بازیابی بازار سهام پس از تغذیه اعلام کرد خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ

میانگین صنعتی داو جونز آغاز شده و با از دست دادن حدود 500 واحد معادل 2 درصد در مدت کوتاهی پس از آن باز در 9:30 a. m., اما آن را بهبود آن ضرر و زیان در مدت کوتاهی پس از ظهر بود و تا بیش از 200 امتیاز از 3 p. m. زیر فدرال ریزرو اعلام.

فدرال رزرو گفت: “شروع به خرید گسترده و متنوع از اوراق قرضه شرکت های بزرگ برای حمایت از نقدینگی بازار و در دسترس بودن اعتبار برای کارفرمایان بزرگ.”

قبلا ایالات متحده بانک مرکزی تا به حال تنها شده است خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ بودند که بخشی از ارز داد و ستد وجوه است.

شرکت های بزرگ اوراق قرضه شرکت های بزرگ بدهی و فدرال رزرو تصمیم به پمپ پول به این منطقه است یکی دیگر از راه برای کمک به شرکت های بیشتر دسترسی به پول نقد. اما آن را نیز می تواند باز کردن بانک مرکزی به انتقاد آن است که به بازی در نقش چیدن برندگان و بازندگان در اقتصاد بر اساس آن شرکت در آن را انتخاب می کند و آن شرکت در آن مردد در برابر انتخاب.

فناوری های سنگین نزدک و استاندارد اند پورز 500 شاخص نیز شروع به پریدن کرد در اخبار بعد از فرو بردن منفی این صبح است.

مدت کوتاهی پس از به بازار باز فروش در ابتدا آمار سفر-سهام شرکت سخت اما بعد از ظهر سهام به عقب آمده بود.

American Airlines Group Inc. در ابتدا کاهش یافته و تقریبا 5 درصد اما شروع به پریدن کرد به کمتر از یک درصد در قرمز. نروژی کروز خط Holdings تضعیف حدود 8 درصد و ایالات متحده هواپیمایی منابع کاهش یافته و حدود 7.2 درصد قبل از هر دو شرکت افزایش یافت و به حدود -3 درصد در بعد از ظهر.

این شرکت سهام شده اند به خصوص فرار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس زیرا بسیاری از مردم شده اند ساکت به سفر برنامه زمانی که شرایط نامشخص باقی می ماند.

رکود ادامه داد: هفته گذشته اسلاید بود که بیشترین افت از اواسط ماه مارس باعث سلامت و بحران اقتصادی با وجود امیدوار جمعه دوباره بجای اول برگشتن.

از شنبه حداقل 114,000 مردم مرده بود در ایالات متحده از covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس در هر کشور از فوریه. حداقل 2,087,000 موارد گزارش شده است. مقامات بهداشت عمومی ترس موج جدید پس از بزرگ روز یادبود جمعیت و تظاهرات در شهرستانها در سراسر ایالات متحده و ایالات متحده راه اندازی reopenings.

“وال استریت را در جاده پر از دست انداز همچنان به عنوان سرمایه گذاران همچنان دست به گریبان با نگرانی که چین در حال نشان دادن نشانه هایی که موج دوم این بیماری همه گیر است که در اینجا و به عنوان یک سنبله در موارد جدید در ایالات متحده می تواند نشان می دهد بسیاری از ایالت ها می تواند عقبگرد خود را reopenings,” ادوارد ملا یک تحلیلگر با OANDA نوشت: در یک ایمیل به پست در روز دوشنبه. “بازار سهام دوباره بجای اول برگشتن خواهد شد در حال حاضر از طریق یک تن از موشکافی به این دلیل که اقتصاد ایالات متحده قرار بود کوتاه و از روی لئامت دادن در ICU بود و به خوبی به روند نوتوانی در حال حاضر.”

فدرال رزرو پیش بینی کند برای بازیابی اقتصاد با بیکاری در 9.3 درصد تا پایان سال 2020 است. زوج با تازگی منتشر شده covid اعداد جدی چشم انداز برانگیخته هفته گذشته گسترده فروش و تحت تاثیر قرار امروز بازار.

“مشکل برای اقتصاد این است که بازار کار را نه به گزاف گویی به عنوان به سرعت به عنوان بازارهای مالی باید در ابتدا ارائه شده” ملا گفت. “تغذیه خود را انجام می دهند اما سیاست های حزبی را به تعویق مالی آینده پاسخ تا پس از ماه جولای 22nd, و آن را ارد در اعتماد به نفس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات