س: چه مقدار پول را دریافت کنم ؟

A: مبلغ تخفیف یا محرک پرداخت خود را بر اساس درآمد ناخالص تنظیم (AGI). درآمد ناخالص این است که تمام پول شما کسب درآمد در یک سال, از جمله هر گونه دستمزد نفقه سود سرمایه سود سهام و حساب بازنشستگی توزیع شد. خود را AGI خود درآمد ناخالص منهای خاص کسر و یا تنظیمات.

در اینجا چیزی است که انتظار می رود بر اساس AGI و پر کردن وضعیت. (در صورت اطمینان از وضعیت بایگانی خود را? چک کنید اینجا.)

— تا $75,000/مجرد یا متاهل تشکیل پرونده به طور جداگانه – $1,200

— تا $112,500/سرپرست خانوار – $1,200

— تا $150,000/ازدواج زوج تشکیل پرونده مشترک بازگشت – $2,400

شما دریافت پرداخت کاهش می یابد اگر شما AGI می افتد بین زیر دامنه.

— 75000 دلار و $99,000/مجرد یا متاهل تشکیل پرونده به طور جداگانه

— $112,500 و $136,500/سرپرست خانوار

— 150.000 دلار و $198,000/ ازدواج پر مشترک

پرداخت خود را کاهش 5 دلار برای هر 100 دلار بالاتر از $75,000/$112,500/$150,000 آستانه.

اگر شما مجرد هستید یا متاهل تشکیل پرونده به طور جداگانه و خود را AGI است بیش از $99,000 شما واجد شرایط برای یک محرک پرداخت. اگر شما کسب بیش از $136,500 و فایل به عنوان رئیس خانواده شما هنوز واجد شرایط برای پرداخت. برای افراد متاهل تشکیل پرونده به طور مشترک قطع برای هر پرداخت یک AGI بالا $198,000.

س: چقدر خود را دریافت کنم برای یک فرزند وابسته?

A: اگر شما واجد شرایط برای یک محرک پرداخت شما نیز به عنوان یک اضافی 500 دلار برای هر فرزند زیر 17.

س: اگر من نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی چگونه می توانم من پرداخت ؟

A: اگر شما نیاز به فایل فدرال بازگشت چرا که شما به دست آورده و در زیر $12,200 به عنوان یک فرد و یا $24,400 به عنوان یک زن و شوهر در سال گذشته, شما می توانید با استفاده از جدید غیر filers ابزار در irs.gov. غیر filers نیز می تواند پرداخت مستقیم اطلاعات را کاهش می دهد زمان آن طول می کشد برای دریافت پول خود را.

برای کسانی که در حال حاضر ثبت یک 2019 بازگشت اما نمی ارائه IRS با بانک اطلاعات بهترین راه برای دریافت پول خود را هر چه زودتر به بهره برداری از این سازمان دریافت پرداخت از ویژگی های که در دسترس است در حال حاضر در irs.gov.

Q: آیا من باید برای جمع آوری یک محرک پرداخت ؟

A: اگر شما ثبت فدرال بازگشت در سال 2018 یا در حال حاضر زمینه خود را 2019 بازگشت شما نمی خواهد که به انجام هر کاری است. پول برای شما ارسال خواهد شد از طریق یک بررسی در پست الکترونیکی و یا پرداخت مستقیم اگر شما حساب بانکی اطلاعات در فایل با IRS. برای مثال اگر شما بودند به دلیل بازپرداخت مالیات و انتخاب به پول به طور مستقیم واریز به حساب بانکی IRS را محرک پول در آن حساب.

در اینجا یک راهنمای از IRS به شما کمک کند کشف کردن که به استفاده از ابزار برای بررسی وضعیت پرداخت خود را و یا ارائه آژانس با اطلاعات بانکی.

س: من سعی کردم “من پرداخت” ابزار و من دریافت یک پیام که می گوید: “وضعیت پرداخت در دسترس نیست.” باید چه کار کنم ؟

یک: وجود دارد تعدادی از دلایل این ابزار نمی تواند بررسی وضعیت یک محرک پرداخت IRS گفت.

  • شما واجد شرایط برای پرداخت.
  • پرداخت خود را بر اساس وضعیت خود را به عنوان یک تامین اجتماعی از کار افتادگی جانبازان اداره یا راه آهن بازنشستگی ذینفع. در این مورد IRS استفاده خواهد کرد خود را SSA یا RRB فرم 1099 اطلاعات پرداخت. اطلاعات پرداخت شما در دسترس نیست در من ابزار پرداخت.
  • شما باید ثبت 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی فدرال.
  • شما واصل خود را 2019 بازگشت اما از آن شده است به طور کامل پردازش شده است.
  • شما با استفاده از غیر filers ابزار اما اطلاعات شما وارد شده است هنوز در حال پردازش است.
  • یک مشکل وجود دارد تایید هویت شما در هنگام پاسخ دادن به سوالات امنیتی.

اگر شما نمی افتد به هر یک از این دسته بندی ها, نگه داشتن چک کردن “من پرداخت.” این امکان وجود دارد که سیستم فقط نه به حال زمان برای پردازش اطلاعات خود را. نگه داشتن در ذهن که IRS پردازش است میلیون ها نفر از محرک پرداخت. اطلاعات در سایت به روز شده است تنها یک بار در روز پس از چک کردن بیش از یک بار در یک دوره 24 ساعته نمی عملکرد یک نتیجه متفاوت. IRS می گوید: افرادی که واجد شرایط برای پرداخت و دریافت آن از طریق پست اگر آنها نمی تواند آن را از طریق واریز مستقیم.

