استفان جکسون را از دست داده ، این که چرا او در حال حاضر رهبری یک جنبش است.

“که آیا چیزی به او گفت:” Bartie که کارگردانی مراسم تشییع جنازه. “ساخته شده است که او چگونه متوجه آسیب پذیر شما می تواند و چگونه به سرعت می تواند زندگی از شما گرفته.”

نیروهایی که به شکل جکسون شده است بر روی صفحه نمایش برای ماه گذشته در راه او هرگز پیش بینی برای یک دلیل او هرگز می خواستم. او را تبدیل به یک برجسته اگر غیر منتظره صدای در جنبش برای پلیس اصلاحات و عدالت نژادی در پی جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس. به عنوان ورزشکاران گرفته اند نقش فعالی در دفاع از پیشرفت و عدالت چند انجام داده اند بنابراین با بیشتر fervency و ارادت نسبت جکسون که گردد شهرت به عنوان یک عجول و بی پروا شکل و محبوب هم تیمی بیش از یک roller-coaster 14-فصل NBA حرفه ای.

یک بعد از ظهر در اواخر ماه مه به عنوان Jackson خواب بر روی نیمکت خود را با دختر خود را دوست دختر خود را فرستاده او را به یک ویدیو. آنها اغلب بحث در مورد خشونت پلیس و جکسون را پرداخت نمی کند ، “یکی دیگر از سیاه شدن قتل توسط پلیس” جکسون فکر او بعدها به یاد می آورد در مصاحبه ای با “امروز”. او کلیک از این فیلم و دیدم حدود 50 پیام بر روی تلفن خود را. یکی از آنها به عنوان خوانده شده “آیا شما را به آنچه آنها را به شما دوقلو در مینه سوتا?” جکسون شروع به پریدن کرد و شروع به مشت زدن به همه چیز.

جکسون 42 بود دوستان دیرین با فلوید. آنها رشد 45 دقیقه از هم جدا جکسون در محو شدن نفت-پالایش شهر پورت آرتور Tex., و فلوید در هوستون سوم بخش است. هنگامی که یک دوست مشترک معرفی آنها شباهت قابل توجه بود به طوری که جکسون و فلوید به شوخی پرسید یکدیگر که دیگر پدر شد. آنها به نام هر یک از دیگر “دوقلو.” جکسون به تازگی روانه بازار فلوید جدید کت و شلوار می پوشند در یک مصاحبه شغلی.

در هفته های پس Jackson سفر کرده است این کشور برای تظاهرات شده و بی وقفه در رسانه های اجتماعی. (تلاش برای رسیدن به او را برای این داستان ناموفق بودند.) روز جمعه در فیلادلفیا جکسون میزبانی یک Juneteenth “تجمع صلح” با همکار NBA بازنشسته رشید والاس. در یک Instagram تصویری این هفته گفت: NBA به توقف برنامه ای برای بازگشت و گفت: “در حال حاضر نیست آن زمان به بازی بسکتبال” از آنجا که این ورزش را منحرف کردن اذهان از یک فوری تر میشن.

“هیچ یک از این سفید صاحبان در حال صحبت کردن. هیچ یک از آنها در حال گرفتن یک موضع” جکسون گفت. “بازی بسکتبال قصد ندارم به هیچ چیز جز آنها را به پول و توجه و دور از آنچه که ما در حال مبارزه است.”

سطحی قوس از بسکتبال حرفه ای ارائه خواهد جکسون به عنوان یک نامزد بعید است برای کمک به رهبری مبارزه برای برابری. او در 30 بازی برای تعلیق بخشی خود را در زشت ترین و جدال در تاریخ NBA و بعد از دریافت خدمات جامعه حکم او پس از شلیک یک تفنگ خارج ایندیاناپولیس باشگاه. او sparred با مربیان و متصلب ویژگی های خطا را از داوران. او همچنین موفق به کسب یک قهرمانی با سن آنتونیو اسپرز و رهبری یکی از به یاد ماندنی ترین ناراحتی از دوران خود به عنوان کاپیتان تیم از “اعتقاد ما” رزمندگان طلایی امور خارجه.

اما افرادی که مربی او را به بازی کردن با او و او را تماشا رشد به طور یکنواخت unsurprised توسط جکسون ظهور.

