محرک بررسی اشکالات: چرا شما با داشتن مشکل و آنچه که شما می توانید در مورد آن انجام

بسیاری از مردم در تماس با واشنگتن پست گزارش داد که آنها دریافت کمتر از آنچه آنها تصور می کنید — و یا در برخی از موارد است که آنها پرداخت. پدر و مادر گزارش آنها دریافت نمی شود 500 دلار پرداخت برای فرزندان وابسته زیر 17.

مردم شکایت در مورد عدم توانایی برای دسترسی به ویژگی های و یا لگد کردن و قفل شده است و پس از تلاش های مکرر.

در اینجا برخی از مشکلات رایج — و آنچه شما می توانید و یا نمی تواند در مورد آنها انجام دهد.

س: چرا ما محرک پرداخت ؟

یک: این کلید برای گرفتن پرداخت خود را در دسته اول فرستاده بود که آیا IRS تا به حال پرداخت مستقیم اطلاعات را برای شما به عنوان یک نتیجه از بازپرداخت را انجام دهید. اگر شما بدهکار IRS یا نمی توانید به بازپرداخت در سال 2018 یا 2019 آژانس ندارد یک راه برای ارسال پول خود را به صورت الکترونیکی. این به این معنا نیست که شما نمی توانید پرداخت. این بدان معنی است شما نیاز به هر دو رفتن به “پرداخت” در سایت IRS یا منتظر یک مقاله بررسي در پست الکترونیکی.

س: ‘من پرداخت’ ابزار می گوید من پرداخت شده است باید سپرده در 15 آوریل. چرا باید من آن را دریافت نکرده هنوز ؟

یک: اگر چه نمایندگان ممکن است به صورت الکترونیکی ارسال, پرداخت, موسسه مالی خود را ممکن است پردازش آن نشده است. نگه داشتن چک کردن خود را با بانک.

اگر شما نمی توانید پول شما باید منتظر نامه ای از IRS. آژانس لازم است نامه ای به پست الکترونیکی خود را به آخرین آدرس شناخته شده 15 روز پس از ارسال پرداخت کنید. به عنوان شرح داده شده در مراقبت عمل, اطلاع از IRS قرار است برای نشان دادن روش که پرداخت خود را ساخته شده بود مبلغ پرداختی و شماره تلفن برای مناسب نقطه تماس در IRS به گزارش هر گونه عدم دریافت پول است.

س: چرا من نگه گرفتن یک “وضعیت پرداخت در دسترس نیست’ پیام ؟

یک: بسیاری از مردم نگران هستند که پیام “وضعیت پرداخت در دسترس نیست” بدان معنی است که آنها ممکن است خود را دریافت پول محرک است. آن است که به احتمال بسیار زیاد است که سیستم نشده است قادر به پردازش اطلاعات خود را از یک به تازگی ثبت 2019 اظهارنامه مالیاتی. و یا آن را مانند یک اتاق انتظار به جایی که شما نشسته تا زمانی که شما به نام.

شما همچنین ممکن است این پیام به دلایل زیر IRS می گوید:

  • درآمد ناخالص تنظیم خود را بیش از حد بالا است به دریافت یک پرداخت.
  • شما واصل نشده یک اظهارنامه مالیاتی برای سال 2018 یا 2019.
  • شما به تازگی زمینه بازگشت خود را و از آن شده است به طور کامل پردازش شده است.
  • شما با استفاده از “غیر Filers: وارد کردن اطلاعات پرداخت در اینجا” ابزار IRS.gov برای افرادی که نیاز به فایل بازگشت و IRS است که هنوز پردازش اطلاعات است.
  • شما دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی ناتواني و یا راه آهن مزایای بازنشستگی. در این مورد IRS استفاده خواهد کرد خود را SSA یا RRB فرم 1099 و پرداخت خود را ارسال خواهد شد به صورت خودکار.

س: چگونه می توانم گذشته سوال پرسیدن اگر من دریافت بازپرداخت و یا من مدیون مالیات برای سال 2019? نه امر به وضعیت من.

یک: بسیاری از مردم شکایت در مورد قطعی است که نمی خواهد اجازه می دهد آنها را به جلو حرکت کند چرا که آنها نه بدهکار هر گونه پول به IRS و نه دریافت بازپرداخت برای سال 2018 یا 2019.

در ابتدا IRS سخنگوی اریک اسمیت پیشنهاد کرد که مردم در نوع صفر برای هر پاسخ. اما این کار نمی کند.

دیگران سعی کردم با استفاده از اطلاعات خود را از سال 2018 بازگشت. که کار نمی کند یا نه.

“ما می دانیم مشکل است و ما در حال کار سخت برای پیدا کردن یک راه حل” اسمیت گفت. “این بسیار دشوار ما می دانیم که چه بسیار مردم باید پول خود را و ما در حال کار سخت به آن را به آنها را به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم.”

س: من محرک پرداخت با تاخیر چون من با استفاده از یک preparer مالیاتی?

یک: احتمالا. بسیاری از مشتریان استفاده می شود که تهیه مالیاتی (یا حسابدار و یا یک زنجیره ای بزرگ مانند TurboTax) تا به حال هیچ مشکلی وجود ندارد. آنها خود را دریافت واریز مستقیم این هفته است. اما دیگران نه.

در برخی موارد IRS ندارد خود را پرداخت مستقیم اطلاعات آنجا که شما بدهکار مالیات و یا تا به حال هیچ بدهی مالیاتی. بنابراین شما نیاز به رفتن به وب سایت خود را وارد کنید و پرداخت مستقیم اطلاعات و یا شما می توانید صبر کنید برای یک بررسی در پست الکترونیکی.

اما دلیل شما ممکن است نه بدست خود پرداخت اولیه اجرای این است که شما دریافت یک پیش بینی بازپرداخت وام (RAL) و یا هزینه پیش بینی کنید (RAC).

“زمانی که مالیات دهندگان خرید یک RAL یا RAC مجازی حساب بانکی ایجاد شده است تنها برای مقاصد دریافت بازپرداخت و تسهیل معامله” مالیات دهندگان حمایت خدمات توضیح داده شده در یک وبلاگ در مورد محرک پرداخت. “حساب نمی کند همچنان وجود دارد و در نتیجه تاثیر اقتصادی پرداخت تحویل داده مجازی به حساب واریز مستقیم نمی خواهد رسیدن به گیرنده مورد نظر.”

اما “در بسیاری از موارد این بازده همچنین انتقال این زمینه اطلاعات حساب بانکی از مالیات دهندگان” به همین دلیل است که برخی از مردم هنوز هم دریافت و پرداخت از طریق واریز مستقیم.

س: چگونه این مشکل را رفع کنم خاص قطعی?

یک: شما باید دو گزینه: شما می توانید خود را وارد کنید مستقیم سپرده گذاری اطلاعات به صورت آنلاین در “دریافت و پرداخت” اگر شما می توانید از طریق و یا شما می توانید صبر کنید برای IRS به شما ارسال یک بررسی.

س: چرا من نگه گرفتن قفل شده است زمانی که من سعی می کنم برای ورود مستقیم من سپرده ،

یک: برای جلوگیری از تقلب “دریافت و پرداخت” پورتال قفل خواهد شد شما بعد از چندین تلاش ناموفق برای وارد کردن اطلاعات. شما ممکن است قفل شده است و توسط هیچ گسل از خود را. اطلاعات IRS در فایل ممکن است منسوخ شده و یا اشتباه است. شاید شما نقل مکان کرد و IRS به آدرس. شماره امنیت اجتماعی ممکن است نادرست در سیستم.

اگر شما یک پیام است که پرداخت شما وضعیت نمی تواند تعیین شود صبر کنید یک روز. از آنجا که اطلاعات به روز شده است یک بار در روز و یک شبه وجود ندارد و نیاز به بررسی بازگشت چند بار در طول روز است.

س: من پول محرک رفت و به شخص دیگری حساب بانکی. چه می توانم انجام دهم ؟

یک: این امکان وجود دارد IRS است که اطلاعات نادرست در فایل برای شما و یا فقط خطا ساخته شده است. IRS می گوید آن را از این موضوع آگاه است و کار بر روی آن است. “مهم نیست که چه چیزی شما را دریافت اخطار در ظرف 15 روز با جزئیات پرداخت خود را” اسمیت گفت.

س: ما در گذشته در زمینه بازگشت در سال 2018, لیست تازه متولد شده ما به عنوان یک وابسته است. چرا ما دریافت اضافی $500 برای ما کودک ؟

یک: من این سوال را به IRS و در این مرحله آنها نمی دانند که چه چیزی ممکن است اتفاق افتاده است. شما ممکن است نیاز به صبر برای IRS نامه. و یا زمانی که شما فایل خود را در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی در سال آینده, شما باید یک فرصت برای دریافت بقیه پول محرک است.

این مهم است به یاد داشته باشید که محرک پرداخت است که از لحاظ فنی یک سال 2020 اعتبار مالیاتی که افراد واجد شرایط و سبک در حال حاضر به دلیل نیاز است. اگر برای برخی از دلایل شما نمی توانید پرداخت در حال حاضر شما می توانید آن را ادعا می کنند خود را در سال 2020 اظهارنامه مالیاتی. ضمنا شما لازم نیست که به پرداخت این پول و نه آن را مشمول مالیات می شود.

س: من در زمینه یک 2019 بازگشت اما استفاده غیر filers ابزار اشتباه. من نمی تواند به من پرداخت.’ وجود دارد هر چیزی من می توانم انجام به IRS من واریز مستقیم اطلاعات بنابراین من لازم نیست که صبر کنید برای بررسی ؟

یک: متاسفانه شما ممکن است مجبور به صبر کردن برای خود را بررسی کنید. شما همچنین می توانید نگه داشتن در تلاش برای دسترسی به “من پرداخت.”

این بسیار مهم است که شما حق استفاده از پورتال است. آیا استفاده از غیر filers پورتال اگر شما برنامه ریزی در پرونده 2019 بازگشت. آیا استفاده از آن اگر شما در حال حاضر در زمینه بازگشت برای 2019.

“با استفاده از این ابزار نمی خواهد با سرعت خود را تاثیر اقتصادی پرداخت خواهد شد و به احتمال زیاد سرعت پایین پردازش اظهارنامه مالیاتی خود را و دریافت هر گونه استرداد” IRS می گوید.

پرسش: من و شوهرم دو پرداخت یکی برای $2,400 و دیگری سپرده 1200 $برای من به عنوان یک فرد. من گمان می کنم آن را تا به چیزی برای انجام با نام من تغییر بعد از ازدواج. آنچه باید در مورد اضافه پرداخت?

یک: در حال حاضر ترک پول در حساب. این مال شما نیست به صرف. و یا آماده به پرداخت آن به IRS. اگر IRS نمی پرداخت معکوس هنگامی که شما پرداخت خود را دریافت نامه شما باید اطلاعات در مورد نحوه بازگشت پول اضافی.

س: چگونه می توانم صحبت کردن با یک انسان در IRS در مورد مشکلات با محرک پرداخت ؟

یک: در این مرحله IRS می گوید همین حالا تماس بگیرید. آژانس فقط نمی باید توانایی پذیرش تماس در طول بیماری همه گیر.

“برای حفاظت از مردم و کارکنان و در انطباق با دستورات محلی مقامات بهداشتی در سراسر کشور برخی از نمایندگان خدمات مانند کمک زندگی می کنند بر روی تلفن و پردازش کاغذ اظهارنامه مالیاتی و پاسخ به مکاتبات بسیار محدود و یا به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی” IRS گفت.

IRS به صورت دوره ای ارسال به روز رسانی در coronavirus کاهش مالیات به عنوان مسائل بوجود می آیند در irs.gov.

س: آیا وجود دارد هر چیز دیگری من می تواند انجام دهد ؟

یک: حتی اگر شما اصلا مناسب یکی از دسته ها چرا “من پرداخت” پورتال کار نمی کند برای شما اخم نکنید. اگر شما مجاز به پرداخت آن خواهد آمد در نهایت — اگر چه من می دانم که این به شما کمک کند اگر شما در حال تلاش برای پرداخت صورت حساب در حال حاضر.

IRS اعلام کرد که جانبازان و سود خود را دریافت خواهید کرد که جبران و بازنشستگی (C&P) پرداخت سود به طور خودکار خود را دریافت محرک پرداخت. اما “در زمان پرداخت هنوز مشخص” IRS در روز جمعه گفت.

جانبازان می توانید با استفاده از “دریافت و پرداخت” برای پیگیری پول خود را فرض کنید که می توانید آنها را به پورتال.

وجود دارد دو هدف اصلی برای “من پرداخت.” یکی این است که به مردم اجازه می دهد به ارائه IRS با واریز مستقیم اطلاعات به طوری که آنها می توانید خود را دریافت محرک های الکترونیکی. دیگر این است که مردم را قادر می سازد برای بررسی وضعیت پرداخت خود را فقط به عنوان آنها ممکن است استفاده از “من کجا بازپرداخت?” پورتال برای پیگیری خود را به طور منظم مالیات بر درآمد فدرال بازپرداخت را انجام دهید.

اگر شما نمی تواند دسترسی به این ابزار به IRS خود را پرداخت مستقیم اطلاعات آن معنا نیست که شما نمی توانید محرک پرداخت.

اگر درآمد ناخالص تنظیم خود را به شما واجد شرایط برای پرداخت حداقل شما یک بررسی از طریق پست الکترونیکی. IRS را با استفاده از آخرین شناخته شده آدرس پستی.

هدر بلند کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات