خام وست تگزاس اینترمدیت که مشخصی 40 درصد در دو روز گذشته نقل مکان کرد بالاتر از 17 دلار در هر بشکه رسید چراکه سرمایه گذاران wagered که تولید کاهش و حتی حمایت دولت فدرال بودند در افق. قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت آمریکا معیار افتاده بود زیر صفر در ابتدای هفته به این معنی که تولید کنندگان پرداخت به آن را گرفته دست خود را.

به پایان رسید پنج شنبه با اندکی را به دست آورید. سرمایه گذاران به شانه ای بالا انداخت یکی دیگر از وخیم بیکاری گزارش سپس صفحه آبی تراشه های بیش از 300 امتیاز نفت را افزایش قبل از اخبار ناامید کننده در یک coronavirus مواد مخدر دادگاه ارسال آنها را به عقب نشینی. تقریبا نیمی از 30 داو تراشه های آبی بودند که در ستون مثبت رهبری UnitedHealth و نفت supermajors شورون و اکسون موبیل. ]

تحلیلگران گفت: سرمایه گذاران دیدم روغن آمار آن پایین سنگ ناشی از تخریب تقاضای مصرف کننده در یک کشور که در آن بسیاری از ساکنان خانه نشین به نام اجتماعی فاصله. اما با چند متحده آماده بازگشایی — البته در برابر توصیه های کارشناسان بهداشت و قیمت نفت خام تا شدت پایین سرمایه گذاری خیلی خوب بود برای برخی از معامله گران به تصویب است.

“انتظار آن است که اقتصاد آغاز خواهد شد بازگشایی و تقاضا آینده آغاز خواهد شد به عقب هل دادن تا قیمت سهم در اکسون موبیل و شورون” گفت: فیل فلین ارشد تحلیلگر بازار در قیمت های آتی.

بازارهای جهانی تبدیل شده پایین تر است. این شاخص DAX در آلمان و لندن FTSE از دست 0.7 درصد و 0.6 درصد بود. در آسیا ژاپن Nikkei کاهش 0.9 درصد و شاخص هانگ سنگ در هنگ کنگ ازمایش کرده 0.6 درصد است. BSE Sensex در هند به پایان رسید آن خط داغ با 1.7 درصد کاهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

دانلود رایگان مقالات