ایالت پنسیلوانیا نمی خواهد اجازه دهید Blue Jays بازی بازی های خانگی در پیتسبورگ

یک سخنگوی دولت گفت: این اطلاعات رله به Blue Jays اوایل روز چهارشنبه.

آبی جیز بودند به دنبال یک مکان جدید به بازی پس از دولت کانادا روز شنبه با رد یک طرح برای این تیم به بازی بازی های خانگی خود را بدون طرفداران در تورنتو با استناد به نگرانی در مورد عبور از مرز برای سفر و بازی در “مکان های که در آن خطر ابتلا به [رمان coronavirus] انتقال باقی مانده است.” که در سمت چپ این تیم با زمان کمی برای پیدا کردن یک خانه جدید ورزشگاه با توجه به MLB فصل به طور منظم کوتاه به 60 بازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — پنج شنبه آغاز می شود. (تورنتو فصل, درب بازکن, در جاده ها در برابر Tampa Bay Rays است روز جمعه برگزار خواهد شد.)

جیز آبی’ اولین بازی خانگی این است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 29 در برابر جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن.

PNC پارک دیده می شد به عنوان یک جایگزین ایده آل برای آبی جیز چرا که این تیم برنامه همپوشانی تقریبا کاملا با دزدان دریایی پیتسبورگ. در حالی که دو تیم به اشتراک گذاری برنامه ریزی شده در صفحه اصلی تاریخ جولای 29, آنها را دوباره انجام این کار تا سپتامبر. 8.

در روز سه شنبه, Blue Jays outfielder Randal Grichuk به خبرنگاران گفت که این تیم مالکیت آگاه بود, بازیکنان در مورد سه گزینه برای تورنتو خانه بازی: پارک PNC; مرغ انجیر خوار پارک در کمدن متری در بالتیمور; و Sahlen زمینه صفحه اصلی کلاس AAA بوفالو Bisons.

“ما شنیده ایم بوفالو. ما شنیده بالتیمور احتمالا. ما شنیده ایم پیتسبورگ احتمالا” Grichuk گفت.

“برای این لحظه من شنیده ام نه در یک محل مشخص به بازی نشده است. این نوع هنوز هم در هوا. که دیوانه است این به روز افتتاحیه. خوشبختانه ما شروع به در جاده ها است. اما این چیزی است که ما در حال شنیدن. امکان: پیتسبورگ یا بالتیمور. بدترین: بوفالو.”

بازیکنان ترجیح لیگ برتر استادیوم بیش از یک بوفالو, Grichuk گفت: از آنجا که دومی فاقد امکانات بازیکن — سرد و گرم وان های مدرن و وزن و آموزش, اتاق, برای مثال از یک MLB ballpark.

به گزارش آسوشیتد پرس جیز آبی نیز در نظر گرفته خود را بهار مرکز آموزش در Dunedin, Fla., اما رد این ایده به دلیل افزایش تعداد coronavirus موارد در آن دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de