بخش عمده ای از چالش های رخ داده با سه طرح های طراحی شده برای دریافت پول نقد به تلاش آمریکایی: 1200 $در هر فرد بالغ امداد پرداخت که راه اندازی این هفته $349 میلیارد دلار در اداره کسب و کار کوچک وام و مبلغ 260 میلیارد مزایای بیکاری برای بیش از 22 میلیون نفر — و در حال رشد ،

SBA از پول را به وام کسب و کار کوچک در این هفته تقریبا هیچ کمک بیکاری رسیده است واجد شرایط خود اشتغالی و فرفره کارگران و تعداد قابل توجهی از آمریکایی ها بودند که با توجه به دریافت امداد پرداخت این هفته رفت و در IRS.gov وب سایت تنها برای دیدن این پیام: “وضعیت پرداخت در دسترس نیست.”

فعلی و سابق مقامات دولتی می گویند این امر می تواند به منظور بلند برای هر رئیس جمهور به اجرای گسترده برنامه های جدید در هر هفته و ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها را مستقیم دریافت سپرده به ارزش 1200 دلار یا بیشتر در این هفته است. اما برگ برنده دولت وعده سریع و موثر اقدام رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام کسب و کار کوچک برنامه “بی وقفه اعدام” این هفته است برخورد با فدرال و دستگاه دولتی به خوبی طراحی شده برای ارائه بسیار بسیار سریع است.

فن آوری فقرات به خیلی از امداد — از جمله توزیع امداد چک و بیمه بیکاری سیستم نیاز به دانش از یک نرم افزار برنامه نویسی زبان به طور گسترده ای استفاده می شود در دهه. یک دولت که تا به حال ساخته شده کمی اولویت نگه داشتن ارشد و کارکنان و در عین حال در تلاش است در حال حاضر به سرعت پیاده سازی یکی از بزرگترین دخالت دولت در تاریخ است.

اگر مشکلات ادامه آن می کنند و حتی کمتر قادر به پرداخت قبوض و یا خرید مواد غذایی بیشتر و تشدید رکود اقتصادی. سیاسی آن می تواند بسیار مضر به مغلوب ساختن پیشی جستن است که در ادامه به تحقیر سلف خود را ضبط و مدیریت مجموعه دولت ،

“بایدن/اوباما یک فاجعه در دست زدن به H1N1 آنفلوآنزای خوکی. رای گیری در آن زمان نشان داد فاجعه تصویب اعداد. 17,000 نفر بی ارزش و بی کفایتی!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی جمعه افزود همچنین, فراموش نکنید که خود را 5 میلیارد دلار Obamacare وب سایت است که باید هزینه نزدیک به هیچ!”

کاخ سفید روز جمعه در دفاع از اجرای آن گفت: از 80 میلیون پرداخت شده در این هفته همه اما 1 درصد رسیده مورد نظر خود را به دریافت کنندگان. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به نام ابتکار عمل را یک “موفقیت باور نکردنی.”

“ما نمی تواند افتخار بیشتر از آنچه که ما انجام داده ایم” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: روز جمعه در یک مصاحبه.

هنوز هم دولت در برابر یک آزمون بزرگ به بیش از 70 میلیون اضافی مالیات دهندگان واجد شرایط برای تسکین و بسیاری از کسانی که بدون حساب بانکی و یا واریز مستقیم اطلاعات بر روی فایل می تواند به صورت طولانی به تاخیر می اندازد.

در میان مشکلات مالیات دهندگان گزارش این هفته پرداخت شد در حال ارسال به نادرست حساب های بانکی, شکست, شامل 500 دلار چک برای کودکان و پول گرفتن در تمام با توجه به ویژگی های قطعی مربوط به برخی از حساب های مردم استفاده می شود که مالیات preparers.

برای مثال IRS فرستاده شده 300,000 محرک پرداخت به اشتباه به حساب بانک برگزار شد MetaBank که دیگر وجود ندارد. این حساب تنها استفاده می شود به طور موقت در طول فصل مالیات برای دریافت بازپرداخت و کشف کردن آنچه هزینه رفتن به preparer مالیاتی و چه مقدار به عقب می رود به مالیات دهندگان. این بانک با ارسال پول را به IRS است که در حال حاضر به احتمال زیاد به موضوع کاغذ چک.

IRS نمی تلاش برای ارسال پرداخت به برخی دیگر از مشتریان تهیه مالیاتی از آنجا که سیستم نمی تواند پیدا کردن مستقیم خود را سپرده گذاری اطلاعات. قطعی به طور بالقوه اثرات تا 21 میلیون نفر با توجه به حقوق مصرف کنندگان متخصص Vijay Raghavan. IRS نیز با استفاده از برخی 2018 مالیات دهندگان داده و برخی از مردم فوت کرده اند و یا تغییر بانک بیشتر پیچیده روند.