“قاطعانه استفن جکسون رهبر گفت:” ریک کارلایل که مربی جکسون با ایندیانا پیسرز. “او یک مرد از اعتقادات خود و همیشه بوده است.”

حتی قسمت هایی که مارک او را رانده شدند و با وفاداری و یک حس مشتاق از بی عدالتی است. همان کیفیت که در حال حاضر محوری او را بر روی مرحله ملی به عنوان یکی از سخت ترین ورزشکار صدای در جنبش برابری نژادی کیفیت او آموخته و او بزرگ شد.

“من نمی بپرسید برای این موقعیت او گفت:” روز شنبه در یک ویدیو ارسال شده به یوتیوب. “خدا فقط با قرار دادن من در اینجا.”

دانی والش پیسرز مدیر کل که به دست آورد جکسون یک بار به او گوش بگویید داستان از چه برادر بزرگش درگذشت. Buckner بود شروع به پریدن کرد در خارج از دوست دختر خود را با یک دوست پسر سابق که به نام دو به مقابله با Buckner. یکی از مردان آمار او را بر طرف سر با یک بطری. هنگامی که جکسون بازدید, مراقبت های ویژه, 17 بخیه برگزار شد Buckner سر هم. او روز بعد درگذشت. جکسون آرزو به شدت او می شده اند وجود دارد برای کمک به برادر خود که او رفته بود با او در آن شب.

“و بنابراین” والش گفت: “او هرگز راه دور دوباره.”

از آغاز

پورت آرتور نشسته حدود 90 مایلی شرق هوستون گوشه توسط خلیج مکزیک و لوئیزیانا مرز. این بالندگی در دهه 1960 آن پالایشگاه های نفت ارائه شغل و یک پایه مالیاتی. نوسازی شهری, سفید پرواز و اتحادیه متلاشیکننده اقدامات در 1980s تخلیه اقتصاد و بیشتر برجسته یک حقیقت ضروری در مورد شهرستان: وجود دارد یک پورت آرتور برای مردم و برای مردم است.

“جنوب شرق تگزاس مرد” جرثقیل فریمن گفت. “این جایی است که بسیاری از تنش نژادی هنوز هم حباب های زیرزمینی, من حدس می زنم شما می توانید می گویند.”

فریمن رشد در بندر آرتور در همان زمان به عنوان جکسون. آنها بازی لیگ کوچک بیس بال با هم. به عنوان Jackson جعلی خود را NBA فریمن در خانه مانده و شد در این شهر 42nd شهردار که او به عنوان از سال 2016 تا 2019.

“همه ما بزرگ شده با کمرنگ از تبعیض نژادی بود که طولانی هنوز هم به عنوان ما در حال رشد بودند تا” فریمن گفت. “فقط آگاه از این سمت سیاه و سفید از شهر و این طرف سفید شهر.’ “

جکسون با حضور آبراهام لینکلن بالا بود که در سراسر شهر از توماس جفرسون ، Bartie سابق عدالت از صلح که جایگزین فریمن به عنوان پورت آرتور شهردار گفت: مدارس باقی مانده تفکیک برای یک دهه پس از سال 1954 Brown v. هیئت مدیره آموزش و پرورش حاکم است.

“او می شده اند قادر به دیدن بی عدالتی به عنوان به چگونه شما درمان شدند چرا که شما یک لینکلن دانشجو به عنوان یک دانش آموز در, Thomas Jefferson” Bartie گفت. “ما می توانید کتاب های قدیمی, چرا کتاب جدید شد رفتن به مدرسه برای اولین بار. او با تجربه است.”

در دهه 1970 مقامات فدرال دستور داد مدرسه منطقه برای ایجاد تغییرات به این دلیل که در مدارس شد بنابراین بدیهی است که از هم جدا شده توسط سیاه و سفید دانش آموزان است. حتی به عنوان جکسون با حضور در اواسط 1990s, دانش آموزان سفید شد bussed به لینکلن به عنوان بخشی از یک برنامه پیشرفته برای دانشجویان طراحی شده برای جلب رضایت سازمان های فدرال.

“آن را مانند این” فریمن گفت. “از جایی که هستیم به طور کلی گرنجر پایین آمد و دو سال پس از جنگ داخلی و رفت به گلوستون جزیره است که حدود دو ساعت از اینجا بخوانید رهایی اعلام در Juneteenth. ما دو سال پس از آن. ما هنوز در برخی از قوانین فدرال پایین آمدن 100-به علاوه سال بعد.”

جکسون تجربه اثرات سیستمیک نابرابری. در دوران نوجوانی او زیرفشار به پورت آرتور فراگیر خیابان فرهنگ. در سال 2005 ESPN مصاحبه جکسون اعتراف او به فروش مواد مخدر در حال رشد و با اشاره به یک سربند قرمز را در قفل اشاره به Bloods باند او به همراه دارد.

جکسون پس از توصیف پورت آرتور به عنوان یک “hellhole” اما او یک میل عمیق برای جایی که او بزرگ شده. او تا به حال یک امضا از حروف “پت” در شانه راست پورت آرتور ام. — قابل مشاهده برای هر بازی را ایفا کرده است. او ساخته شده است Stephen Jackson آکادمی در مرکز شهر پورت آرتور به عنوان یک بعد از مدرسه و مرکز آموزش مجازی. در طول طوفان هاروی مسئولان شهرستان با استفاده از ورزش به عنوان یک پناهگاه و مرکز توزیع. جکسون مادر جودی که او را با شبکه ای از عمه ها و خاله داوطلب در مرکز شهر تجدید حیات مدیره در طول فریمن مدت است.

Bartie شناخته شده جکسون از او یک نوزاد. بازگشت هنگامی که او عدالت از صلح Jackson, مادر بزرگ ساخته شده Bartie هلو پینه دوز در رستوران جکسون پدربزرگ و مادربزرگ زد.

هنگامی که جکسون بود که یک دانشجوی سال اول Bartie تحصیل در لینکلن ، یک روز یک معلم زد به سوی او هنگامی که او در یک سالن نظارت و پرسید: برای کمک به جکسون بود که اقدام کردن در کلاس. Bartie کشیده و او را به حمام.

“این بود که شما می توانید با قرار دادن دست خود را بر روی کودکان و نوجوانان” Bartie گفت. “من به او گفتم:” من می توانم تماس بگیرید یکی از جوانی خود را, یا شما به من اجازه قرار دادن این چوب در الاغ خود را در حال حاضر و شما را در آن اتاق است.’ او نمی خواست من به او تماس بگیرید عموهای. من به او در مورد چهار یا پنج licks.”

Bartie توضیح داد: به جکسون که او نیاز به منجر که دانش آموزان دیگر به رسمیت شناخته شده و از ویژگی های خاص در او. او در حال حاضر یک بازیکن بسکتبال اما چیزی وجود دارد ،

“کسانی که کودکان را مشاهده می کنید نعمت خدا را بر شما” Bartie به او گفت.

همیشه وفادار

چالش های زندگی در پورت آرتور تشکیل یک جامعه نزدیک گره. “هنگامی که شما از هم جدا مردمی راه آنها با تبعیض در بسیاری از اوقات تنها چیزی که شما می توانید نگه دارید به شما افتخار” فریمن گفت. “لینکلن بالا تا به حال غرور و افتخار است.”

بسیاری از آن غرور ناشى از مدرسه بسکتبال تیم محلی نیروگاه بسیاری از اعضای جکسون خانواده ستارهدار قبل از او وارد شدند. در فصل سوم خود را پس از یک رشد ناگهانی Jackson رهبری Bumblebees به مسابقات قهرمانی کشور.

جکسون با حضور در اووک هیل آکادمی ملی نیروگاه در ویرجینیا برای ارشد سال و متعهد به بازی در آریزونا. شکست خود را به واجد شرایط آکادمیک رهبری به سال در بسکتبال بیابان.

جکسون صرف یک سال در پنسیلوانیا کالج در کانزاس که در آن او بازی بسکتبال است. The Phoenix Suns پیش نویس او را در دور دوم اما چشم پوشی او را قبل از این فصل است. از سال 1997 از طریق 2000 Jackson, بازی های برگزار شده در قاره Basketball Association و طرفدار لیگ در استرالیا و ونزوئلا و جمهوری دومینیکن است.

