محرک چرخش سیاسی به عنوان SBA تلاش می کند برای جلوگیری از برگشت بودجه از والدین

SBA گفت: شعبههای محلی هستند بیش از حد نزدیک و وابسته به والدین ملی سازمان در نظر گرفته شود نهادهای مستقل. وام های دریافت شده توسط والدین سازمان در مجموع حدود 80 میلیون با توجه به نامه ای از کنگره خواهان.

برنامه ریزی والدین شده است از یک میله رعد و برق برای سال در میان محافظه کاران که می گویند سازمان فراهم می کند که طیف گسترده ای از خدمات بهداشتی و درمانی از جمله سقط جنین باید محروم از دریافت بودجه فدرال. در ماه فوریه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر قانون محرومیت گروه های که ارائه سقط جنین یا سقط ارجاع از شرکت در یک $286 میلیون فدرال برنامه تنظیم خانواده. این حرکت بود هدف در درجه اول در برنامه ریزی والدین.

این گروه از دریافت پول تحت SBA چک برنامه حفاظت بیشتر خشمگین کنگره جمهوری خواهان.

“ترک کنار تمام مسائل دیگر آنها واجد شرایط نیست,” مارکو روبیو سناتور. (R-Fla.) گفت: فاکس نیوز در هفته گذشته. سناتور به مدت طولانی مخالف بودجه فدرال برای سازمان هایی که انجام سقط جنین. روبیو که به نوشتن مراقبت عمل می کنند که ایجاد کسب و کار کوچک وام برنامه شده است و آوازی مدافع آن خواستار بررسی است.

“آنها نیاز به بازگشت پول و اگر آنها این کار را آگاهانه آنها باید پاسخگو باشند” روبیو گفت. “و هر کس به آنها کمک کرد این کار را انجام دادهاند باید پاسخگو باشند. که شامل به طور بالقوه مردم در کارکنان در SBA بانک ها و هر کس دیگری.”

در نامه دوشنبه, 31 سناتور دموکرات خواسته SBA مدیر Jovita کررنزا و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin برای متوقف کردن آنچه آنها به نام “ایدئولوژیک محور عمل” در برابر والدین سازمان.

“SBA باید اداره PPP برنامه به شیوه ای که یکنواخت می کند و هدف هر نهاد و یا زیر مجموعه ای از اشخاص برای خروج, به خصوص اگر انجام این کار است که بر اساس یک ایدئولوژی سیاسی خدمات ارائه شده توسط آن نهاد و یا هر عامل دیگر ربطی به معیارهای تاسیس شده توسط قانون در مراقبت عمل” سناتور نوشت.

جنجال بر والدین بودجه آخرین به ظهور از چک حفاظت برنامه ارائه می دهد که وام های کم بهره برای کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد. برنامه وام یک جزء حیاتی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای جلوگیری از آسیب های اقتصادی ناشی از کوروناویروس.

در برنامه وام اولیه $349 میلیارد دلار دور از بودجه های متعدد ملی شناخته شده علامت های تجاری دریافت کمک های مالی از طریق محلی خود را وابسته به Sloanetoyotaglenside نمایندگی خودرو, Shake Shack و روت کریس خانه استیک, به نام چند.

مراقبت عمل نمی ناکرده چنین سازمان ها از دریافت وام پول ارائه franchises به نظر می رسد در لیست SBA-تایید franchises. اما خشم بیش از وام زمانی که رشد اولیه tranche از بودجه زد و SBA روشن آن قوانین درخواست عموم معامله شرکت های بازگشت پول توسط مارس 18. بسیاری از اما دیگران رد کرد و گفت آنها واجد شرایط تحت شرایط اصلی از برنامه وام.

خواستار بازگشت پول از والدین وابسته SBA گفت: سازمان های محلی هستند کمی بیش از پیچک قدرتمند سازمان ملی.

برنامه ریزی والدین فدراسیون آمریکا “شناخته شده است و برای اعمال کنترل بیش از آن محلی وابسته به” SBA نوشت: در نامه ای به محلی وابسته بود که پس از آن نوشته شده آنلاین توسط NPR.

با استناد به یک نسخه در دسترس عموم ملی سازمان, آیین نامه SBA اشاره کرد که والدین طراحی شده است سازمان های محلی باید به ارائه دقیق اعتباربخشی بررسی هر سه سال محروم شود می تواند از وابستگی خود را اگر آنها نمی, حفظ استانداردهای خاص.

برنامه ریزی والدین را رد کرد که شرح آن سازمان اشاره کرد که آیین نامه خود را به تصویب محلی فصل است. در یک یادداشت توزیع به خبرنگاران آن اشاره کرد که سازمان ملی “خود هیئت مدیره و مدیریت تیم است که متفاوت از تخته و تیم مدیریت از سازمان های عضو.” آن گفت که نه متن مراقبت عمل می کنند که راه اندازی PPP و نه هیچ یک از مقررات و یا مواد اطلاعاتی منتشر شده توسط SBA خواهد حذف وابسته با کمتر از 500 کارمند از دریافت یک وام.

“این روشن است حمله های سیاسی در Planned Parenthood مراکز بهداشتی و دسترسی به مراقبت های بهداشت باروری” سازمان نوشت. “این هیچ ربطی به با والدین سازمان های مراقبت های بهداشتی’ واجد شرایط بودن برای COVID-19 تلاش های امدادی و همه چیز را با تهمت و دولت با استفاده از بحران بهداشت عمومی برای پیشبرد یک دستور کار سیاسی و منحرف کردن اذهان از شکست خود را در حفاظت از مردم آمریکا از گسترش COVID-19.”

نمایندگان محلی Planned Parenthood سازمان ها استدلال می کنند که آنها فقط به عنوان ارزش اقتصادی تاسیسات به عنوان سازمان های دیگر.

“هنگامی که ما نگاه مراقبت در عمل آن را بسیار روشن است که ما واجد شرایط گفت:” استفانی Fraim رئیس جمهور و رئیس اجرایی از والدین از جنوب غربی و مرکزی فلوریدا دریافت کرده است که حدود 2 میلیون زیر چک حفاظت از برنامه. “ما رو به سختی انتخاب در مورد اینکه آیا برای حفظ کارکنان یا نه.”

Fraim می گوید سازمان در حال حاضر آغاز شده است صرف پول وام با حدود 85 درصد آن به حقوق و دستمزد. تا کنون این گروه توانسته است برای جلوگیری از تخمگذاری کردن هر یک از آن 187 کارکنان. آن را نگه داشته و تمام 10 از آن کلینیک های باز برای روش های آن ضروری از جمله درمان عفونت ادراری, درمان سرطان, درمان جایگزینی هورمون و سقط جنین.

اما سازمان دیده است کمتر از بیماران بیش از حد معمول پس از فلوریدا اجتماعی فاصله محدودیت مارس آغاز شد و آن را لغو دو جمع آوری کمک گالاس در اورلاندو و تمپا که می توانست در چند صد هزار دلار در یک سال نرمال Fraim گفت.

Fraim می گوید سازمان دریافت SBA نامه خواستار آن بازگشت پول روز جمعه. او گفت: هیچ تصمیمی رسیده در مورد نحوه پاسخ دهند.

“هیچ یک از ما در حال حاضر می داند چه آینده ای در حال رفتن به نگه دارید,” او گفت:. “اگر ما می تواند 100 درصد از کارکنان ما از آن خواهد شد یکی از proudest چیزی که ما انجام داده ایم در حرفه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de