“من یک robocall با یک ضبط به من گفتن که من شماره امنیت اجتماعی شده بود به حالت تعلیق در فعالیت های مشکوک” یک خواننده به تازگی نوشت. “به من گفته شد به مطبوعات برای اطلاعات بیشتر. من فشرده شد در ارتباط با یک مرد که تایید کامل من نام و آدرس. من به درخواست او این بود, اما او گفت که او نیاز به تایید من اطلاعات محرمانه و هویت. از او خواست برای آخرین چهار رقم از شماره امنیت اجتماعی است و من آن را به او داد. راستش من می ترسم و نمی دانم اگر این تقلب شد یا نه.”

کلاهبرداران با استفاده از ترس مردم از IRS به سرقت پول خود را و یا هویت است. بسیاری از خوانندگان گزارش می دهند که خود را بازنشسته و پدر و مادر که حداقل می تواند به قربانی های خود را به دلیل محدود درآمد بازنشستگی شده اند می ترسم به ارسال پول به هنرمندان باهم که متقاعد بازنشستگان که آنها را برجسته و صورت حساب های مالیاتی.

“چند ماه پیش من یک تماس با یک صدای ضبط شده گفت که من بدهکار برگشت مالیات و که مگر من مانده بر خط به صحبت کردن با یک نماینده,’ من شماره امنیت اجتماعی خواهد بود معلق و حکم خواهد بود صادر شده برای بازداشت” یکی از خوانندگان نوشت. “من در حال حاضر یک برنامه پرداخت در اثر برگشت مالیات که من مدیون بنابراین من می دانستم که این یک کلاهبرداری است.”

به عنوان زیرک به عنوان شما فکر می کنم شما در حال کلاهبرداران دقیق هستند. پس مراقب باشید از این پس طرح های.

IRS دغل کلاهبرداری. هیچ IRS نمی خواهد فقط تماس بگیرید شما را از آبی مورد بدهی مالیاتی. شما یک حرف یا چند حرف که نشان می دهد یک مشکل وجود دارد. چند سال پیش دریافت کردم که متوجه من بدهکار IRS $12,255 (از جمله علاقه و مجازات). این یک اشتباه بود و من نوشتم در مورد من چگونه حل و فصل این موضوع است. آنچه من — همیشه — یک تماس و خواستار آن است که من در خرید کارت های هدیه به پرداخت بدهی. IRS هرگز درخواست پرداخت از طریق Google Play ، iTunes و یا هر نوع دیگری از کارت هدیه. من نیز ندارد و به اصطلاح نمایندگان آژانس را تهدید به فرستادن پلیس به خانه من اگر من بلافاصله سیم نقدی به تماس گیرنده.

بازپرداخت طرح. هکرها به سرقت اطلاعات افراد از مالیات حرفه ای و با استفاده از اطلاعات به فایل جعلی می گرداند. اما در اینجا پیچ و تاب: با استفاده از این سرقت اطلاعات حساب بانکی ، cybercriminals به دستور IRS به سپرده بازپرداخت به قربانیان خود را حساب. آنها پس از تماس با مردم تظاهر به از آژانس مجموعه یا IRS ادعا بازپرداخت سپرده شد در خطا و خواستار پول بازگردانده می شود.

شماره امنیت اجتماعی کلاهبرداری. در این طرح مردم در حال گرفتن تماس و یا خودکار پیام ها که می گویند خود را به شماره امنیت اجتماعی شده “معلق” به دلیل فعالیت های مشکوک. آن را بی معنی است. چنین چیزی می تواند اتفاق می افتد. اما مردم گفت که به “فعال کردن” خود تعداد آنها باید با پرداخت هزینه و یا خرید کارت های هدیه. کمیسیون تجارت فدرال گفته شده است وجود دارد افزایش قابل توجه در کلاهبرداری است که در آن شبه ادعای آنها تماس از طرف یک سازمان دولتی مانند اداره تامین اجتماعی.

شبح preparers. وجود دارد غیر اخلاقی اظهارنامه مالیاتی preparers آنها IRS اشاره به عنوان “شبح preparers.” متوجه این پرچم قرمز: پرداخت خود را آماده نمی خواهد ثبت نام مقاله خود بازگشت و یا حاضر به امضای دیجیتالی آن است. IRS می گوید هر کسی که شما پرداخت خود را آماده بازگشت یا کسانی که کمک در تهیه آن باید یک Preparer مالیاتی شماره شناسایی یا PTIN. “پرداخت preparers باید ثبت و شامل خود PTIN در بازگشت” IRS می گوید. استفاده نمی preparer که پایگاه های هزینه خود را در یک درصد از بازپرداخت خود را. قطعا اجرا و گزارش preparer — اگر او و یا او شما را تشویق می کند به دروغ در مورد درآمد خود را و یا کسر خود را برای افزایش میزان بازپرداخت خود را.

