استفان بورگین: خود استادانی serial killer کارشناس اذعان می کند او ساخته شده است تا مقدار زیادی از اعتبار خود را

یک ادعا serial killer متخصص و پرکار واقعی جرم و جنایت نویسنده کتاب می گوید که او ساخته شده بسیاری از backstory اعتبار خود را بر اساس.

استفان بورگین, 67, بود, هنگامی که به عنوان یک قدرت در سریال جنایت در فرانسه این ادعا که او تا به حال مصاحبه با بیش از 70 قاتلان در سراسر جهان از دهه هفتاد.

بورگین همچنین ادعا شده است که خود را شریک بود تجاوز و قتل توسط یک قاتل زنجیره ای در لس آنجلس در همان دهه است.

در فرانسه از او به چاپ کتاب بر اساس بدنام موارد مانند قتل حل نشده از الیزابت کوتاه, همچنین شناخته شده به عنوان کوکب سیاه یا مستند جنایات قاتلان مانند گری Ridgway و HH هلمز.

در حال حاضر بورگین در حال حاضر بستری در چندین مصاحبه برای رسانه ها به داشتن اختراع و یا تقویت بسیاری از داستان های خود را. او اعتراف رخ داده است بعد از یک گروه رفتن 4ème Œil شرکت مطرح شک و تردید در مورد مشخصات خود را در یوتیوب بررسی است.

بورگین شریک بود که ظاهرا به نام آیلین در حقیقت الهام گرفته از سوزان Bickrest یک زندگی واقعی قربانی قاتل زنجیره جرالد Stano.

بورگین گفت: روزنامه فرانسوی Le Parisien که او ملاقات Bickrest در دیتونا بیچ قبل از قتل او.

“این یک چیز احمقانه است که من اذعان,” او گفت: این نشریه از تصمیم خود برای اختراع “آیلین”.

“من نمی خواهم مردم بدانند که هویت واقعی کسی که نیست من شریک بلکه کسی که من می خواهم به ملاقات پنج یا شش بار در شهر ساحلی دایتونای و کسی را که من دوست داشتم.”

بورگین همچنین گفت: Le Parisien که او نمی مصاحبه 77 سریال قاتلان او ادعا کرده است در گذشته بلکه “فیلم برداری بین 10 و 15” و “مصاحبه 30”.

با توجه به روزنامه بورگین انجام مصاحبه برخی از جنایتکاران اما اغراق آمیز یا mischaracterised دخالت خود را.

او نیز هرگز در مصاحبه چارلز منسون بر خلاف آنچه او ادعا کرد برای سال.

“که بخشی از چیزهایی که من اختراع,” او گفت: کاغذ. “من او را دیدم اما ما نمی صحبت می کنند به هر یک از دیگر.”

مقامات پلیس به این روزنامه گفت که بورگین را ارائه چند جلسه به عنوان یک سخنران اما نه به عنوان یک مربی و یا یک مربی.

“من به طور کامل اعتراف اعتراف تقصیر من” بورگین که اشاره به خود را به عنوان “یک mythomaniac” گفت: Le Parisien, “من شرمنده از داشتن دروغ از پنهان داشتن همه چیز است.”

بورگین گفت که او احساس می کند او نیاز به کمک روانی نیز بیان کرد: “این همه دروغ عینی مسخره چرا که اگر شما را ارزیابی کار من عینی آن بود به اندازه کافی به خودی خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>