شده است وجود دارد به شکل V بازیابی; در بازار سهام و نه در اقتصاد. که تقسیم میان doomsayers که فکر می کنم این اختلاف باعث می شود هیچ حس و کسانی که بر این باورند که فدرال رزرو و بانک مرکزی همسالان باید این پوشش — و که آنها را بازگرداندن اقتصاد به دولت سابق است. که ریش سفید از شکارچیان معامله Warren Buffett شده است آشکار با عدم وجود خود را از سیل اخیر از سهم خرید. قابل توجه او بوده است خالص فروشنده هواپیمایی سهام.

S&P 500 از دست داد یک سوم از ارزش خود را در بین آن رکورد در فوریه. 19 و 23 مارس. این چیتی بازگشت نیمی از آن را به عنوان تغذیه chucked آن کتاب قانون و رفت و در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید برای دارایی. سهام تقریبا تنها نوع امنیتی است که نمی توان آن را با اضافه کردن به آن بالونی ترازنامه اگر چه یک تازه تقلا بازار ضرب وشتم ممکن است که تغییر بیش از حد. امریکا و بانک مرکزی در حال حاضر خوراکی ارز داد و ستد پول و اوراق قرضه ،

27% بازیابی در سهام است تعجب آور با توجه به این که ما هنوز هیچ ایده ای از این ویروس را پایدار اقتصادی خروجی تنها با یک بسیار جزئی بازگشت به کسب و کار فعالیت های برنامه ریزی شده و هیچ واکسن در چشم. افزایش تعداد مدعیان بیکاری و شرکت های furloughing کارکنان باعث می شود پیش بینی تر از علم, بسیار شبیه Covid-19 آمار. به عنوان Torsten Slok, Deutsche Bank AG اقتصاددان ارشد, نقاط, از, از یک دهه کار در ایالات متحده دستاوردهای معکوس شده اند در یک ماه. صندوق بینالمللی پول و بانک جهانی در پیش بینی های اقتصادی این هفته نشانه bleakest بار از سال 1930.

پولی و مالی پاسخ شده است دیدنی است اما می توانید آن را جلوگیری از از دست دادن دائم از رشد اگر مردم در مصرف, سفر و شیوه های کار را تغییر داده شده است اساسا? یک موج از پیش فرض های اعتباری تنزل رتبه به آشغال خاک ورشکستگی و قیمت قطره در دارایی های واقعی مانند هواپیما و ملک خواهد تغییر مثبت بازار سهام روایت به سرعت به عنوان موج دوم ویروس. نقاط جهان و اروپا و به طور خاص در معرض خطر بودند از رکود قبل از وقوع. قیمت نفت زیر 20 دلار در هر بشکه را نشان می دهد تقاضای جهانی خواهد آمد خروشان به عقب.

بازار حقوق صاحبان سهام است که به منظور منعکس پیش بینی درآمد شرکت ها و, اگر چه اغلب با توجه به وحشی خوش بینی این است که کاملا وضعیت جدید. چگونه می تواند هر کسی می گویند به صورت مستقیم است که آنها می توانند برآورد درآمد آینده در حال حاضر ؟ وجود نقطه های کوچک کشاورزی از طریق سه ماهه اول نتایج غیر از نگاه چقدر تأمین بانک ها در حال قرار دادن در محل برای وام ضرر و زیان و چقدر اعتبار شده است کشیده پایین.

هر بحران می اندازد تا برندگان — Amazon.com Inc. سهام جدید ضربه اوج — اما اکثر شرکت ها در حال از دست دادن. بیش از نیمی از کارگران شاغل در کوچک و متوسط که در تلاش برای دریافت کمک های مالی در ارائه.

آخرین تغذیه بسته محرک می افزاید: یکی دیگر از $2.3 تریلیون و پشتیبانی از این هفته شرکت ها می توانید به طور مستقیم به بانک مرکزی برای, تجاری, مقاله بودجه. توانایی تغذیه واقعا حفظ قیمت سهام در حال رفتن به آزمایش می شود مانند قبل از هرگز. بیشتر محرک است که همیشه وعده داده شده اما پس از یک دهه کاهش کمی وجود خواهد داشت محدود به اثربخشی آن است.

فاجعه اجتناب شده است اما بسیاری از اقدامات اضطراری بشود نسبت نقدینگی و هزینه های استقراض. رشد چیزی است که بیشترین اهمیت را برای ارزیابی سهام در میان مدت و هیچ کس می تواند تضمین کند که.

مصرف کنندگان تنها بازگشت به آشنا عادات خرج کردن اگر آنها به طور منظم درآمد و دولت نمی افزایش مالیات برای پرداخت هزینه های جاری ریخت و پاش. بیشتر سود خواهد بود کاهش و یا لغو شود. ضربه به درآمد فقط تا حدودی قابل بازیابی به عنوان بیشترین مصرف فوری و اقلام بزرگ مانند اتومبیل و وسایل الکتریکی قرار داده می شود برای سال دیگر.

بازارهای سهام در حال شرط بندی بزرگ در نتایج پایدار از تمام محرک. یک swifter پایان دادن به مستندات و یا امیدوار کننده واکسن توسعه خواهد بود چیزی برای بدست آوردن در مورد هیجان زده. تا زمانی که ما که اعتماد به نفس به نظر می رسد بیش از حد.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

مارکوس Ashworth است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش بازارهای اروپایی. او به مدت سه دهه در صنعت بانکداری اخیرا به عنوان رئیس بازارهای استراتژیست در Haitong اوراق بهادار در لندن است.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات