بازارهای سهام’, وحشیانه, هفته همچنان به عنوان ویروس ام آی فایو اقتصاد

“هر روز ما فکر می کنم ما می تواند در نزدیکی پایین و هر روز ما نیست” Helane بکر یک تحلیلگر در شرکت خدمات مالی Cowen نوشت: در یادداشت روز شنبه.

در یک چشمک زدن دیوار خیابان free-fall این هفته پاک شده و یک سوم از سهام سود پس از رئیس جمهور تهمت نوامبر 2016 انتخابات. در میان معترضان دولت را از دست داده و این بیماری همه گیر رئیس جمهور به طور ناگهانی می یابد خود را به مبارزه پزشکی و اقتصادی و سیاسی اورژانس.

چالش های بهداشتی تأکید شد با تایید در کالیفرنیا از ایالات متحده برای اولین بار است که نمی تواند مربوط به سفر به چین و یا برای تماس با یک شناخته شده coronavirus بیمار است. در اقتصادی, جبهه Facebook لغو بزرگترین سالانه توسعه دهنده کنفرانس در حالی که تولید کنندگان نگران تامین کنندگان چینی است که هنوز از سر گرفت تولید طبیعی. تسلا قیمت سهام کاهش یافت و 13 درصد پنج شنبه به تنهایی.

اما حتی به عنوان زندگی یا مرگ مخاطرات و تلفات مالی loomed سیاسی, ملاحظات غیر قابل اجتناب بودند. در شلوغ تظاهرات و برنامه های کاخ سفید افزایش بازار سهام شده است به یک جزء اصلی از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد زمین به رای دهندگان. “بالاترین بازار سهام در تاریخ تا کنون!” رئيس جمهور توییتی فقط هشت روز پیش.

روز دوشنبه پس از یک 1,032-نقطه قطره در میانگین صنعتی داو جونز مغلوب ساختن پیشی جستن — یک میلیاردر املاک و مستغلات اجرایی که خود می بالد مالی خود فراست — دو برابر کردن tweeting: “بازار سهام شروع به نگاه بسیار خوب به من!”

آن است ادامه داد: کاهش زمان تا کنون و در حال حاضر پس از یک, وحشیانه, چهار روز کشش بازار به نظر می رسد اما هر چیزی خوب است. برخی از دیوار خیابان جانبازان گفت: این ویروس یک شوک خارجی که بیدار شده بود سرمایه گذاران به جدی چشم انداز.

“ما عامل در هرگز-هرگز زمین برای برخی از زمان” گفت: Dan Mathslice شریک مدیریت از وستوود سرمایه نیویورک-بر اساس بانک سرمایه گذاری.

واکنش بازار آمد یک روز پس از رئیس جمهور به دنبال اطمینان دادن به ملت در کاخ سفید در کنفرانس خبری با اعضای coronavirus نیروی کار بود اما هزینههای آنچه منتقدان گفته بود متناقض پیام.

“او بنا ریاست جمهوری خود در حاوی این ویروس گفت:” دیوید Kotok رئیس کامبرلند مشاوران. “بازار باید رد او را با 1000 نقطه قطره بر روی پاشنه از 1000 نقطه رها کنید.”

این بیماری همه گیر است که از گسترش ریشه های خود را در چین به ژاپن و کره جنوبی و ایتالیا و ایران و ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر به نظر می رسد خاصی برای قرار دادن قابل ملاحظه دندانه در رشد جهانی. در اوایل این هفته پایتخت اقتصاد در لندن هشدار داد که پیامدهای اقتصادی گسترش coronavirus به چند قاره “می تواند به عنوان بد به عنوان کسانی که از بحران مالی جهانی است.”

اقتصاد ایالات متحده به طور متوسط فقط 1.25 درصد رشد بیش از نیمه اول سال به عنوان ویروس مختل زنجیره تامین و نگه می دارد کارگران و خریداران در حاشیه اقتصاددان مایکل Feroli از جی پی مورگان چیس نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان در روز پنج شنبه. خواهد بود که تقریبا نصف سرعت از سال گذشته است.

