شاه با اشاره به Facebook رویکرد به تبلیغات سیاسی و همچنین حفظ حریم خصوصی به توضیح خروج وی گفت: مردم می توانند همچنان به دنبال او را در توییتر. توییتر به خود جلب کرد یک تضاد کامل با Facebook در سال گذشته زمانی که آن را اعلام کرد و آن را نمی خواهد اجرای تبلیغات سیاسی که موجب خاص نگران ویروسی اطلاعات غلط.

پادشاه Facebook صفحه که در آن CNET گزارش او تا به حال بیش از 5 میلیون پیروان گرفته شده است.

پادشاه شده است آوازی حریف از رئیس جمهور تهمت که در پست قرار داده Facebook فلسفه سیاسی سخنرانی در کانون توجه در پاییز گذشته. Facebook کاهش یافته است به حذف یک مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی آگهی حاوی دروغ با وجود درخواست از دموکرات ریاست جمهوری مدعی جوزف بایدن گفت: تبلیغات سیاسی هستند نه موضوع آن معمول واقعیت-بررسی روند ایجاد شده پس از انتخابات 2016.

قانونگذاران دموکرات و نامزد دیگر که ممکن است به صورت خاموش در برابر تهمت در سال 2020 متهم Facebook دادن فرمانده کل قوا تصویب و برای فروختن “جعلی اخبار” او اغلب شکایت در مورد. سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) استفاده از یک اشاره آگهی خود را به نقد سیاست باز با: “آخرین اخبار: مارک زوکربرگ و Facebook فقط تایید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای گشتند.”

“شما احتمالا شوکه شده و شما ممکن است فکر” چگونه می تواند این درسته؟’ “این آگهی را بخوانید. “خوب نیست. (ببخشید.) اما آنچه زوکربرگ *های انجام داده شده است دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مهار آزاد به دروغ بر روی پلت فرم خود را — و سپس به پرداخت Facebook gobs از پول به فشار از دروغ خود را به رای دهندگان آمریکایی.”

Facebook اتحاد در دفاع از اقدامات خود را به عنوان حمایت از آزادی بیان با اجرایی مارک زوکربرگ با این استدلال که شرکت او باید سعی کنید به داور سیاستمداران’ اظهارات حتی به عنوان او frets در مورد “فرسايش از حقیقت است.”

“من فکر نمی کنم مردم می خواهید برای زندگی در یک جهان که در آن شما فقط می توانید می گویند چیزهایی است که شرکت های فن آوری تصمیم 100 درصد درست است” زوکربرگ گفت واشنگتن پست در مصاحبه ای در پاییز گذشته. “و من فکر می کنم که کسانی که تنش هستند چیزی است که ما باید زندگی می کنند.”

Facebook نیز تلاش برای اطمینان بخشیدن به رگولاتور به عنوان به خوبی به عنوان آن بیش از 2 میلیارد کاربر آن است که دست زدن به مردم را داده و با مراقبت به خصوص پس از آیات که سیاسی مشاوره و اطلاعات شرکت کمبریج Analytica مهار میلیون ها نفر از Facebook پروفایل برای تبلیغات سیاسی افراد بدون رضایت. رسوایی که باعث اعتراض از قانونگذاران و عموم — و نوظهور موشکافی که در ادامه در سال گذشته به عنوان Facebook اعلام کرد آن را به حالت تعلیق دهها هزار نفر از برنامه های بیش از نگرانی های آنها سوء استفاده از اطلاعات افراد.

Facebook بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر دوشنبه صبح.

پادشاه است که به سختی برای اولین بار نام برجسته به خندق Facebook. افراد مشهور اعم از خواننده Cher بازیگر Will Ferrell خود را اعلام کرد خروج به #DeleteFacebook trended در سال 2018 در میان خرید اینترنتی بیش از استفاده از Facebook داده کمبریج Analytica که کار می کرد برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. این منتقدان همچنین شامل مردم در فن آوری (persian) مانند برایان اکتون یک از بنیانگذاران Facebook-به دست آورد پلت فرم پیام های WhatsApp.

دیگر چهره های محبوب را هدف گرفته در Facebook به تازگی. ساشا بارون کوهن به نام عظیم سیستم عامل آنلاین “بزرگترین دستگاه تبلیغاتی در تاریخ” در نوامبر گفتار ستایش توییتر و گوگل برای گام برداشتن به آدرس دروغین تبلیغات سیاسی در حالی که اصرار Facebook به تغییر مسیر است.

Facebook را “حتی به شما کمک میکرو-هدف آن نهفته است به کاربران خود را برای حداکثر اثر او گفت:” نشان می دهد این روش می تواند به افزایش آدولف هیتلر اگر Facebook وجود داشته و در دهه 1930 ،

ادامه مطلب:

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de