IRS گفته است که با آگاهی از مشکلات است اما محدود است به آنچه در آن می توانید انجام دهید برای کمک به سرعت. مالیات دهندگان در تلاش برای مرتب کردن چرا آنها نادرست را چک کنید — و یا هیچ چیز در تمام زمانی که آنها واجد شرایط برای پرداخت — در حال قادر به برقراری ارتباط با IRS. با تشکیل پرونده مالیاتی مهلت تاخیر تا 15 ژوئیه آژانس بسته گذشته از خدمات آن مراکز در اگدن یوتا — اوایل هفته گذشته و IRS شده بود و قادر به گسترش یک خلبان telework برنامه برای تلفن نمایندگی به دلیل همه گیر آژانس گفت.

آمریکایی ها گفته شد برای استفاده از “دریافت و پرداخت” پورتال در IRS سایت به بررسی وضعیت پرداخت خود را و ببینید اگر آنها نیاز به ورودی خود اطلاعات حساب بانکی. اما بسیاری از مردم که در ادامه پورتال دریافت یک پیام است که IRS نمی دانم وضعیت پرداخت خود را. و یا آنها قفل شده است در دسترس نباشد.

“IRS سیستم ها هنوز سخت رمزی گفت:” جان Koskinen بود که نمایندگان کمیساریای از سال 2013 تا 2017. “این فقط یک ضربه زدن به کلید برای رفتن به کد و ایجاد تغییر و امیدوارم که شما از آن ساخته شده ایم به درستی. هنگامی که شما راه اندازی یک پورتال جدید این نیاز شما را به برخی از خیلی سیستم های میراث.”

IRS با استفاده از یک دهه-نرم افزار قدیمی — آن “MasterFile” نرم افزار مسئول برای پردازش های فردی و کسب و کار مالیات براده توسعه داده شد در سال 1962 و یک کامپیوتر با زبان برنامه نویسی به نام COBOL. محرک برنامه های مورد نیاز برنامه نویسی چندگانه تغییرات و آژانس است و حداقل 16 پایگاه داده های دیگر با مالیات دهندگان اطلاعات هیچ یک از آن به راحتی می توانید با برقراری ارتباط با دیگر گفت: یک فرد آشنا با این موضوع.

“[آژانس] ندارد زمان به فکر کردن در مورد نقاط دورافتاده” گفت: یک ارشد IRS رسمی آشنایی با سازمان فناوری عملیات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به پرده. “شما دو پرونده سال است. شما رو افرادی که طلاق گرفته اند. شما رو افرادی که تغییر کرده حساب های بانکی. آنها به سادگی نمی تواند حساب برای هر سناریو.”

IRS شتافت به ایستادن محرک برنامه با تخلیه کارکنان. به طور کلی این سازمان تا به حال 76,000 کارکنان در ماه ژوئن گذشته از 99,500 در سال 2010. ده ها تن از کارشناسان سازمان میراث سیستم های کامپیوتری را ترک کرده اند و یا بازنشسته فعلی و سابق مقامات گفت. شروع در سال 2011 جمهوری خواهان در کنگره بارها و بارها به دنبال کاهش به IRS بودجه.

IRS سخنگوی Jodie رینولدز گفت: “IRS تحویل این بی سابقه تلاش در ثبت زمان ارائه اولین دور از پرداخت کمتر از سه هفته پس از قانون امضا شد. برای مقایسه محرک پرداخت تحویل داده شده در سال 2008 در زمان 75 روز به شروع به رسیدن به مالیات دهندگان.”

IRS نیست تنها آژانس داشتن چالش است. وزارت خزانه داری تحت Mnuchin کار را برای نظارت وسیع نجات — از جمله IRS — حتی در حالی که خود را در ارشد رتبه تخلیه شده است.

وزارت خزانه داری سر به بحران با جای خالی در بیش از نیم دوجین ارشد برخی از آنها خواهد بود در غیر این صورت بازی نقش کلیدی در پردازش و کار با توجه به منتقدان دولت. Mnuchin ندارد, رئیس ستاد, مثلا و یا یک خبرگزاری داخلی برای سرمایه گذاری در نقش یک مسئول برای نظارت بر تغییرات بزرگ در اقتصاد ایالات متحده.

در این مصاحبه Mnuchin به شدت مورد مناقشه است که او تا به حال اجازه کلیدی خالی در وزارت خزانه داری با اشاره به یک لیست طولانی از مقامات در موقعیت های بالا و گفت: کنگره باید حرکت سریع تر خود را به تایید انتصاب. خزانه دارای دو معاون ستاد.

Mnuchin شخصا بررسی بخش اخبار و اطلاعاتی صفحات در حالی که همچنین تعامل غالبا با قانونگذاران فدرال رزرو مقامات SBA بانکی خارجی وزرا و نهادهای بین المللی مانند بانک جهانی و صندوق بین المللی پول با توجه به افرادی که در تماس نزدیک. در بالا از آن Mnuchin نیز از نزدیک درگیر خیلی از این هفته در تهیه فدرال بسته نجات برای فدرال هواپیمایی.

با Mnuchin شخصا جذب می شود در اجرای اول عمده بسته کمک مالی دولت ساخته شده است پیشرفت های زیادی در اضافی کنگره بسته است که هر دو طرف بر این باورند که لازم است به طور چشمگیری افزایش اندازه برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک.

