استفان میلر: خشم در نیویورک تایمز عروسی پست برای تندرو مشاور بودن متهم سفید supremacist

از نیویورک تایمز تا در دفاع از خود اعلام عروسی برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ارشد استفان میلر پس از روزنامه رو یک واکنش از خوانندگان.

آقای میلر ازدواج معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعات, منشی, کتی Waldman در یکشنبه شب رئیس جمهور تهمت هتل بین المللی در واشنگتن DC. رئیس جمهور با حضور در مراسم عروسی و حتی سخنرانی شوخی در مورد آقای میلر تصمیم به ازدواج بیش از رئيس جمهور در روز آخر هفته با توجه به Real Clear Politics خبرنگار.

اطلاعات بیشتر در مورد مشاور ارشد را nuptials شد و سپس منتشر شده در نیویورک تایمز یک حرکت است که خشم برخی از خوانندگان.

یکی از ناکامی های بیان شده بود اعلام ذکر نه آقای میلر اتهام روابط با ناسیونالیسم.

“آیا اکنون نه بحث در مورد استفان میلر که یک سفید supremacist به دلیل آن خواهد بود چپ دست?” دموکراتیک استراتژیست آدم Parkhomenko توییتی پس از اعلام منتشر شد.

خوانندگان دیگر متهم این روزنامه از “فاشیسم” برای آن تصمیم به انتشار اطلاعیه و “چشم پوشی” آقای میلر بحث سیاست در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“The New York Times فقط فرار یک اطلاعیه از میلر عروسی به عنوان اینکه او را محترم دولتمرد” سیاستمدار Saira رائو نوشت. “این است که چگونه رسانه های جریان اصلی پشتیبانی از فاشیسم است.”

استفان میلر و کتی Waldman در کاخ سفید برای یک دولت شام با نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون در سپتامبر سال 2019 (AP)

یک سخنگوی کاغذ در بیانیه ای گفت: “ما انتشار عروسی اطلاعیه ها از طیف گسترده ای از مردم, نشان دادن وسعت و تنوع آمریکا و همچنین ثبت نام اتحادیه های کارگری توجه داشته باشید که ما فکر می کنیم خواهد شد از علاقه به خوانندگان است.”

همراه با این بیانیه بودند لینک کلیک کنید برای گذشته عروسی اطلاعیه برای نشان دادن طیف وسیعی از مردم تحت پوشش بخش.

در نیویورک تایمز’ اعلام آقای میلر به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ارشد که همچنین دارای نفوذ بیش از مهاجرت “به طور مستقیم در شکل دادن به سیاست هایی که با هدف محدود کردن تعداد مهاجرینی که به این کشور” روزنامه نوشت.

خط در این مقاله شامل یک لینک به یک مقاله قبلی ذکر منتشر شده ایمیل ها نشان داد که آقای میلر با استناد به سفید ملی, وب سایت زمانی که کار به عنوان یک جوان سنا aide.

یکی دیگر از لینک های موجود در اعلام کارگردانی خوانندگان نیویورک تایمز مقاله در مورد ایمیل با لینک وب سایت نشان دادن آقای میلر ضد مهاجرت views.

هافینگتون پست گزارش خبرنگار Elise فولی متوجه لینک های به اشتراک گذاشته شده توسط کاغذ در اعلام. او در توئیتر خود نوشت: “عاشق بی دست و پا که عروسی خود را اعلام کرده است به لینک داستان در مورد سفید ناسیونالیسم.”

نشریات مانند نیویورک پست و آسوشیتد پرس نیز تحت پوشش آقای میلر عروسی با هر دو ذکر و بحث برانگیز سابقه کار برای کاخ سفید است.

آسوشیتد پرس به نام آقای میلر “مبارز” و “یکی از کاخ سفید را محافظه کار ترین و با نفوذ صدای هل دادن حرکت می کند که تهمت گرفته شده برای جلوگیری از مهاجرت”. از نیویورک پست ذکر شده مهاجرت های مختلف سیاست های آقای میلر کمک آن از جمله خانواده جداسازی در مرز و گزارش هل دادن برای پایان دادن به مسلم شهروندی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>