شروع پنج شنبه همه پروازهای از چین خواهد بود از طریق روت هفت فرودگاه که در آن وجود خواهد داشت افزایش سلامت غربالگری.

در یک جلسه سه شنبه مقامات کاخ سفید گفت: خطر ابتلا به آمریکایی ها از ابتلا به این ویروس کم باقی مانده است اما آنها در حال گرفتن این مراحل را به آن را نگه دارید که راه. آنها گفت: افزایش مراحل مورد نیاز به دلیل آن یافت شده است که coronavirus گسترش می تواند توسط افرادی که نشان می دهد هیچ نشانه ساخت آن را بسیار سخت تر باشد.

بیش از 11000 نفر تشخیص داده شده است با سرعت در حال گسترش ویروس و بیش از 210 نفر را در چین کشته شده اند. وزارت امور خارجه گفت: آمریکایی ها به سفر وجود دارد و توصیه می شود کسانی که در حال حاضر وجود دارد به نظر می روم.

هفت نفر در ایالات متحده تشخیص داده شده اند با این ویروس از جمله شمال کالیفرنیا مردی که تشخیص داده شد جمعه. او در بازگشت به شهرستان سانتا کلارا از ووهان در Jan. 26. او باقی می ماند جدا شده در صفحه اصلی. تاکنون تنها یک مورد در ایالات متحده از فرد به فرد انتقال ویروس است.

مقامات بهداشت به تازگی گسترش یافته غربالگری به 20 متحده فرودگاه اما در حال حاضر می گویند که آنها انجام خواهد داد پیشرفته غربالگری در هفت فرودگاه. آنها عبارتند از:

  • بین المللی لس آنجلس
  • سان فرانسیسکو بین المللی
  • John F. Kennedy International
  • Hartsfield-Jackson Atlanta International
  • بین المللی هونولولو
  • شیکاگو اهار بین المللی
  • Seattle-Tacoma International

این اقدامات جدید می آید به عنوان ترافیک هوایی از چین بطور قابل توجهی کاهش یافته است. مقامات در چین محدود شده اند سفر از ووهان شهر جایی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در پایان ماه دسامبر است. روز جمعه سه آمریکایی حامل آمریکایی دلتا و ایران — اعلام کرد که تعلیق پروازها به مقصد و از چین اگر چه آمریکا و ایران ادامه خواهد داد به ارائه خدمات به هنگ کنگ.

به طور موقت آرامش در ترافیک هوایی اجازه خواهد داد که مقامات ایالات متحده به کار کردن تدارکات چگونه به قیف تمام پروازهای ورودی از چین به هفت فرودگاه.

خطوط هوایی آمریکا شروع تعلیق پروازهای روز جمعه. دلتا و ایران گفت: آنها توقف خدمات در اوایل فوریه برای اطمینان از مشتریان و کارکنان است که می خواهید به بازگشت به ایالات متحده این امکان را دارند.

سه حامل قبلا اعلام کردند که با کاهش تعداد پروازهای اما ادامه خواهد داد به ارائه خدمات است. روز جمعه آنها گفت: وزارت امور خارجه خبر جمعه شب بود که افزایش آن به چین سفر مشورتی به سطح 4 که بالاترین سطح از احتیاط آنها را وادار به ارزیابی مجدد.

دلتا گفت: این عمل با پرواز از طریق پنج شنبه. هواپیمایی گذشته چین محدود پرواز را ترک ایالات متحده در روز دوشنبه. آن آخرین پرواز از چین قرار است به ترک چهارشنبه. پرواز باقی خواهد ماند معلق از طریق آوریل 30. خطوط هوایی آمریکا گفت که پروازهای باقی خواهد ماند مبتنی طریق مارس 28 اما این مقامات خواهد نظارت بر وضعیت برای دیدن اینکه آیا آمریکا خواهد گسترش لغو شد.

ایران را ” تعلیق تمام عملیات بین hub شهرستانها در پکن چنگدو و شانگهای آغاز پنج شنبه.

نسخه قبلی این داستان غلط املایی Seattle-Tacoma International Airport. این نسخه درست شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im