یاد بگیرند که چگونه برای محافظت از خودتان و به اشتراک گذاری این اطلاعات را با مردم شما می دانید. وجود دارد مراقب باشید این فصل مالیات.

خواننده سوال هفته

اگر شما یک سوال بازنشستگی و ارسال آن به colorofmoney@washpost.com. در خط موضوع قرار دادن “سوال هفته.”

Q: هنگامی که یک مرد متاهل می میرد خواهد زنده ماندن همسر نیمی از مرحوم را به همراه خود تامین اجتماعی باقی مانده و یا خود و یا زندگی خود را ؟

یک: شما نمی توانید چک. وجود دارد بسیاری از سردرگمی در مورد عروسی مزایای وقتی که می آید به امنیت اجتماعی است.

امنیت اجتماعی دارای یک راهنمای به بازماندگان مزایای که شما باید به عنوان خوانده شده حتی اگر شما در حال طلاق.

“شما نمی خواهد دریافت بازمانده سود در علاوه بر این به خود شما مزایای بازنشستگی; تامین اجتماعی پرداخت خواهد شد بالاتر از دو مقدار” AARP امنیت اجتماعی مرکز منابع توضیح می دهد.

در اینجا چگونه بازمانده بهره مند شوند با این نسخهها کار برای یک مرد متاهل, با توجه به اداره تامین اجتماعی.

— خود را بیوه و یا مرد زن مرده ممکن است قادر به دریافت مزایای کامل در سن کامل بازنشستگی. به سن کامل بازنشستگی برای بازماندگان سن 66 برای مردم دنیا در سال 1945 تا 1956. به سن کامل بازنشستگی به تدریج افزایش خواهد یافت به سن 67 برای مردم دنیا در سال 1962 و یا بعد.

— خود را بیوه و یا مرد زن مرده می توانید کاهش مزایای به عنوان اوایل به عنوان سن 60.

— اگر خود را به زنده ماندن همسر غیر فعال است, مزایای می تواند شروع در اوایل سن 50. برای اطلاعات بیشتر در مورد بیوه بیوه و دیگر بازماندگان بازدید socialsecurity.gov/survivorplan.

— زنان بیوه یا بیوه می توانید دریافت مزایای در هر سنی اگر آنها مراقبت از کودک خود را جوان تر از سن 16 یا غیر فعال که از دریافت مزایای تامین اجتماعی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای بازماندگان تماس 800-772-1213 (TTY 800-325-0778). شما می توانید صحبت می کنند به یک امنیت اجتماعی نماینده بین 7 صبح تا 7 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه و یا بازدید از محلی تامین اجتماعی ،

این هفته چت لغو شده است اما لطفا مرا بعدی پنج شنبه, فوریه. 6 در ظهر (به وقت شرق آمریکا) به صورت زنده بحث و گفتگو در مورد پول خود را.

مهمان من خواهد بود ملودی تورنتون یک حسابدار خبره عمومی و شریک در فیتزجرالد & شرکت سهامی عام. او صندلی از ایالت کمیته مالیات برای کالیفرنیا جامعه حسابداران رسمی. او ملحق خواهد شد من به سوالات خود را در مورد مالیات های نجومی سال 2020 است.

بازنشستگی سوگ و نمی توانید رای بدهید

افکار خود را: چه نگرانی شما در مورد دغل کلاهبرداری?

من هم علاقه مند به تجارب خود و یا نگرانی در مورد بازنشستگی و یا پیری است. شما می توانید بیهوده گویی یا بیحوصلگی حرف زدن. ارسال نظرات و پیشنهادات خود را به colorofmoney@washpost.com. لطفا نام شهر و دولت. در خط موضوع قرار دادن “بازنشستگی سوگ و نمی توانید رای بدهید.”

در هفته گذشته عضویت در خبرنامه من پرسید: به من بگویید چه شما فکر می کنم این ایده از سال 2020 نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در چگونه آنها را رفع امنیت اجتماعی است.

کوین سورد نبراسکا نوشت: “بیشتر پوشش داده می شود باید به شدت ناعادلانه عمل از مالیات تامین اجتماعی درآمد.”

“من بیمار هستم بسیاری از مردم گفت که غنی نیاز به پرداخت سهم عادلانه خود را از مالیات به ویژه مالیات امنیت اجتماعی رغم اینکه” غنی “خودم” نوشته کیت راسل از Ashland, سنگ. “برای کسی که به می گویند که غنی نیاز به پرداخت بیشتر در امنیت اجتماعی مالیات زمانی که منافع و در نتیجه مالیات پوش, فقط نشان دهنده یک سرقت-از-این-ثروتمند-و-را-به-این-انتقال ضعیف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im