او در نهایت فرود آمد با New Jersey Nets پس از ازمایش. در فصل دوم جکسون در بر داشت ساختار با اسپرز. او سه نقطه تیراندازی و دفاع مناسب سیستم خود را کاملا. او ساخته شده یک تعداد انگشت شماری از عکس های بسیار مهم برای برنده شدن در NBA Finals game در سال 2003 و معروف گفت: بعد از آن “من عشق را به فشار است.”

جکسون امضا شش سال $38 میلیون قرارداد با پیسرز قبل از فصل 2004-05. در اوایل سال پیسرز بازی یک بازی فیزیکی در کاخ آبرن هیلز در برابر دیترویت پیستونز. پیسرز به جلو Ron Artest را سخت ناپاک منجر به تنه زدن مسابقه بین تیم های. Artest گذاشته در گلزن جدول و یک فن پرتاب یک فنجان مایع در چهره اش. Artest متهم به این می ایستد و ضرب وشتم گرفت.

کینه توزی در کاخ یکی از نگران کننده ترین صحنه در لیگ تاریخ است. جکسون برای اولین بار بود Pacer که متهم به غرفه ها پس از Artest. او بازوی خود را در اطراف Artest و سپس شروع به مبارزه با طرفداران.

NBA معلق جکسون 30 بازی دادن او دومین مجازات پشت Artest. مقامات محلی قرار داده و او را در مشروط شدن. قسمت هزینه او میلیون ها و رنگ شهرت خود را در راه او به طور کامل نمی تواند غلبه بر. حتی با فاصله او را مشاهده اقدامات خود را با پشیمانی.

“هیچ راهی وجود دارد من می توانم به زندگی با خودم دانستن که من هم تیمی است که در غرفه جنگ و من با کمک او” جکسون گفت Grantland در سال 2012.

در اکتبر سال 2006 جکسون دیدم پیسرز هم تیمی های خود از جمله جمال Tinsley, در یک بحث خارج از باشگاه ریو, ایندیاناپولیس باشگاه. به عنوان مردم احاطه شده Tinsley جکسون محافظ ضربه دوباره به رهبری او را به دردسر. او شلیک تفنگ خود را به پراکندگی جمعیت. پسر عموی مرد Tinsley استدلال با ضربه جکسون با اتومبیل خود که منجر به آسیب سطحی.

این حادثه منجر به اتهام جنایت به پایان رسید و دوره تصدی خود با پیسرز که معامله او را به رزمندگان. او محکوم به جامعه خدمات در هر دو ایندیانا و میشیگان که حکم او نقض آزادی مشروط.

رزمندگان مربی دان نلسون احساس او تا به حال او نمی آمد به می دانم جکسون در طول تاری از فصل پس از او به نام او بیش از offseason به صحبت. جکسون در جواب در حالی که کار بر روی یک جاده باند خود را به انجام برسانند جمله برداشتن سطل زباله در کنار یک میشیگان بزرگراه.

“او فقط پس از باز کردن” نلسون گفت. “او فقط در زمان خود مجازات به عنوان خوب به عنوان او احتمالا می تواند انجام کار خود را. او خجالت در مورد آن. من در عشق با مرد بر روی تلفن.”

در آن اردوگاه آموزشی, Nelson در زمان جکسون و یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان مورد علاقه خود را اوکلند بار یک نقطه نلسون گرامی برای آن آبجو سرد و شافل جدول. مردان نوشید و صحبت و تضعیف دیسک های بیش از خاک اره. یک به یک بازیکنان گفت: خود خداحافظی. جکسون باقی مانده است.

“جک می ماند همه شب اگر من می خواستم او را به” نلسون گفت. “او فقط می خواست به ماندن در آنجا با شما محافظت از شما اگر چیزی اتفاق افتاده است.”

نلسون Jackson به نام a رزمندگان کاپیتان و اعطا نام مستعار که گیر: کاپیتان جک.

“این یک شوک به او” نلسون گفت. “او تا به حال هرگز یک کاپیتان قبل از. او واقعا آن را قدردانی. که احتمالا مهم تر به او از هر چیزی. همه نگاه کردن به او.”

