بازار سهام باز می شود به شدت کاهش دوشنبه پس از بدترین هفته از ماه مارس با داو پایین 500 امتیاز

به فروش رسید سفر-شرکت سهام بسیار سخت است. American Airlines Group Inc. کاهش یافته و تقریبا 5 درصد نروژی کروز خط Holdings تضعیف حدود 8 درصد و ایالات متحده هواپیمایی منابع کاهش یافته و حدود 7.2 درصد است. این شرکت سهام شده اند به خصوص فرار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس زیرا بسیاری از مردم شده اند ساکت به سفر برنامه زمانی که شرایط نامشخص باقی می ماند.

رکود ادامه داد: هفته گذشته اسلاید بود که بیشترین افت از اواسط ماه مارس باعث سلامت و بحران اقتصادی با وجود امیدوار جمعه دوباره بجای اول برگشتن.

از شنبه حداقل 114,000 مردم مرده بود در ایالات متحده از covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس در هر کشور از فوریه. حداقل 2,087,000 موارد گزارش شده است. مقامات بهداشت عمومی ترس موج جدید پس از بزرگ روز یادبود جمعیت و تظاهرات در شهرستانها در سراسر ایالات متحده و ایالات متحده راه اندازی reopenings.

“وال استریت را در جاده پر از دست انداز همچنان به عنوان سرمایه گذاران همچنان دست به گریبان با نگرانی که چین در حال نشان دادن نشانه هایی که موج دوم این بیماری همه گیر است که در اینجا و به عنوان یک سنبله در موارد جدید در ایالات متحده می تواند نشان می دهد بسیاری از ایالت ها می تواند عقبگرد خود را reopenings,” ادوارد ملا یک تحلیلگر با OANDA نوشت: در یک ایمیل به پست در روز دوشنبه. “بازار سهام دوباره بجای اول برگشتن خواهد شد در حال حاضر از طریق یک تن از موشکافی به این دلیل که اقتصاد ایالات متحده قرار بود کوتاه و از روی لئامت دادن در ICU بود و به خوبی به روند نوتوانی در حال حاضر.”

فدرال رزرو پیش بینی کند برای بازیابی اقتصاد با بیکاری در 9.3 درصد تا پایان سال 2020 است. زوج با تازگی منتشر شده covid اعداد جدی چشم انداز برانگیخته هفته گذشته گسترده فروش و تحت تاثیر قرار امروز بازار.

“مشکل برای اقتصاد این است که بازار کار را نه به گزاف گویی به عنوان به سرعت به عنوان بازارهای مالی باید در ابتدا ارائه شده” ملا گفت. “تغذیه خود را انجام می دهند اما سیاست های حزبی را به تعویق مالی آینده پاسخ تا پس از ماه جولای 22nd, و آن را ارد در اعتماد به نفس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات