استفان عشق را تغییر دهید تا MLB hitters’ نهایی بازی حدس زدن

غرب پالم بیچ فلوریدا. — در پاییز 2009, پل Menhart بود تبادل مربی در کلاس A و استفان عشق اول بود کلی انتخاب قبلی در ماه ژوئن پیش نویس است. هر دو مشغول به کار برای اتباع واشنگتن. آنها در ملاقات Viera, Fla., برای اتباع’ دانلود آموزش لیگ یک محل که در آن بازیکنان جوان می تواند در کار اضافی پس از جزئی-لیگ فصل و سپس آنها را به رهبری غرب به آریزونا سقوط لیگ که در آن بهترین چشم انداز در بازی جمع آوری به صورت خلاصه فصل است.

“اعتیاد به مواد مخدره در آن زمان بود الکتریکی fastball و ضربه محکم و ناگهانی-dragon موبایل و کامپیوتر است که او گفت:” Menhart در حال حاضر اتباع عمده-لیگ تبادل مربی. “و چیزی که من متوجه شدم از سمت راست شوت بود من فکر می کردم مردم بودند ، من فکر کردم موثر ترین زمین و زمین که قرار بود به او یک سوپراستار بود خود را تغییر دهند.”

این بیش از یک دهه بعد. عشق را fastball کمتر الکتریکی, اما شاید بیشتر موثر است. او curveball تند و زننده است شناخته شده کالا.

اما راه رفتن را از طریق لیگ برتر باشگاه وانجمن و زمین است که باعث می شود چشم ballplayers اشکال از این است که شناور اهتزاز تغییر است. آن را مورد علاقه من در زمین بیس بال. من احساس می کنم مثل من به تنهایی.

“آه خدای من” شکارچی Strickland گفت.

“آن را مانند یک توپ بولینگ,” دانیل هادسون گفت.

“آن را به معنای واقعی کلمه به نظر می رسد مانند آن را متوقف می شود” براندون اسنایدر گفت: “و می میرد.”

[اتباع جنگ در بهار آموزش یکنواختی با هاکی آشپزی و قطبی فرو]

این بهار عشق جهان سری MVP که دو بار دوباره با واشنگتن امضا — آخرین هفت سال $235 میلیون معامله است که به احتمال زیاد خواهد شد نگه داشتن او در اینجا برای تمامیت حرفه ای خود را. او شهرت به عنوان یک کامل پارچ.

بخشی از در حال تکمیل است که بدانیم چگونه و چه زمانی به استقرار یک تغییر است که نقش کاملا خاموش دو درز fastball. زمانی که عشق بود و در سن دیگو دولت او به سختی تا به حال به استفاده از زمین به خاطر او fastball و موبایل و کامپیوتر به راحتی غرق تقریبا همه دانشکده hitters. اما او بزرگ-لیگ برتر بهار اردوگاه آموزشی بود که در سال 2010 و جالب توجه زمانی که او وارد شد ایوان “خپل” رودریگز که در حال حاضر در سالن از شهرت.

“من به یاد داشته باشید خپل ابتلا به من زن و شوهر اول از bullpens و او فقط raving در مورد آن” عشق گفت. “و گفتم که سرد است.’ من احساس خوبی در مورد پرتاب آن را حتی اگر من تا به حال از آن استفاده می شود یک تن. و سپس هنگامی که من رو به لیگ های بزرگ او خواستار آن زیاد و گفتم من پرتاب هر آنچه که او خواستار و فقط رفتن با آن.”

نتیجه تعجب به تماشای نه تنها به خاطر عمل بشه اما به دلیل شرم آور نوسانات باعث آن است. هدف قرار دادن یک توپ بیس بال را می توان در مورد حدس زدن. از بین بردن حدس زدن — می شود آن را با گوش دادن به صدای یک بت در برابر یک سطل زباله می تواند و یا به شیوه ای کمتر غیرقانونی و سخت ترین کار در ورزش می شود heck از بسیاری آسان تر است. مدتها قبل از Houston Astros schemed به طور غیر قانونی ضربه تند وشدید زدن نشانه خود را به hitters دانم آنچه در زمین بود و در راه hitters آموزش دیده بودند متوجه هر گونه واريانس در یک پارچ تحویل که ممکن است نکته خاموش پس از آن زمین است.

[اتباع پارچ جو راس است ‘مجموعه در حال استارت است.’ تا کنون او را نگاه قابل ملاحظه است.]

عشق را تحویل می دهد هیچ سرنخ. نگاه از بدن خود را بدون تفاوت از fastball. زاویه و یا “شکاف” از بازوی او همان است. سرعت بازوی او همان است. تنها تفاوت از hitter وظیفه دیدگاه: او fastball سال گذشته به طور متوسط 94.3 مایل در ساعت. تغییر کردن می آید در 88.1 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط FanGraphs. این چیزی است که Menhart توصیف به عنوان “کلاسیک 10-mph جدایی” اما هنگامی که شما چهار دهم ثانیه برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای نوسان یا نه آن را بیش از کافی است.

“این فروش است که باعث می شود آن را موثر” Menhart گفت. “من با استفاده از قیاس در پوکر اگر شما تا به حال به تماشای آن Texas Hold ‘Em مسابقات بچه ها می گوید که آیا آنها در حال بلوف میزند یا نه. او نمی باید بگویید که او می اندازد این زمین است.”

