مجلس نانسی پلوسی رد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه با پاره کردن کپی و پس از او به این نتیجه رسیدند سالانه سخنرانی – حدود 90 دقیقه پس از رئیس جمهور به نظر می رسد حاضر به تکان دادن دست خود را.

کالیفرنیا از حزب دموکرات نشسته فقط بیش از شانه چپ خود را در طول سخنرانی به دنبال منزجر و بی طرفانه به عنوان او بیشتر به عنوان خوانده شده آن را یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته. در زمان او سرش را تکان داد و یا تکان یک انگشت زیرکی. قبل از اینکه فرمانده کل قوا بود و حتی چپ افتا او پاره صفحات کپی به قطعات و پرتاب آن را در مقابل او.

یک پلوسی دستیار تایید کرد که او گفت: پس از خروج از خانه و اتاق او پاره نسخه چاپ شده از سخنان خود به دلیل آن بود که “ادب چیزی که به انجام … با توجه به جایگزین”. سخنران نداد در آنچه که به معنای.

او با این حال آتش خاموش یک صدای جیر جیر دفاع از او حرکت نوشتن بیش از یک عکس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به کاهش لرزش دست: “دموکرات ها هرگز متوقف خواهد شد گسترش دست دوستی به کار انجام می شود #ForThePeople. ما کار خواهد کرد برای پیدا کردن زمینه های مشترک که در آن ما می توانیم اما ایستاده زمین ما که در آن ما می توانیم.”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام پاسخ در توییتر برجسته بخش هایی از سخنرانی و مهمانان او در گفت سخنران “فقط پاره پاره کردن: یکی از آخرین بازمانده تاسکیگی نیروی هوایی. بقای یک کودک متولد شده در 21 هفته. عزاداری خانواده های سنگی جونز و Kayla مولر. یک سرویس عضو این مراسم با خانواده اش. که میراث او را.”

او پس از توبیخ و تلاش خود را به لرزش دست سخنران قلم سنتی افتتاح خط بود که او را “با افتخار” برای حضور رئیس جمهور به جلسه مشترک کنگره – چیزی سخنرانان از هر دو طرف باید انجام شود برای رئیس جمهور و از طرف دیگر برای چند دهه.

این روش نمایشی در آمد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او مواجه خانه دموکراتیک شاکیان در سه شنبه شب به هیچ وجه قصد از آوردن استیضاح اتهامات عنوان شده علیه آنها وضع شده علیه او به جای تمرکز خود را سالانه دولت از آدرس اتحادیه در دستاوردهای خود را به عنوان او می چرخد و به انتخاب مجدد او به مبارزات انتخاباتی.

همانطور که آقای ترامپ وارد اتاق خانم پلوسی گسترش دست خود را به رییس جمهور از او در دست او یک نسخه محدود از سخنان خود اما او خودداری کرد و آن را شدیدا تکان بدهم. ایران سیاستمداران در پاسخ با “چهار سال” شعار. در طول سخنرانی کالیفرنیا از حزب دموکرات پنهان نیست که او در مخالفت با رئیس جمهور در یک نقطه نگه داشتن دست خود را به بالا با کف دست اشاره به آسمان در حالی که تکان دادن سر خود را هنگامی که آقای ترامپ گفت: مقامات منتخب با حضور در اتاق بازرگانی تا به حال یکی از اساسی کار: “برای قرار دادن آمریکا برای اولین بار.”

آقای ترامپ با استفاده از این گفتار عمدتا به عنوان یک انتخاب مجدد فروش زمین شعار خود را ثبت و ارائه خود را به عنوان داشتن تحویل در اقتصادی و امنیت ملی وعده داده است. او گفت کشور او تحویل داده بود رشد اقتصادی و انجام بیش از پیشینیان خود را به امن در مرز جنوبی و حفظ کشور امن است. اما او همچنین صدا چندین کمپین-نوین تم به عنوان او به دنبال یک دوم.

“ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکا, بهداشت و درمان,” او گفت:. “سوسیالیسم از بین می برد و سازمان ملل و همیشه به یاد داشته باشید, آزادی, پادمان, روح,” او گفت:. او بلافاصله چرخد و به مورد مباهات خود دفاع آمریکا بودجه – یک بخش به طور کامل وابسته به مالیات دهندگان بودجه به ظاهر نیست به اذعان طنز.

“مایک بلومبرگ معتقد است که هیچ کس نباید رنج می برند زیرا آنها نمی توانیم بیمه و هیچ کس نباید چهره مشکلات مالی به دلیل صورتحساب های پزشکی. مراقبت از سلامت یک حق است. به عنوان رئیس جمهور مایک ارائه خواهد شد مقرون به صرفه و قابل اعتماد مراقبت های بهداشتی برای همه آمریکایی ها” سابق نیویورک شهر شهردار انتخابات ریاست جمهوری در بیانیه ای گفت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال منزوی دموکراتیک نامزدها مانند آقای بلومبرگ با شعار اقتصادی خود را از سر گرفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن شگفتی ما سرباز خانواده با بازگشت خود را در ایالت متحده آمریکا

“سه سال پیش ما راه اندازی شد ‘بزرگ آمریکا باز گشت’. امشب من ایستاده قبل از اینکه شما برای به اشتراک گذاشتن نتایج باور نکردنی” آقای ترامپ گفت. “تنها در سه سال کوتاه ما را به هم ریخت ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و آزادسازي آمریکا سرنوشت. ما در حال حرکت رو به جلو در سرعت است که غیر قابل تصور بود فقط یک زمان کوتاه پیش و ما هرگز قصد بازگشت.”

در نادر تماس برای هر دو طرف به با هم کار کنند رئیس جمهور گفت: جمهوری خواهان و دموکرات ها نشسته قبل از او به کار کردن قوانین برای کاهش تجویز دارو قیمت. “دریافت صورتحساب در روی میز کار من, و من آن را نشانه بلافاصله” آقای ترامپ قول داد حتی اگر او به آنها گفت همان مورد اصلاح قانون مهاجرت و دیگر مسائل تنها به نزول تلاش برای تصویب چنین قانون.

دموکرات ها را رد Mr مغلوب ساختن پیشی جستن مشاجره او ساخته شده است یک تاریخی “فراگیر” اقتصاد گفته او شکست خورده است برای کمک به متوسط آمریکایی است.

برنی ساندرز تماس از مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر نه تغییر آب و هوا در ایالت متحده آمریکا

به عنوان یک کارمند به نمایش در اوایل روز سه شنبه ، نشانی نیست از ویژگی های کلمه استیضاح. دستیاران حاکی از رئیس جمهور قصد ندارد آن را به طور مستقیم — حتی به عنوان او مواجه خانه خود را دموکراتیک شاکیان برای اولین بار از آنها راه اندازی خود را در اوکراین بررسی اکتبر گذشته.

“او می داند که در این جا به تاریخچه” گفت: یکی کاخ سفید ناظر که نخواست نامش فاش شود به صحبت رک و راست. “او فقط نمی خواهید به خطر بسیار امشب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de