هر چه خطر برای اقتصاد ایالات متحده و اروپا به نظر می رسد حتی در شکل بدتر. قاره اقتصادهای بزرگ شد و انتظار می رود به رشد کمی بیش از 1 درصد قبل از ویروس ایتالیا مجبور به قفل کردن مناطق که مسئول تقریبا یک سوم از این کشور تولید می باشد.

در حال حاضر رکود بافندگی را به عنوان یک خطر واقعی برای آلمان و ایتالیا. پس از یک دهه مزمن ضعیف رشد اقتصادی و بحران های مالی اروپا مقامات بانک مرکزی اما خالی خود را ابزار کیت ترک آنها را با کمی توانایی معکوس کاهش است.

و در ایالات متحده در روز پنج شنبه, سه عمده شاخص کاهش یافت و به تصحیح قلمرو 10 درصد برگشت از بالا اخیر که سیگنال چیزی amiss است به شماره وسواس وال استریت. سرعت کاهش شگفت انگیز بود با میانگین صنعتی داو جونز غلت از آن زمان اوج تنها در 10 جلسه. آبی تراشه شاخص از دست داده و بیش از 3200 امتیاز این هفته بود و بدترین حالت آن نقطه رها در تاریخ روز پنج شنبه.

“داو چهار روز کاهش در این هفته است 11.13 درصد بدترین از اکتبر سال 2008 هنگامی که تراشه های آبی سقوط کرد و 15 درصد در چهار روز” گفت: Howard Silverblatt S&P Dow Jones شاخص. S&P دهکدهای از دست داد 12.04 درصد در شش جلسه آن نیز سریع ترین کاهش به اصلاح از سال 2011 است.

این معلوم نیست که سیاستهای جهانی بهداشت عمومی بحران به پایان خواهد رسید که دلیل اصلی وال استریت سرمایه گذاران باقی می ماند بر روی لبه.

“10 درصد اصلاح معنا نیست که هر چیزی به جو Q. عمومی” گفت: Kenny Polcari از SlateStone ثروت است. “اما به وال استریت که نشانه همه چیز را با اعداد نشان می دهد یک نقطه عطف در بازار روان است.”

Polcari گفت: خبر خوب در مورد وحشت محور اصلاح است که در آن نشان می دهد یک واکنش احساسی است و ممکن است تنها به طور موقت.

“آهسته تر کاهش بر اساس فاسد اصول بازار است که در این مورد تا کنون خواهد بود بیشتر نگران کننده” Polcari گفت.

تحلیلگران انتظار می رود بازار به دوباره بجای اول برگشتن به شدت پس از در سراسر جهان غوطه دوشنبه. اما coronavirus موارد همچنان به پاپ تا در سراسر جهان له” ، این نوسانات شدید می تواند باقی بماند تا زمانی که نشانه هایی وجود دارد که شیوع این بیماری تحت کنترل است تحلیلگران می گویند با وجود هشدارهای از مقامات بهداشتی است که جامعه در ایالات متحده به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است.

شاخص های سهام اروپا نیز وارد اصلاح خاک در روز پنج شنبه. پان-شاخص Stoxx 600 4 درصد کاهش یافت. بریتانیا FTSE کاهش 3.5 درصد و آلمان در داخ کاهش 3.2 درصد است. در ایتالیا این کشور با اروپا ضعیف ترین رشد اقتصادی در سال 2019 نخست وزیر جوزپه کونته در این هفته گفت: اقتصادی ضربه می تواند “بسیار قوی است.”