است که دقیقا چگونه عشق آن را می خواهد و چگونه باید او را از آن فکر می کنم. زمانی که او می اندازد خود را تغییر دهید-تا — که او فقط بیش از یک بار در هر پنج رزین در سال گذشته بالاترین نرخ خود را حرفه ای — او مدتها توپ متفاوت است. این یک کلاسیک “دایره تغییر” است که در آن یک پارچ اساسا باعث می شود یک “OK” ثبت نام خود را با انگشت شست و انگشت اشاره و سپس اجازه می دهد تا توپ به رول کردن سه انگشت دیگر. بلکه عشق دارای انگشت اشاره خود را به دور از توپ و مدتها آن را با انگشت شست خود را زیر و وسط و حلقه انگشت در بالا.

“مثل من انگشت قطع شده,” او گفت: “و من پرتاب دو درز fastball با این انگشتان دیگر.”

برخی از کوزه بحث در مورد تغییر-به عنوان یک “احساس” زمین و آنها را به صرف زمان و تلاش دستکاری توپ در انگشتان دست خود را. عشق در واقع روش خود را تغییر دهید تا با قدرت. او نه تنها فروش hitter وظیفه است که آن را یک fastball. او فروش خود را. که اجازه می دهد تا او را به انجام هر چیز دیگری که او را هنگام پرتاب fastball و اجازه گرفتن تغییر توپ پرواز.

“It’s gonna do what it’s gonna do,” عشق گفت. “اما من که در آن مناظر هستند این است که من قصد دارم از طریق [جالب] و دستکش در تلاش برای دست کشیدن بیش از دستکش.”

[Victor روبلز برداشت شد جدا در صفحه آخرین postseason. او مقابله با نوسان است.]

در نتیجه عمل بیس بال خیره کننده است. در طول بهار آموزش اینجا دیگر کوزه را بررسی کرده و عشق را اغل گاو یا حشم جلسات عمدتا به مطالعه تغییر است. هادسون تماشا از خاموش به سمت در هفته گذشته. “خیلی خاص” او گفت:, و او تعجب که در مورد فیزیک درگیر است. Strickland, یکی دیگر از مسکن است به صحبت در مورد عشق خود را گرفتن و ذهنیت است. اسنایدر یک کارگر ماهر infielder که گرفتار عشق را offseason اغل گاو یا حشم جلسات در اتباع پارک شگفتی در زمین است.

“آن را در آینده از دست خود را به طوری سریع است که به نظر می رسد مانند آن را در مورد که در آن خاک است — و متوقف می شود” اسنایدر گفت. “این تنها راهی است که آن را توضیح دهد.”

عشق چنین فرمان از زمین که او می تواند آن را پرتاب در فقره از آن دیگر کوزه خواهد خجالتی و دور.

“این یکی از آن زمینهای که شما امن خواستار آن در هر زمان” شکارچی یان Gomes گفت. گومز را همتای Kurt سوزوکی شنیده این گفتگو و chimed در.

“این سنگین عمل در آن” سوزوکی گفت. “آن را تقریبا مانند یک تقسیم[انگشتی fastball.] این باید چیزی برای انجام با کدام دست های خود را دارند.”

قبل از بازگشت او به اتباع در سال گذشته سوزوکی مواجه عشق 14 بار به عنوان یک عضو از آتلانتا بریوز. او باید با آن مواجه شده اند را تغییر دهید تا مناسب است ؟

“بله,” او گفت:. “من تف بر آن است.”

به طور جدی ؟

“نه. چرخش و یک دست است.”

او به تنهایی نیست. در سال گذشته hitters مخالف موفق .140 طور متوسط پنبه حلاجی شده در برابر عشق را تغییر دهید تا با توجه به MLB.com’s “Statcast” داده است. که حساب نمی کند برای همه نوسانات و نتواند عشق تولید شده پیش از آن در در خفاش. تنها دو کوزه انداخت که حداقل 100 تغییر-یو پی اس — Cincinnati آس لوئیس کاستیلو و نیویورک یانکیز مسکن تامی Kahnle — مجاز کاهش دمای خود را در برابر تغییر-یو پی اس. و این تعداد در مقایسه مطلوب با عشق یادگاران موبایل و کامپیوتر که در آن او اجازه .161 متوسط است.

موجب دستاوردهای خود را — یک 1.46 postseason عصر جهان سری, پیروزی, در و در — استفان عشق یک پارچ ارزش تقلید. اما تغییر در چگونه او آن را می اندازد و چگونه او مبادرت به فروش آن واقعا نمی تواند کپی شود. حتی نمی امتحان کنید. فقط لذت ببرید.

“چگونه برای آموزش آن؟” Menhart گفت. “من آرزو می کنم من می دانستم که چگونه. من می خواهم یک سوپر مربی. او یک هدیه ای است که اجازه می دهد تا او را به احساس راحتی در فقط اجازه پاره کردن آن.”

ادامه مطلب اتباع پوشش: بیشتر Svrluga: اتباع’ پنبه حلاجی شده به منظور استفاده برای تولید خود را. که نمی شود در مورد این فصل است. کلید برای اتباع مسکن سرگردان Suero: پرتاب حملات کمتر تجزیه و تحلیل: Sean Doolittle است کاهش راه خود را به بهار آموزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de