استفانی گریشام را به عنوان برگ برنده مطبوعاتی وزیر تا کنون که بدون برگزاری یک جلسه

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام ترک پست خود هرگز پس از برگزاری یک سنتی در کاخ سفید نشست خبری در بیش از نه ماه او را در کار های متعدد رسانه های خبری گزارش روز سه شنبه.

Ms گریشام را بازگشت به شرق بال به بانوی اول Melania Trump است رئیس ستاد CNN و ABC اخبار گزارش.

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 کارمند او آمد into the West Wing برای اولین بار به عنوان معاون به شان اسپایسر که در نهایت پایین پا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اولین دبیر مطبوعاتی. از وجود او به پایان رسید تا اولین بانوی وزیر مطبوعات و مدیر ارتباطات که در آن دو نزدیک شد.

زمانی که کاخ سفید وزیر مطبوعات سارا هاکبی ساندرز اعلام کرد خروج آقای ترامپ تصمیم گرفتند به جای یکی وفادار با دیگری با قرار دادن Ms گریشام در آن نقش و پست خالی از مدیر ارتباطات. خانم ساندرز انجام شده بود اکثر توابع از هر دو موقعیت از لایحه درخشش سابق فاکس نیوز, اجرایی, اخراج شد از مدیر ارتباطات پست.

Ms گریشام اذعان بی میلی برای احیای روزانه کاخ سفید جلسات مطبوعاتی با اشاره به این بود که آقای ترامپ که دستور خانم ساندرز برای پایان دادن به آنها. رئیس جمهور هرگز به این منظور هر چند او در حال حاضر فروش روزانه کاخ سفید در نشست خبری در شیوع کروناویروس.

مطبوعات و روابط تحت Ms ساندرز به طور پیوسته رو به وخامت گذاشته به خصوص با توجه به برخی از نهایی جلسات. آنها نمی بازیابی تحت Ms گریشام که تصمیم گرفتند برای مقابله با خبرنگاران one-on-one به جای در جلسات.

چندین خبرنگاران کاخ سفید قبل از همه گیر قطع دسترسی به بال غربی به تازگی تلاش برای به یاد داشته باشید همیشه از دیدن Ms گریشام در James S. بردی اتاق جلسه پس از او آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی بالا. هیچ کدام می تواند.

او پس از توافق با یک تلویزیون پرسشنامه که هر کسی که مخالف با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است “تفاله” و وضع سخت حمله دموکرات ها و هر گونه تهمت و منتقد.

در Ms گریشام رشد هرگز به این کار به عنوان برخی از روزنامه نگاران که تا به حال با او کار می کرد در حالی که پوشش Ms تهمت امیدوار بود او را.

اما او در ارتباط برقرار کردن با روزنامه نگاران از طریق تماس های تلفنی و ایمیل با خبرنگاران در ضرب و شتم اغلب گفته او اغلب در دسترس تر از خانم ساندرز.

او اظهارات عمومی محدود شد به توییتهایی که تقریبا همیشه به برنامه ریزی به روز رسانی و یا lavished ستایش خود و یا فاکس نیوز ظاهر. او کسانی که از مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه شبکه های واشنگتن studios معنی او هرگز به سمت چپ باز امکان برای یکی از جنوب چمن جلوی خانه gaggles که دیگر مقامات انجام به طور منظم.

این لیست شامل کاخ سفید مشاور کلیان کانوی و رئیس مشاور اقتصادی لری Kudlow. Ms گریشام اصلی معاون هوگان Gidley آیا بیشتر از کسانی که غیر رسمی gaggles قبل از همه گیر شده است اما کمتر از یک چهره عمومی پس از وقوع; آقای Gidley اغلب با تمرکز بر دموکرات در سخنان ساخت و او را تا حدودی بیمار-مناسب برای دوربین در طول یک بحران ملی. که می تواند منصرف جدید کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع از دادن کار به طور دائم.

Ms گریشام West Wing خروج تنها می افزاید: به چه موسسه بروکینگز و کارشناسان دیگر را به نام رکورد گردش مالی در Mr مغلوب ساختن پیشی جستن ، او گفت که او انتظار دارد همه کارکنان در نهایت به ترک.

هر چند او در دسترس از طریق تلفن و ایمیل در شخص فعل و انفعالات شد و نادر با خبرنگاران. بسیاری از این ضرب و شتم را به یاد داشته باشید تصدی او بهترین او معمولا بسته درب دفتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de