جنگ ستارگان: Adam Driver را Kylo رن نظریه است که هرگز آن را به ظهور اسکای واکر

آدم راننده یک نظریه در مورد Kylo رن تربیت بود که به کاوش در Star Wars: The Rise of اسکای واکر.

جی جی آبرامز منتشر شد در ماه دسامبر 2019 دریافت بررسی مخلوط. بسیاری از انتقاد از آن برای عدم ارائه به اندازه کافی زمینه به بسیاری از نقاط طرح.

در واقع بسیاری از سوزاندن سوالات پاسخ داده شد در یک کراوات در رمان که منتشر شد ماه پس از این فیلم بیرون آمد.

یکی از این داستان بود که از سمت چپ به پایان رسید و فیلم مرتبط با تربیت راننده شخصیت Kylo رن.

لازم به توضیح است که Kylo رانده شد به سمت تاریک پس از ابتلا به خود مربی جدی لوک اسکای واکر (Mark Hamill) تلاش برای کشتن او در خواب خود را.

با این حال بسیاری از طرفداران خواست بیشتر وقت بوده است صرف کاوش در تاریخ Kylo و اعمال پدر و مادر خود را – هان سولو (هریسون فورد) و لیلا Organa (Carrie Fisher) – ممکن است تا به حال در تصمیم گیری خود را.طرف.

به عنوان نشان داد جادوگران نویسنده لو گراسمن, راننده تا به حال برخی از ایده های در مورد این. گراسمن نوشت که یک پشت صحنه از ویژگی های در ظهور اسکای واکر در آن تولید مشترک این اخبار در حالی که صحبت کردن به معکوس.

“من فکر می کنم احتمالا چیزی که از دست رفته بود برای من, من می خواستم برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد Kylo دوران کودکی” او گفت:. “من فکر می کردم آنها را به ما نشان می دهد بیشتر در مورد به همین دلیل او تبدیل به سمت تاریک.”

گراسمن می گوید که زمانی که او صحبت را با راننده در مورد شخصیت “او تا به حال بسیاری از افکار جالب در مورد بن انفرادی کودکی” و به اشتراک گذاشته بود مشاهدات خود را در مورد چرا او شر است.

آدم راننده به عنوان Kylo رن در ‘جنگ ستارگان’ حق رای دادن (لوکاس فیلم)

“این در واقع چیزی است که آدم راننده گفت:” گراسمن ادامه داد. “او گفت که هر دو هان سولو و لیلا شد راه بیش از حد خود جذب می شود و به این ایده خود را به عنوان قهرمانان واقعا توجه پدر و مادر در راه یک جوان و, مناقصه Kylo رن واقعا مورد نیاز است.”

گراسمن افزود: “نبود واقعا که خیلی از آن در فیلم, بنابراین من فقط فکر می کنم ما باید فرض کنیم کودکی خود را مکیده.”

جالب است بدانید که راننده بود و بازی در این نقش با این افکار در ذهن خود حتی اگر صحنه نبودند به تصویر کشیده در پایان فیلم.

Star Wars: The Rise of اسکای واکر در دسترس است در دیزنی+ و در حال حاضر تلویزیون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات