yardeni پژوهش است. “در حال حاضر آنها در حال تحکیم دستاوردهای آن در انتظار اخبار در مورد اینکه آیا باز شدن اقتصاد از دولت هموار خواهد شد و یا قطع شود با موانع و ویروس شعله ور شدن یو پی اس.”

قیمت نفت همچنان به بهبود بیشتر رانندگان به جاده ها و تولید خروجی تر و تمیز. وست تگزاس اینترمدیت آمریکا معیار صعود نزدیک به 8 درصد پنج شنبه به $29.67 در هر بشکه رسید. که نزدیک به سه برابر قیمت که قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت فروش بود به مدت سه هفته پیش. قیمت نفت خام برنت که معیار بین المللی شد و تا بیش از 5 درصد در $32.74 در هر بشکه رسید.

این هفته پر بود از فراز و نشیب به عنوان ملت احساس می کند راه خود را از طریق این بیماری همه گیر. Dr. Anthony S. Fauci این کشور بالا متخصص بیماری های عفونی گفت پانل مجلس سنا در روز سه شنبه که coronavirus تحت کنترل و تاکید بر نیاز به کار بیشتر و هوشیاری ادامه داد: به دفع موج دوم.

بعد فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول اقتصادی هشدار داد خطر جلو و خواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره در نظر گرفتن ریختن پول بیشتر به اقتصاد در بالا از 3 تریلیون دلار در حال حاضر صرف شده برای جلوگیری از یک رکود طولانی مدت.

“بازار سهام تا حد زیادی decoupled از اقتصاد است که با توجه به عظیم محرک پولی از سوی فدرال رزرو” گفت: Kristina هوپر Invesco ارشد بازار جهانی استراتژیست در یک ایمیل به پست. “این ‘برنانکه کوسن’ حمایت از سهام جایگزین شده است توسط “پاول بالش’ کمک کرده است که سهام پس از تجمع در بازار پایین در اواخر ماه مارس است.”

کارشناسان گفته اند که حتی بانک فدرال به ظاهر نامحدود سخاوتمندانه نمی تواند صاف کردن بازار ضربه به کشور و اقتصاد از ظهور این بیماری همه گیر.

ایالات متحده آمریکا وزارت کار ایالات متحده در روز پنج شنبه گزارش هفتگی مربوط به تعداد مدعیان بیکاری 3 میلیون آوردن دو ماه مجموع به 36 میلیون بیکار. این هفته به پایان رسید و با گزارشات نشان می دهد که خرده فروشی فرو 16.4 درصد در آوریل و وخیم تر شدن تنش ها بین ایالات متحده و چین است.

“در این هفته ما رو خبر بد از دکتر Fauci و تغذیه صندلی پاول که قطعا اعمال فشار رو به پایین بر روی سهام” هوپر گفت: در یک ایمیل. “اما دلیل عمده برای فشار رو به پایین در دو هفته گذشته شده است ترس بیش از یک re-سیستم جرقه زنی از ایالات متحده-چین تعرفه جنگ به عنوان تنش بین دو کشور افزایش یافته است.”

وال استریت سرمایه گذاری پچ پچ در طول هفته بیشتر نشان می دهد که اختلاف نظر در اقتصاد و چشم انداز شکست coronavirus. میلیاردر سرمایه گذاران استنلی Druckenmiller از Duquesne خانواده و دیوید Tepper از Appaloosa مدیریت جداگانه در مصاحبه ها ابراز شک و تردید در مورد کوتاه مدت اقتصاد و فرصت های سرمایه گذاری.

سرمایه گذار نلسون Peltz Trian از همکاران از سوی دیگر گفت که او ساخته شده اخیر سهام سرمایه گذاری و پیش بینی واکسنی برای این ویروس خواهد یافت.

“من خرید خاص شرکت” Peltz گفت: در مصاحبه با CNBC پنج شنبه. “هنوز هم وجود دارد بارهای از ارزش در بازار به دلیل بازار در درجه اول یک تکنولوژی بازار است.”

برخی از آمار اقتصادی مثبت وارد روز جمعه از دانشگاه میشیگان که شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده برای ماه مه در آمد در 73.7 که به خوبی در بالا برآورد 65.

بورس نیویورک رئیس جمهور استیسی کانینگهام اعلام کرد که کف ارز که بسته شده پس از ماه مارس را دوباره باز مه 26 روز پس از روز یادبود. معاملات بازار بورس را 2,200 ذکر شده شرکت انجام شده است به صورت الکترونیکی از مارس 23 با توجه به coronavirus

“ما طبقه کارگزاران بازگشت هر چند در اعداد کوچکتر در ابتدا و پوشیدن ماسک محافظ به عنوان کار می کنند” کانینگهام اعلام کرد در یک op-ed منتشر شده در روز جمعه وال استریت ژورنال. “آنها همچنین به دنبال سخت اجتماعی-فاصله مورد نیاز اجرا توسط یک جدید رقص که تعریف فضایی که در آن هر فرد ممکن است کار بر روی زمین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>