بازار سهام را whiplash هفته فقط ممکن است آغاز

اضافه کردن به بی ثباتی و عدم قطعیت — واقعیت این است که نه از گذشته 11 معاملات روز داو افتتاح بیش از 400 امتیاز پایین تر و یا بالاتر از روز قبل است. در آن 11 روز داو کاهش یافته یا افزایش یافته است بیش از 1 ، 000 امتیاز شگفت انگیز هفت بار.

در یک روز هشتم داو کاهش یافت و تقریبا 800 امتیاز حتی اگر فدرال رزرو اعلام کرد اضطراری نیم نقطه کاهش در نرخ بهره چیزی است که در زمان عادی را فرستاده سهام افزایش.

همه این فراز و نشیب و پیچ و خم بزرگ و ترسناک می افتد را roller-coaster نگاه اهلی. و آیا می شود جای تعجب نیست اگر گاهی اوقات در چند روز آینده سهام به شدت افزایش می یابد و از آنها به عنوان گاهی اوقات انجام شده در طول سه هفته بازار شیرجه رفتن.

اگر شما به خودتان پیدا کنید اشتباه همه از این شما تنها نیستید. من به تماشای بازارهای مالی برای 40 سال یا بیشتر, و یکی از چیزهایی که من آموخته ام — و این که من می خواهم برای انتقال به کسانی از شما که مثل من نیست سرمایه گذاران حرفه ای — است که بازار سهام یک زندگی غیر قابل پیش بینی از خود را دارد.

در دراز مدت بازار منطقی است. در کوتاه مدت اما در تلاش برای پیدا کردن یک دلیل منطقی برای چه بازار انجام شده است می تواند منجر شما به پایین سوراخ خرگوش. بنابراین فکر نمی کنم که شما شکست خورده است چون شما نمی توانند بفهمند که چه خبر است و آنچه در آینده آینده. هیچ کس نمی تواند.

یک ماه پیش سهام تنظیم شد اوج جدید — داو به اوج خود رسید و در فوریه. 12 با استاندارد & ضعیف است 500 نزدک و Wilshire 5000 کل بازار سهام شاخص همه اوج on Feb. 19. سپس سوال شد: “چگونه سهام بالا خواهد رفت؟” در حال حاضر در حال تماشای چه احساس به من مانند وحشت فروش, سوال این است که “چگونه کم خواهد آنها بروید؟”

من نمی دانم که پاسخ به آن — و هیچ کس دیگری می کند یا نه.

آنچه می دانم این است که همه ما که به اندازه کافی خوش شانس قابل توجهی stockholdings نیاز به گرفتن یک نفس عمیق بکشید و سعی کنید به کشف کردن آنچه ما می خواهیم انجام دهیم و چشم پوشی از سر و صدا.

اولین چیزی که به چشم پوشی است که داوجونز و استاندارد اند پورز 500 در حال حاضر در یک “بازار خرس” (تعریف شده به عنوان یک کاهش حداقل 20 درصد از بسته شدن اوج) و نه در یک “اصلاح” (وال استریت تعبیری برای “دو رقمی کاهش قیمت” حداقل 10 درصد).

آیا این مهم است ؟ نه واقعا.

آنچه مهم است این است که سهام ایالات متحده کاهش یافته است در حدود 10 تریلیون دلار — که تریلیون با t — پس از داو اوج ماه گذشته با توجه به Wilshire همکاران و حدود 10.1 تریلیون از Wilshire S&P و Nasdaq قله یک هفته بعد.

آنچه شما باید انجام دهید را با پول ؟ این بستگی به سن شما خود را در شرایط مالی و عاطفی خود را قدرت ماندن و تحمل خود را برای خطر است. به عبارت دیگر شما رو به شکل این را برای خودتان.

یک چیزی که من احساس راحتی به شما گفتن است که با وجود بحث در مورد اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده یک “پناهگاه” این روزها آنها ارائه نمی دهد چیزی شبیه ایمنی به کار سرمایه گذاران که نمی سیمی به بازار اوراق قرضه.

در اینجا معامله است. در این بازار قیمت اوراق بهادار درآمد ثابت مانند اوراق قرضه خزانه داری و یا یادداشت های افزایش یا کاهش زمانی که عملکرد آنها را تغییر. اگر شما تا به حال خریداری یک 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید در دریا. 9 در روز بسته شدن عملکرد 0.54 درصد سرمایه گذاری خود را از دست داده اند 2.2 درصد از ارزش خود را — بیش از 4 سال’ ارزش بهره — هنگامی که عملکرد رز به 0.78 درصد on Mar. 10.

اگر شما خریداری یک 30 سال اوراق قرضه خزانه داری در دریا. 9 شما از دست 7.2 درصد از پول خود را — 7 سال از بهره — هنگامی که عملکرد رز به 1.28 درصد on Mar. 10 از 0.99 درصد است.

اگر شما می خواهید ایمنی پیشنهاد می کنم یک با کیفیت بالا و کم هزینه دولت در بازار پول صندوق. عملکرد خود را در حال رفتن به بسیار بالا اما حداقل شما لازم نیست که به نگرانی در مورد در نظر گرفتن ضرر و زیان است.

شما متوجه خواهید شد که من صحبت در مورد آنچه coronavirus و covid-19 بیماری این ویروس باعث می شود که در حال رفتن به انجام به اقتصاد ایالات متحده. چرا که من نمی دانم و نمی خواهم به خطر حدس زد. من هم ترک سیاست از این.

من فکر می کنم مشکل بزرگ ما با آن روبرو هستیم در حال حاضر ترس است که در حال رفتن به رشد به عنوان تعدادی از covid-19 قربانیان افزایش می یابد که به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است.

دیر یا زود بازار را آرام پایین به دلیل آن را همیشه می کند. اما در حال حاضر آماده برای بیشتر whiplash. و نگه داشتن کمربند ایمنی خود را بسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im