استفانی جونز “از دست قوام’ به صورت مریلند که متکی بر او ثبات

دانشگاه PARK, Pa. — وجود داشته است دقیقا یک بازی استفانی جونز بازی نمی کند در تمام مریلند, بسکتبال حرفه ای, اما برای زندگی از ارشد به جلو نمی تواند به یاد داشته باشید که چرا او آن را از دست رفته. در راهرو خارج بازدیدکنندگان اتاق قفل در برایس اردن مرکز که در آن 10-رتبه Terrapins تا به حال فقط در مورد ضرب و شتم Penn State, 106-69 روز یکشنبه برای خود 11 پیروزی متوالی جونز لبخند زد و لبه سر خود را به چپ در تلاش برای به یاد بیاورید.

“شما درخواست من برای رسیدن به واقعا دور برگشت” جونز گفت.

این یک 83-70 برنده بیش از میشیگان برای بعد-شماره 3 مریلند در Jan. 19, 2017, یک بازی که در آن جونز, خواهر, Brionna ریخت و در یک تیم-بالا 25 امتیاز شاید رضایت خانواده سهمیه برای شب. جونز در فکر او را به یاد داشته باشید به مناسبت دیدن آن را به عنوان اولین و آخرین بازی او همیشه از دست رفته برای Terps اما باید منصفانه وجود داشته 128 دیگران در زندگی حرفه ای او. و هیچ چیز از دست رفته — بود آن بازی ها, سطل یا رایگان می اندازد — واقعا جونز ،

“پس از حضور او در پایان — او احتمالا تقریبا 100 درصد در هر بازی” دانشجوی سال دوم مرکز شکیرا Austin روز یکشنبه گفت. “مانند آن مسخره است.”

جونز نیست کاملا 100 درصد تیرانداز اما ارشد از مریلند, Md., شده است بدون شک مریلند steadiest بازیکن به عنوان Terps ادامه به قطع از طریق ده بزرگ با سه بازی باقی مانده در کنفرانس بازی. روز یکشنبه زمانی که Terps تبدیل به یک نقطه حاصل کار دو تیم منجر به یک 37-نقطه فوران چاه نفت پیروزی او منجر مریلند (22-4, 13-2 ده بزرگ) با یک فصل-بالا 21 امتیاز و 11 ریباند buoying این Terps با 17 امتیاز در طول آهسته نیمه اول که ارشد همکلاسی Kaila چارلز و بلر واتسون هر دو برگزار شد بدون گل.

[چگونه Terps بسکتبال زنان بازگرداندن بزرگ ده تسلط? بازیکنان روشن کرسی است.]

جونز شات 9 11 از میدان ساخته شده و 3 از 4 از خط پرتاب آزاد معمولی تفرج برای مریلند کارآمد ترین سلاح تهاجمی. رو به جلو در حال تیر اندازی 59.7 درصد از میدان در این فصل است و 58.6 درصد تیرانداز در کالج حرفه ای.

“او نمی شود بیش از حد بالا و حد پایین” مریلند مربی برندا Frese گفت. “او در حال بازی با آن حس فوریت است که سالمندان و شما فقط می دانم که هر شب شما نمی خواهید به نگرانی که او را به فکر کردن در جهت های مختلف. او فقط همیشه رفتن به نشان می دهد.”

هر بازیکن خواهد بود که با خوشحالی با “خانم قوام” moniker Frese اغلب می اندازد اطراف جونز. او تیراندازی درصد است و تنها تعداد میآید که به دنبال در مریلند آمار ورق — در غیر این صورت او با این تیم پنجم-گلزن برجسته (10.7 امتیاز در هر بازی) و سوم-بهترین rebounder (5.4 ریباند). 6-پا-2 رو به جلو تمایل به زیر رادار پرواز در فهرستی با زرق و برق دار و استعداد مانند چارلز و سه نقطه قاتل تیلور Mikesell.

