محرک خوشبینی دیسک های عظیم بازار سهام تجمع

بازار تشنه اخبار خوب شات شنبه در ایمان است که محرک تقریبا یک داده شده است. میانگین صنعتی داو جونز رسید 2,112.98 امتیاز و یا 11.4 درصد و کشیده خود را بالاتر از 20,000. آبی تراشه شاخص به پایان رسید و بعد در 20,704.91 بهترین خود را بعد از سال 1933 و چهارم-بهترین تا کنون. استاندارد & ضعیف است 500 شاخص شروع به پریدن کرد 9.4 درصد به 2,447.33 برای بهترین حالت آن بعد از سال 2008. فناوری سنگین شاخص Nasdaq composite با شروع به پریدن کرد 8.1 درصد به 7,417.86.

“این خیلی زود به کورکورانه, خوش بینانه, اما اندازه و با سرعت از سیاست پاسخ به این بحران بسیار دلگرم کننده گفت:” لورن Goodwin, اقتصاددان و نمونه کارها استراتژیست در نیویورک زندگی و سرمایه گذاری. “این یک زمان به قهرمانان فراخوانی یک بازار پایین اما ما در حال نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی نشانه ای از نور در انتهای تونل.”

تمام 11 S&P در بخش مثبت بودند که رهبری یک مورد ضرب و شتم پایین بخش انرژی که از دست داده بود نیمی از ارزش خود را در این سال به دلیل سقوط قیمت نفت خام. انرژی ارسال شده نزدیک به 16 درصد افزایش به رهبری غول های نفتی مانند شورون. چند شرکت های نفتی از جمله فشار خون دیدم سهام سنبله میان صنعت گسترده کمربند سفت باعث پایین سنگ قیمت.

بوئینگ, Home Depot, امریکن اکسپرس, جی پی مورگان چیس و والت دیزنی — که بیشتر آن شده اند شده از انگلیسی توسط بهداشت عمومی محدودیت — تا به حال بزرگ روز در داو به عنوان خوش بینی بیش از محرک زمان نگه دارید. آمریکا رهبری بخش هواپیمایی با 35 درصد پرش. صنعت پیش بینی یک بسته کمک از محرک.

برخی از خرید در آمد پاشنه باریک-اما-اخبار مثبت است که بخش هایی از جهان, ساخت گام در برابر این بیماری همه گیر است که آلوده تقریبا 410,000 مردم در سراسر جهان و کشته شدن بیش از 18,200.

“کاهش رشد ویروس موارد در ایتالیا است که بسیار دلگرم کننده است به دلیل آن را می دهد که ایالات متحده یک خط چشم را به آنچه از طرف دیگر این بحران ممکن است مانند نگاه” گودوین گفت.

احتمالی خروج از مستندات مختلف داخل و خارج از کشور باقی می ماند یک سوال. اکثر کارشناسان بهداشت می گویند که آن را چند هفته و یا حتی ماه ها از مردم ماندن در خانه به طور قابل توجهی شامل گسترش این بیماری است.

Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در یک NBC مصاحبه هفته گذشته “من نمی توانید ببینید که ناگهان در هفته آینده یا دو هفته از آن می گذرد به بیش از. من فکر نمی کنم شانس وجود دارد که.”

تحلیلگران و اقتصاددانان و رهبران شرکت های بزرگ می گویند که حتی آغاز یک طرح کمک خواهد کرد. رئیس جمهور تهمت شنبه گفت که او می خواهم برای دیدن اقتصاد بازگشایی با عید پاک.

“پکن اعلام کرد که خود را مستند در هوبئی استان برداشته خواهد شد در آوریل 8” به گفته دیوید روزنبرگ از روزنبرگ پژوهش است. “در مورد تعداد وجود دارد غوطه ور است به طور قابل توجهی. کره جنوبی است که در چنین شکل خوب آن است که در حال حاضر صادرات ماسک. به نظر می رسد نور در انتهای تونل تاریک در ایتالیا بیش از حد. و در اینجا در خانه رئیس جمهور تهمت است آشکارا صحبت در مورد ایجاد یک تعادل بین سلامت و ثروت است.”

وال استریت را چرخش به دنبال فرار جلسه دوشنبه. بازارهای چهار بعد از مجلس سنا دو بار موفق به پیشبرد coronavirus محرک لایحه. در حال حاضر قابل توجه مثبت و خوش بینانه تن قانونگذاران در حال هش که تفاوت باقی مانده به طوری که در یک رای گیری ممکن است به تصویب سه شنبه شب.

هر چند برخی از جزئیات در شار این قانون را ارائه مستقیم پرداخت 1200 $برای بسیاری از بزرگسالان آمریکایی و 500 دلار برای کودکان. آن را نیز ایجاد حدود 850 میلیارد دلار از وام و کمک برنامه های برای کسب و کار ایالات و شهرستانها و افزایش هزینه برای بیمه بیکاری برنامه و همچنین بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

هدف از تغذیه اکشن شنبه بود به نگه داشتن پول به شرکت ها و خانواده ها و شهرستانها با خرید مقدار نامحدود از آمریکا Treasurys و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار. پاسخ فراتر از هر بانک مرکزی در طول سال 2008 بحران مالی است.

“ما در حال حاضر دیده می شود فدرال رزرو پرتاب سینک آشپزخانه در این بحران و در حال حاضر سرمایه گذاران به دنبال به کنگره و وزن تاثیر این قریب الوقوع بسته نجات” گفت: Nicole Tanenbaum رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Chequers مدیریت مالی. “هنگامی که یک محرک معامله رسیده است در حالی که نمی توان آن را گلوله نقره ای برای جلوگیری از شیوع ویروس آن را با ارائه برخی از مقدار مورد نیاز وضوح و آنچه نهایی مسیر بهبود اقتصادی ممکن است مانند نگاه.”

بازارهای جهانی خود را برگزار کردند اوج حتی به عنوان کل کشور اعلام کرد مستندات و مرگ و میر عوارض به رشد خود ادامه داد. بازار افزایش یابد تا حدی بود که رو به با محرک امید در ایالات متحده است. بریتانیا FTSE 100 پرید نزدیک به 9.1 درصد و آلمان در داخ نزدیک به 11 درصد است. معیار Stoxx 600 صعود 8.4 درصد است. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن رسید 7.1 درصد و هانگ سنگ در هنگ کنگ 4.46 درصد است.

نارندرا نخست وزیر هند گفت: 21 روز تعطیلی آغاز خواهد شد در نیمه شب به وقت محلی گسترش محدودیت برای یک ملت از 1.4 میلیارد نفر است. در اواخر روز دوشنبه نخست وزیر بوریس جانسون دستور داد که همه شهروندان در خانه بمانند و تمام غیر ضروری کسب و کار نزدیک است. جانسون گفت: پلیس می شود به نام در به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله اگر نیاز بود. کمیته بین المللی المپیک و مسئولان ژاپنی رسما به تعویق افتاد توکیو بازی ها تا سال آینده; آن را بزرگترین رویداد به تاریخ به لغو و یا به تعویق افتاد به دلیل شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im