از یک نقطه نظر اقتصادی بسیار تمرکز شده بود در coronavirus را پیامدهای جهانی زنجیره تامین که تکیه به شدت در ساخت و تولید از کارخانه های چینی. اما در حال حاضر که مقامات بهداشت عمومی در حال نیروبخش برای شیوع و گسترش در ایالات متحده کارشناسان نگران اضافی تهدید برای اقتصاد است. روزمره و هزینه های مصرف کننده می تواند به توقف خرد اگر مدارس بسته اجتماعات بزرگ هستند لغو و کسب و کار خود را درب.

“این جای تعجب است” گفت: Michael Farr, رئيس جمهور از فار Miller & واشنگتن یک شرکت سرمایه گذاری. “این چیزی است که 30 ساله گروهی از مدیران پولی و تحلیلگران قبل از دیده نمی شود. این اختلال در زنجیره تامین در حال رفتن به تحت تاثیر قرار همه, اقتصاد و بازار هنوز در تلاش برای آن را کشف کردن. “

قیمت نفت نیز همچنان به رها کردن. وست تگزاس اینترمدیت آمریکا معیار بازم زیر 47 دلار جدید 53-هفته کم است. بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه توجه به آمار کم, بازتاب پیش بینی است که یک رکود در افق است.

گلدمن ساکس گفت: در یک یادداشت روز شنبه که این ویروس می کند فعالیت های اقتصادی در سراسر این سیاره است. خدمات مالی غول هیچ پیش بینی رشد درآمد در این سال و متوسط رشد درآمد در سال 2021.

“ما کاهش سود پیش بینی منعکس کننده کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی در [سه ماه اول سال 2020], پایان پایین تر تقاضا برای ایالات متحده صادر کنندگان اختلال در زنجیره تامین برای بسیاری از شرکت های ایالات متحده یک رکود در ایالات متحده فعالیت های اقتصادی و افزایش کسب و کار قطعیت” گلدمن ساکس استراتژیست دیوید Kostin نوشت: در یک توجه داشته باشید.

شیوع این بیماری شده است با ملاقات متناقض پیام از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد بازار سهام است اصرار مشاوران به بحث در مورد شیوع این بیماری در راه است که می تواند سر و صدا اقتصاد بیشتر است. در اواخر روز دوشنبه ارشد کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت که سرمایه گذاران باید در نظر بگیرید “خرید این نرخهای” در بازار است.

هنگامی که شیوع کروناویروس اولین بار ظاهر در چین در شهر ووهان تحلیلگران در ابتدا به اندازه هر پتانسیل ضربه زدن به اقتصاد جهانی بر اساس سال 2002 شیوع سارس. اما در حدود 20 سال پس از, اقتصاد چین تبدیل شده است چهار بار بزرگتر و قابل ملاحظه ای بیشتر در هم تنیده با تولید جهانی شبکه های.

Coronavirus را گسترش سریع در ادامه به افزایش شبح جهانی همه گیر. کره جنوبی اعلام کرد 505 موارد جدید در روز پنج شنبه, آوردن مجموع آن به 1,766 از جمله یک سرباز آمریکایی مستقر در شبه جزیره. ایران گزارش 245 مورد تأیید و مرگ و میر 26. مذهبی و زیارت در عربستان سعودی متوقف شده اند و توکیو قصد دارد برای میزبانی بازی های المپیک 2020 آویزان در تعادل می باشد.

حتی پس تهمت زده خوش تن روز شنبه شب در کاخ سفید در کنفرانس خبری. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: خطر ابتلا به امریکا بود “بسیار کم” است و شیوع این بیماری به سرعت می تواند موجود باشد. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد معاون رئیس جمهور پنس منجر خواهد شد دولت در پاسخ به شیوع بیماری. و در روز پنج شنبه خود به نظرات باقی مانده است خوش بین حتی پس از شیب بازار سهام افت.

“من فکر می کنم آن را یک موفقیت باور نکردنی آنچه در کشور ما انجام می شود” مغلوب ساختن پیشی جستن او به خبرنگاران گفت: در کاخ سفید پیش بینی در نهایت این ویروس خواهد ناپدید می شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de