اما جونز مهم نیست. هر دو او و Frese مشاهده این نوع چاقو ارتش سوئیس با کیفیت جونز به عنوان بزرگترین قدرت به خصوص به عنوان Terps اینچ نزدیک به postseason. جونز ارزش به عنوان تیم حتی ثابت رهبر را افزایش می دهد در این زمان از سال زمانی که روال منظم فصل از دست داده است و مریلند شروع به سفر ،

او قوام چه Frese توجه در مورد جونز هنگامی که او برای اولین بار شروع به تماشای او در مدرسه بالا — رو به جلو پس از بالا منفور به از دست دادن است که او را از بند باز کردن همه چیز را در زرادخانه خود را برای اطمینان از پیروزی. او رقابت شکل کمک کرد و او به خوبی گرد بازی.

“او همیشه به لمس” Frese گفت. “او شده است که چسب بازیکن برای ما, و گاهی اوقات آن را حتی نمی باید به نشان می دهد تا بر روی یک ورق آمار. او را برای رفتن به آنجا دفاعی و تنظیم یک صفحه نمایش بزرگ و همه حق پخش. امروز خاص بود. من فکر می کردم او تماس گرفته شده از نوک و ما نیاز به هر نقطه, هر, دوباره بجای اول برگشتن ما رو از امشب. او تا به حال یک بازی احساسی و عاطفی برای ما است.”

حتی زمانی که ارشد برای اولین بار به مریلند او نمی خواهید به عجله به همه چیز و یا بیش از حد بزرگ و بیش از حد به زودی. جونز آینده آسیب ACL و با اتکا بر او خواهر بزرگتر ارشد در مریلند که جونز یک دانشجوی سال اول به هوای جدید خو گرفتن ،

“من فقط خیساندن همه چیز در . . . فقط کاهش خودم به همه چیز و نه هل دادن خودم با سرعتی بیش از حد” جونز گفت. “بیش از چهار سال گذشته که واقعا ثابت و مداوم تا به نوعی از من بوده است چیزی است.”

[سی ورزشی باتلاق: اسکات Van Pelt هیچ وقت برای بدبین مریلند طرفداران]

رو به جلو را حتی-keeled شخصیت است که سازگار به عنوان بازی. جونز لبخند طریق بازی حتی زمانی که او به پایان می رسد تا سامانه رو به پایین در دادگاه به عنوان او سه بار در روز شنبه پس از غواصی برای سرقت و یا برای رسیدن به دوباره بجای اول برگشتن.

Frese اغلب به او می گوید که او نیاز به دیدن بیشتر از آنچه این تیم خواستار “معنی Steph,” هنگامی که ارشد عضلات از طریق رنگ و یا ادعای پرش توپ را با نیروی. اما Terps اغلب از سود جونز حضور مهم نیست که چقدر معنی او بازی می کند.

Austin که اضافه شده 16 امتیاز و هشت ریباند در برابر Nittany Lions (7-19, 1-14) به نام او آرام بخش نیروی در تمرین ها و بازی ها اگر Terps تا کنون از انواع. زمانی که Frese به طور خلاصه او را از صف شروع این فصل مریلند از دست رفته جونز تمرکز در شروع بازی.

اما به جونز آن را ندارد پرسش میرسیم که آیا او شده است در پنج شروع و یا آینده روی نیمکت. کار خود را همان باقی مانده است برای چهار سال است.

“من احساس من می تواند انجام دهد همان چیزی که در آینده روی نیمکت” جونز گفت: با بالا انداختن. “آن را باید مهم نیست که آیا شما در حال شروع یا آینده روی نیمکت. آنچه شما تولید روی زمین است آنچه شما می تواند انجام دهد و شما نمی توانید هر چیزی بیش از آن.”

جزئیات بیشتر در کالج بسکتبال: مریلند اریک آیالا قرار می دهد در کنار مبارزات در مسیر کشف ریتم آبجو: کالج بسکتبال را از دست ندهید یک-و-dones. این بدون زرق و برق های نجومی اثبات شده است. سن دیگو ایالت کالج بسکتبال آخرین تیم شکست نخورده. بسیار شک و تردید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>