“مردم می گویند من micromanager و درگیر در بسیاری از جزئیات” Mnuchin در مصاحبه ای گفت:. “مقدار زیادی از پول اختصاص داده شده به ما توسط کنگره و من می خواهم به درگیر در درک جزئیات است.”

او افزود: “اگر من یک تنگنا من خوشحال هستم من یک تنگنا — گرفتن بسیاری انجام داده است.”

Mnuchin حیاتی بود به مهر و موم معامله بیش از محرک ماه گذشته اما در غیاب او پیشرفت در اندازه گیری دیگری به گسترش کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک آهسته بوده است با توجه به چندین کنگره دستیاران. Mnuchin در مصاحبه ای گفت: او ادامه داد: به مذاکره نزدیک با دموکرات ها در این هفته در رفع کوچک-کسب و کار برنامه.

دموکرات ها خواستار کمک های اضافی برای کارگران بیمارستان و امتیازات دیگر در کنار افزایش کسب و کار کوچک وام. خواهان مقاومت کرده اند اگر چه در روز جمعه آنها پیشنهاد تمایل به تجارت بیشتر SBA بودجه.

SBA به سرعت در حال اجرا از پول به عنوان کسب و کار سر و صدا برای بودجه. اولیه لایحه تصویب شده توسط کنگره شامل حدود 349 میلیارد وام برای کسب و کار کوچک برنامه اما در روز روشن شد که پول نمی خواهد آخرین طولانی و دولت در حال حاضر خواسته برای اضافی $250 میلیارد.

جداگانه وام اضطراری برنامه به معنای به عنوان یک پل برای شرکت های کوچک به عنوان آنها صبر غرق بود پس از دریافت بیش از 3 میلیون نفر از برنامه های کاربردی.

بیکاری خالص ایمنی سیستم اجرا شده توسط وزارت کار ایالات متحده و ایالات متحده شده است به همان اندازه deluged به بیش از 22 میلیون آمریکایی گذاشته شده است خاموش و یا furloughed پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در مارس 13.

بیمه بیکاری برنامه فدرال است اما هر دولت اداره آن را برای ساکنان آن است. بسیاری از ایالت ها شد آمادگی برای راش که باعث شد سایت به سقوط بارها و بارها و مردم مجبور به تماس با ده ها بار در روز سعی کنید برای دریافت از طریق.

بسیاری از کشورها از جمله تکنولوژی های منسوخ شده — که همچنین تکیه بر چندین دهه های نرم افزاری است که سیستم های خود را تلاش کرده اند به کمک بیکاری در دسترس برای فرفره کارگران و کارگران خود اشتغال که به طور معمول نمی واجد شرایط برای پول بلکه ساخته شد واجد شرایط توسط قانون جدید است.

“سیستم های ما به سختی نگه داشتن با حجم قریب به اتفاق گفت:” فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی (D) که دولت تبلیغ شغل به تازگی به دنبال افراد مهارت در زبان های برنامه نویسی.

فلوریدا با توسل به توزیع کاغذ برنامه های این هفته گفت: این پرونده از 850,000 برنامه های کاربردی. تا کنون دولت ارسال پول به تنها 34,000 مردم است.

در میان کسانی که هنوز هم در انتظار اولین بررسی است که خالد محمود, 66, Uber راننده در وودبریج, Va.

محمود شده بود رانندگی برای سوار-نقطه شرکت به مکمل خود درآمد امنیت اجتماعی است که به خودی خود به اندازه کافی برای پوشش خود را اجاره و دیگر صورتحساب ماهانه بود اما برای جلوگیری از به عنوان coronavirus توقیف کسب و کار در سطح ایالت. از آن پس او را محاکمه و شکست خورده برای به دست آوردن نرخ بیکاری کمک کند.

“هیچ پرونده یافت” ویرجینیا سایت نگه می دارد او را گفتن.

“بسیاری از دوستان من هستند که رانندگان آنها تا به حال هیچ پولی از روزی که کار را متوقف کرده” محمود افزود: برآورد آنها بوده است و بدون بررسی برای بیش از یک ماه در حال حاضر. “آنها در شرایط بسیار بد.”

اما حتی افرادی که اصلا شرایط پیچیده نیست تا کمک.

مایکل McCleary یک دیرین هتل سرایدار کارگر در برجسته واشنگتن هتل کاربردی برای بیمه بیکاری در 20 مارس. در ابتدا این سیستم گفت: او یک “حل مسئله” و خواهد بود تماس گرفت اگر اطلاعات بیشتری نیاز بود. او به نام دفتر روزانه به سعی کنید به آن را تعمیر. در روز پنج شنبه او منتظر نگه دارید و برای نزدیک به سه ساعت تنها به قطع شود.

ساعت 2 صبح روز جمعه او وارد پورتال دوباره و دیدم او در نهایت تایید شده — یک ماه پس از اعمال او.

“من نظارت بر حساب بانکی من را به مطمئن شوید که آن را می رود از طریق. باید آن را چند روز قبل از من دریافت یک پرداخت مستقیم” McCleary, 63, گفت:. “فقط چیزهای زیادی وجود دارد عدم قطعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات