محرک لایحه مانع از مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده خود را از بهره گیری از برنامه های وام

کسب و کار کنترل توسط رئیس جمهور تهمت و فرزندان او خواهد بود ممنوع از دریافت وام و یا سرمایه گذاری از وزارت خزانه داری برنامه گنجانده شده است در $2 تریلیون طرح محرک اقتصادی به توافق اولیه روز شنبه توسط کاخ سفید و رهبران مجلس سنا در پاسخ به کروناویروس بحران است.

ارائه شد که تبلیغ توسط رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-n. y.) در یک صبح زود در نامه ای به همکاران نیز تقاضای خود را به معاون رئیس جمهور پنس اعضای کنگره و روسای ادارات فدرال و همچنین فرزندان و همسران و در قوانین.

در طول یک مصاحبه تلویزیونی صبح روز چهارشنبه شومر تاکید کرد که ارائه نه تنها برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما به “هر شکل عمده در دولت است.”

“است که حس می کند. کسانی از ما که در نوشتن قانون نباید بهره مندی از قانون” شومر گفت: در سی ان ان.

سنا طرح برای رای دادن بعد شنبه عظیم در بسته که هدف آن سیل اقتصاد با سرمایه با ارسال 1200 $در چک برای بسیاری از آمریکایی ها ایجاد $367 میلیارد برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک و راه اندازی 500 میلیارد دلار از صندوق برای صنایع شهرها و ایالات متحده. خانه انتظار می رود که به عمل در آمدن روز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دو نقش به عنوان رئیس اجرایی این کشور و صاحب وسیع امپراتوری کسب و کار شده است اغلب از انتقاد دموکرات ها که او را متهم به تلاش برای کسب سود از ریاست جمهوری است.

نمایندگان تهمت سازمان بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر سه شنبه ،

[قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای reevaluating مستندات آنها توقیف شش از بالا-درآمد باشگاه ها و استراحتگاه]

واشنگتن پست در گزارش این هفته که مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار خصوصی تعطیل شده شش نفر از بالای آن هفت تولید درآمد باشگاه ها و هتل ها به دلیل محدودیت به معنای آهسته گسترش این رمان coronavirus بالقوه محروم شرکت خود را از میلیون ها دلار درآمد.

تا کنون این سازمان نسبت ناروا — که در حال حاضر هدایت او دو فرزند ارشد پسر — بسته هتل ها در لاس وگاس; دورال, Fla.; ایرلند و Turnberry اسکاتلند و همچنین Mar-a-لاگو باشگاه در فلوریدا و یک باشگاه گلف در بدمینستر, N. J. بسیاری از باشگاه های بسته از آنجا که آنها تا به حال به تحت محلی سفارشات. دیگران بسته خود به خود زیر قوی راهنمایی یا توصیه از مقامات محلی.

شش باشگاه ها و هتل ها همراه آورده اند در حدود 174 میلیون دلار در هر سال با توجه به تهمت های اخیر مالی آشکار است. که با این نسخهها کار به $478,000 هر روز درآمد است که به احتمال زیاد به شدت کاهش می یابد با این باشگاه توقیف. این آشکار ارائه گزارش خود از آمار و ارقام درآمد اما نه سود.

ارائه به ممنوعیت تهمت و دیگر مقامات از بهره گیری از وزارت خزانه داری برنامه های محرک لایحه بود در میان 19 اقلام مشخص شده توسط شومر در نامه خود به همکاران توصیف محتویات این لایحه است.

“رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر امن ارائه در توافق است که منع کسب و کار توسط رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور, اعضای, کنگره, و روسای بخش های اجرایی از دریافت وام و یا سرمایه گذاری از برنامه های وزارت خزانه داری,” شومر این دفتر گفت: در ایمیلی به خبرنگاران اوایل روز شنبه شعار ارائه. “فرزندان و همسران و در قوانین فوق و اصول نیز شامل این ممنوعیت است.”

این سازمان نسبت ناروا به حال نشان داد که از اوایل این هفته که آیا این امر به دنبال نجات سرمایه از محرک لایحه.

روز یکشنبه تهمت بود پرسید که آیا کسب و کار خود را به پرهیز از هر گونه فدرال اعتراض کردند. او پاسخ روشن بدهد.

“همه چیز در حال تغییر فقط به طوری که شما را در درک; همه چیز در حال تغییر است,” او گفت:. “اما من هیچ نظری ندارم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>