بازارهای سهام افزایش حتی به عنوان ایالات متحده پرانتز برای ‘سخت ترین و غم انگیزترین’ هفته از بیماری همه گیر

با وجود رکود اقتصادی خرید اینترنتی این بیماری همه گیر بهداشت عمومی بحران اولین و مهمترین و معامله گران در حال کف داده است که نشان می دهد نهایی بازگشت به حالت عادی گفت: Jeffrey Kleintop مدیر ارشد سرمایه گذاری جهانی استراتژیست در چارلز شواب.

“سرمایه گذاران باید انتخاب” گفت: “آیا آنها می خواهند به تمرکز اقتصادی سقوط آزاد در آمریکا و اروپا و یا آنها می خواهم به تمرکز بر روی بهبودی که در جریان در آسیا است؟”

توسط noon, میانگین صنعتی داو جونز شد تا بیش از 1200 واحد معادل 5.7 درصد در 22,155. استاندارد & ضعیف است 500 شاخص صعود کرده 5.6 درصد به 2,618 و فناوری سنگین نزدک شد تا 5.5 در 7,750.

افزایش علائم قابل چرخش از روز جمعه هنگامی که وال استریت تصادفا از دیگری فرار در هفته است. سه عمده شاخص های ایالات متحده آمریکا ریختن حداقل 1.5 درصد در روز — بعد از وزارت کار اعلام کرد 701,000 شغل از دست داده بودند و در ماه مارس رانندگی نرخ بیکاری به 4.4 درصد و از دست داده اند و بیش از یک چهارم از ارزش خود را پس از هدف قرار دادن اوج تمام وقت در ماه فوریه است. این سومین هفته از چهار است که آنها به پایان رسید در قرمز.

“بازار به طور کامل تمرکز بر روی یک امداد تجمع بر اساس کوتاه مدت رویداد است که بحران بهداشت و درمان” ترکه یا چوب کوتاه گفت. “من فکر نمی کنم آن را واقعا متمرکز است که بسیار در برخی از چالش های پیش رو برای گرفتن اقتصاد در مسیر بازگشت.”

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن با صعود بیش از 4.2 درصد و حتی با ملت انتظار برای اعلام وضعیت اضطراری به دلیل ویروس و هانگ سنگ در هنگ کنگ بسته شدن تا 2.2 درصد است. بازارهای اروپا شدند تا در سراسر هیئت مدیره با معیار شاخص Stoxx 600 تا نزدیک به 3 درصد در ظهر تجاری. بریتانیا FTSE 100 افزایش بیش از 2 درصد با وجود نخست وزیر بوریس جانسون بستری از رمان coronavirus.

ویرانی اقتصادی در ایالات متحده همچنان به رشد به عنوان ویروس birthed رکود اقتصادی است که قریب به اتفاق بیکاری دفاتر با تعداد مدعیان بیکاری که دهانه آمریکایی ترین صنایع است. وال استریت ژورنال تخمین می زند بیش از یک چهارم از اقتصاد آمریکا بوده است idled با این بیماری همه گیر.

“یک ویروس است که تعطیل کردن اقتصاد باعث یک رکود اقتصادی بی سابقه در تاریخ مدرن” نانسی Tengler مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر Laffer Tengler سرمایه گذاری نوشت: در تفسیر. “سرعت کاهش به یاد [من] از سال 1987. پتانسیل برای رکود به یاد بسیاری از 2008-2009. هنوز هم آن است که خیلی زود به بگویید.”

کسب و کار و خانواده در حال حاضر در انتظار امواج محرک اقتصادی دولت که در حال حاضر مساوی 10 درصد از ایالات متحده آمریکا تولید ناخالص داخلی به جریان در. بسیاری از کسب و کار کوچک صاحبان گزارش عمده تاخیر در تامین وام بدون که بسیاری از بستن درهای خود را. سرویس درآمد داخلی هشدار داده است $1,200 امداد چک ممکن است در رسیدن به بسیاری از آمریکایی ها تا ماه آگوست یا سپتامبر اگر آنها در حال حاضر ارائه مستقیم-سپرده گذاری اطلاعات به دولت است.

سقوط نفت به عنوان سرمایه گذاران نگاه به سمت اضطراری اجلاس به آدرس بالونی جهانی عرضه نفت یکی دیگر از نتیجه از این بیماری همه گیر. قیمت نفت خام برنت جهانی نفت معیار کاهش یافته است بیش از 2.3 درصد به تجارت در $33.30 در هر بشکه رسید. تنش بین روسیه و عربستان سعودی را تیره و تار بحث در مورد کاهش تولید به تقاضا ضعیف.

ده سال وزارت خزانه داری آمریکا بازده اندکی افزایش یافت و در اوایل معاملات به .05 نشان می دهد اعتماد به نفس سرمایه گذار در حال افزایش است. بازده افزایش یابد که افت قیمت به عنوان سرمایه گذاران حرکت به سمت ریسک زمین. اما طلا دیگر پناهگاه امن بود و همچنین تجارت تا 1.5 درصد است. به $25.20 در هر اونس.

دامنه کامل از اقتصاد زیان واضح تر خواهد بود پس از آینده موج اول درآمد سه ماهه گزارش. شصت و چهار درصد از S&P 500 در این بخش پیش بینی شده بود در پایان و با توجه به تفسیر از سام Stovall از CFRA تحقیقات در حالی که شرکت های هواپیمایی, مس, فروشگاه های بزرگ و اوقات فراغت پیش بینی شده برای ارسال بیشتر از 100% کاهش در سود هر سهم.

“سرمایه گذاران توصیه برای ایمنی خود را ببندید کمربند” Stovall نوشت: “از آنجا که آن را به احتمال زیاد به یک پر از دست انداز سه ماهه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de