جکسون را بازی شش فصل خود را outspokenness و وحشیانه صادقانه منجر به هر دو غضب و احترام است. چهار تیم معامله شد اما در هر توقف هم تیمی های محترم او.

“مثل همه او نقص و عیوب” گفت: Austin Croshere که بازی با جکسون برای ایندیانا و طلایی دولت است. “از هم تیمی های من تا به حال بیش از 12 سال زندگی حرفه ای او تا به حال بیش از سهم عادلانه خود را. در همان زمان او یکی از مورد علاقه من هم تیمی های من تا به حال. من نوعی از خودم بپرسید ‘چرا؟’ او همه را به عقب.”

ایستاده قوی

در مه 25, Jackson نگاه به تلفن همراه خود و ثبت شده است. گریه به دوربین مالش چشم خود را و چهره او توضیح داد که به جهان است که فلوید دوست خود بود. “پسر من انجام آنچه که او قرار بود به انجام و خانواده بروید و کشتن برادر من” جکسون گفت. “من در راه من به مینه سوتا است. هر آنچه که من می توانید انجام دهید. نمی توانید اجازه دهید این سوار.”

جکسون را متوقف کرده است. در روز فلوید پس از مرگ جکسون پرواز به مینه سوتا برگزار شد یک کنفرانس خبری در شهر مینیاپولیس سالن احاطه شده توسط Floyd خانواده و دیگر حامیان. پوشیدن یک کلاه سیاه و سفید بالای خود متراکم سفید شدن ریش جکسون صحبت کرد بصورتی پایدار و محکم در را لگدمال.

“من اینجا هستم چرا که آنها در حال رفتن به رفتار شخصیت جورج فلوید, من دوقلو” جکسون گفت. “بسیاری از اوقات پلیس زمانی که آنها چیزهایی می دانند که اشتباه اول آنها انجام دهید این است که سعی کنید به آن را پوشش مطرح کردن خود را در پس زمینه آن را به نظر می رسد مانند bulls— که آنها ارزش داشت. زمانی که قتل بود همیشه ارزش آن را? اما اگر آن را یک مرد سیاه و سفید آن تایید شده است.”

وفاداری تعریف جکسون حرفه ای, حتی زمانی که آن را تهدید به از خط خارج آن. زمانی که او با عجله به داخل غرفه پس از Artest آن را یکی از نقاط پایین از کار خود را. استراتژی های خود را در دفاع از عدالت اجتماعی بیشتری هستند به خوبی فکر شده اما آنها از همان محل.

“من فکر می کنم که آنچه که او در حال حاضر انجام” والش گفت. “آنچه که من دیده ام که کاملا در شخصیت او. او تا به حال یک دوست. چیزی وحشتناک اتفاق افتاده است به دوست خود. و او را برای رفتن به سعی کنید برای کمک به خانواده اش و او را برای رفتن به پشت دوستان خود را.”

گفت: Bartie: “این باعث می شود من افتخار می کنم چرا که من او را شناخته ام تمام زندگی من است. او را به انجام چیزهایی است که اجازه خواهد داد که او را به رفتن به پایین در حافظهی تاریخ به عنوان یک فرد که کمک به این جامعه آمریکا در مد مثبت حتی اگر چاشنی چیزی بود که منفی است.”

کارلایل به حال یک شماره برای جکسون و آن را در زمان او در حالی که برای رسیدن به سابق خود بازیکن. زمانی که آنها متصل چند روز پیش کارلایل گفت جکسون او را تحسین قدرت درونی خود او اصالت و وفاداری خود را. او همچنین می خواستم به می دانم که چگونه او انجام شده بود. در راه کارلایل در حال حاضر می دانستند. Stephen Jackson مورد نیاز برای کمک به یک دوست, یک مرد او نگاه مانند یک برادر و این بدان معنی است که او تا به حال تنها یک انتخاب است.

“او یک پسر قوی,” کارلایل گفت. “او همیشه قوی است. من اعتقاد دارم که او برای رفتن به حتی بیشتر مصمم در تلاش خود را به گسترش این کلمه است که نیاز به گسترش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer türktelekom mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountNovagraBMW Oil ChangeAyırma Büyüsü