Stephen Curry and Anthony Fauci داشتند حرف زدند در Instagram. هزاران نفر به تماشای از جمله باراک اوباما ،

پس از Fauci پاسخ یک سوال در مورد چقدر مهم است برای افراد جوان به عمل اجتماعی فاصله حتی اگر آنها احساس سالم کاری توضیح داد که چرا او می خواست به صحبت می کنند با 79 ساله و متخصص است که در میان آن منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر. Fauci, در علاوه بر این به حضور منظم در جلسات مطبوعاتی شده است ساخت دور می بینم. هفته گذشته او به نظر می رسد در “عفو من را” محبوب Barstool ورزشی پادکست.

“این واقعا یکی از دلایلی که من می خواستم به این Q&A, به امید رسیدن به یک های مختلف جمعیتی و یا افرادی که علاقه مند به حقایق چه خبر” کاری گفت. “شما ببینید تمام تصاویری مختلف از مردم در ساحل و پارک های دیوانه مجامع عمومی و واقعا پیوستن به اجتماعی که فاصله مفهوم است.”

بخش زیادی از این چت به نظر می رسید با هدف متقاعد کردن بیننده به اجتماعی فاصله و پناهگاه در محل اقدامات جدی است.

کاری خواسته Fauci در مورد خطر از بلند کردن اجسام از جمله اقدامات خیلی زود حتی به خاطر اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است.

“خوب Steph, آن است که همه-یا-هیچ یک فرایند” Fauci گفت. “منظورم این است که زمانی که شما در حال قفل کردن راه [رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (D)] را در کالیفرنیا و راه [رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D)] انجام شده است و در شهر نیویورک که شدید. که چکش سنگین در چیزی. حتی اگر شما کاهش این محدودیت همه تا از این است که بیش از عمل باید برخی از درجه ای از فاصله فیزیکی و مراقبت است. هیچ جمعیت بزرگ در شستن دست های خود خیلی مراقب باشید. شما می توانید انجام این کار و هنوز هم به بازگشت به تا حدودی از یک زندگی عادی است.”

کاری مقابله “ما زیاده درسته؟”

“شما کاملا حق” Fauci گفت. “ما نیاز به آن نقطه. این کسب و کار جدی است. ما زیاده.”

Fauci پایان چت که در دسترس خواهد بود در کاری Instagram صفحه برای تکرار viewings با یک درخواست به کشور است.

“ما اصلاح زندگی ما است. آن را مناسب برای خود را در قفل. آن را راحت به انجام این نوع از همه چیز — آن را مناسب برای شما را به بازی بسکتبال” Fauci گفت. “اما ما در حال رفتن را از طریق یک دوره از زمان در حال حاضر که در آن ما به عنوان یک کشور با هم بکشید. نمی ترسند. آیا به خاطر ترس. استفاده از انرژی قادر به مقابله با آن و انجام این نوع از چیزهایی که می خواهید برای پایان دادن به آن است.

“من می خواهم به خلاص شدن از شر است که تصور غلط است که وجود دارد افراط و یا جهان در حال رفتن برای پایان دادن به و یا ما نمی خواهید برای انجام هر چیزی. آن نیست که. آن را در جایی در وسط.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>