س: من دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی و نمی اظهارنامه مالیاتی. چگونه می توانم پول من ؟

یک: افرادی که دریافت بازنشستگی تامین اجتماعی بازماندگان و یا ناتوانی (از کار افتادگی تامین اجتماعی بیمه) مزایا و یا راه آهن مزایای بازنشستگی را به طور خودکار دریافت $1,200 محرک پرداخت اگر آنها واجد شرایط هستند. IRS اعلام کرده است که اضافه شده به این گروه درآمد تامینی تکمیلی) دریافت کنندگان. این پرداخت ها به صورت خودکار برای SSI گیرندگان خواهد شد بعد از اوایل ماه مه با توجه به آژانس بیانیه.

س: آیا می توانم یک محرک پرداخت اگر من زندگی می کنند با یک فرزند و او ادعا می کند من بر او مالیات بازگشت ؟

A: اگر شما ادعا به عنوان یک وابسته به شخص دیگری اظهارنامه مالیاتی شما واجد شرایط برای $1,200.

Q: آیا من می توانم دریافت 500 دلار اگر من مراقبت از نوه من?

A: اگر شما ادعا نوه به عنوان وابستگان در اظهارنامه مالیاتی خود را, شما مجاز به دریافت اضافی $500 به ازای هر فرزند زیر 17. اگر شما نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی فدرال شما نیاز به استفاده از غیر filers ابزار در irs.gov به ادعای 500 دلار پرداخت برای هر کودک است. شما نیاز به یک مدرک معتبر شماره امنیت اجتماعی و یا تصویب شماره شناسایی مالیات دهندگان برای هر وابسته شما می خواهید به ادعای محرک پرداخت.

س: آیا کالج کودکان در سن یک محرک پرداخت ؟

یک: برای واجد شرایط برای پرداخت شما نمی تواند وابسته به یکی دیگر از مالیات دهندگان. بنابراین اگر شما ادعا می کنند خود را به دانشجو به عنوان یک وابسته به او و یا او نمی واجد شرایط برای پرداخت خود را.

س: من و همسرم دست آوردن بیش از حد به واجد شرایط برای یک محرک پرداخت. اما می تواند ما جوان, بزرگسالان دریافت $1,200 پرداخت ؟

یک: اگر خود فرزند است و هنوز هم ادعا کرد به عنوان یک وابسته به او و یا او می تواند یک محرک پرداخت خود را. همچنین این مورد اگر شما در حال مراقبت از فرزند معلول است که ادعا به عنوان یک وابسته است.

س: زمانی که من می توانید انتظار به پرداخت ؟

یک: IRS در حال حاضر آغاز شده ارسال پرداخت. اگر IRS واریز مستقیم اطلاعات برای شما دلیل این که شما دریافت بازپرداخت شما در میان اولین بار در خط به دریافت پرداخت می شود.

اگر شما نمی دریافت پول خود را در اولین موج از پرداخت, نگران نباشید. آن را در آینده. اولین پرداخت ها هستند که به طور خودکار فرستاده شده به افرادی که در زمینه یا یک سال 2018 یا 2019 اظهارنامه مالیاتی فدرال و دریافت هزینه با استفاده واریز مستقیم. از طریق پست چک به filers که به هیچ بانک اطلاعاتی به IRS خواهد شروع به بیرون رفتن قبل از پایان ماه آوریل است.

س: اگر من را دریافت نمی پرداخت و یا مقدار من نادرست است?

یک: IRS می گوید آن را از طریق ایمیل نامه خود را به آخرین آدرس شناخته شده 15 روز پس از ارسال پرداخت کنید. این نامه را با ارائه اطلاعات در مورد نحوه پرداخت خود را ساخته شده بود و یک نقطه تماس که در آن شما می توانید گزارش هر گونه عدم دریافت پرداخت یا مقدار صحیح.

مراقب باشید در مورد کوروناویروس مربوط به کلاهبرداری است که ممکن است به نظر می رسد از IRS.

Q: آیا من مجبور به پرداخت مالیات بر محرک پرداخت ؟

یک: شما مدیون نیست مالیات خود را پرداخت.

س: من واصل نشده من 2019 بازگشت نشده است و درآمد من خواهد بود بیش از حد بالا برای دریافت یک محرک را بررسی کنید. اما من 2018 درآمد خواهد بود واجد شرایط برای $1,200. آیا اشتباه است که صبر کنید تا فایل من 2019?

یک: از لحاظ فنی خود را 2019 بازگشت نیست با توجه تا ژوئیه 15. بنابراین اگر IRS عقب می افتد با استفاده از خود را تا سال 2018 بازگشت شما مجاز به $1,200 با توجه به IRS سخنگوی اریک اسمیت.

س: من اطلاعات بانک به IRS به پرداخت 2019 مالیات است. می IRS استفاده از این اطلاعات را به من سپرده محرک پرداخت ؟

یک: هیچ اطلاعات حساب شما استفاده می شود به پرداخت مالیات خود و یا که شما در حال استفاده از یک برنامه نصب برای گذشته مالیات بدهکار نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت مستقیم خود محرک پرداخت. اگر خود را پرداخت نکرده اند و فرآوری شده در حال حاضر و شما می خواهید این پول را از طریق واریز مستقیم به شما خواهد شد نیاز به استفاده از دریافت, پرداخت, ابزار خود را برای ارسال اطلاعات حساب بانکی.

کروناویروس و اقتصاد: آنچه شما باید بدانید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات