اهل می سی سی پی هیل شد پاسخ به یک صدای جیر جیر ارسال توسط دولت فرماندار تیت ریوز (R), که گفت که او فکر نمی کنم یک “جایگزین مناسب” به پرچم موضوع یک پیشنهاد در دست بررسی توسط قوه مقننه به اضافه یک دوم رسمی پرچم. با اشاره به یک سال 2001 دولت همه پرسی که در آن رای دهندگان به شدت تصمیم به نگه داشتن فعلی پرچم ریوز نوشت که یک برنامه شبیه به این دو پرچم پیشنهاد “واقع تقسیم کشور ما بیشتر است.”

در پاسخ هیل در توئیتر نوشت: “در هر صورت تغییر پرچم یا من نمی خواهد به نمایندگی از این دولت دیگر و من به معنای آن است.” او افزود: “من خسته هستم.”

در یک متعاقب آن صدای جیر جیر هیل نوشت که بر خلاف برخی دیگر opining روی این موضوع کار او “متولد شده در این کشور” می داند و “چه معنی پرچم[s].”

در میان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به ادامه تظاهرات در سراسر این کشور در پی مرگ جورج فلوید آثار و نمادهای دیگر تجلیل کنفدراسیون گرفته شده پایین حذف شده و یا در برخی موارد مخدوش.

روز جمعه در دانشگاه می سی سی پی بازیکنان فوتبال نوشته شده یک ویدیو که در آن تعدادی از آنها حمایت برای حذف از شناخته شده مجسمه مؤتلفه سرباز — و یا به عنوان آنها قرار داده و آن را یک “نماد برده داری و نژاد پرستی و نفرت و ظلم و ستم” — از یک موقعیت ممتاز در محوطه دانشگاه.

نسکار به تازگی ممنوع همه نمایش از مؤتلفه پرچم و بیشتر نگرانی های بسیاری در می سی سی پی, NCAA جمعه اعلام کرد که آن را به طور موثر تحریم دولت با امتناع از هر مرحله قهرمانی حوادث در مکان های که در آن متفق نماد “اتحاد برجسته حضور دارند.”

هیل است به بازی خود را در فصل ارشد برای Bulldogs, و او خواهد بود SEC پیشرو بازگشت متهور. این بازیکن که رهبری این کنفرانس که در رده آخر سال, سابق, کنتاکی, ستاره لین Bowden جونیور به دست آورده retweet از تپه دوشنبه با گفتن MSU standout ایستاده yo زمین!”

هیل همچنین پیامهای حمایت از هم تیمی ها و دیگر بازیکنان فوتبال از جمله سیاتل Seahawks linebacker KJ رایت که بازی در می سی سی پی امور خارجه.

“شما باید از من حمایت کامل brotha!” رایت توییتی در تپه. “که پرچم نشان دهنده نفرت و نژاد پرستی و ظلم و ستم! آن بوده است زمان برای تغییر است. وجود قدرت در اعداد! همه ما باید در هیئت مدیره است.”

تپه نشان داد در اواخر سال گذشته است که او را وارد در سال جاری پیش نویس NFL قبل از اعلام در ژانویه او می خواهم تا به حال یک تغییر از قلب است. در ضمن گفت که او می خواست به “ادامه پیگیری از من مدرک” هیل ابراز هیجان در شانس بازی برای جدید Bulldogs سر مربی مایک صافی که خود را شناخته شده است “حمله هوایی” حمله.

صافی نیز شناخته شده برای ساخت برخی از ابرو-بالا بردن نظرات هم در مصاحبه ها و از طریق حساب توییتر خود و در ماه آوریل به او ارائه یک بیانیه از “پشیمانی” و پس از او توییتی از یک الگوی رفتاری که نشان داد یک زن بافندگی طناب دار. صدای جیر جیر بود و ظاهرا به معنای یک شوخی در مورد صرف وقت بسیار quarantining در خانه با همسر و اما طناب دار تصاویر شرح داده شد به عنوان “هرگز مناسب” توسط MSU ورزشی مدیر جان کوهن.

قرار دادن یک طناب دار در گاراژ غرفه بابا والاس نسکار را فقط سیاه و سفید کامل-جام زمان سری راننده را لرزاند جهان ورزش یکشنبه پس از انبار-ماشین مدار نشان داد “عمل شنیع” گرفته شده بود آن روز.

“این نمی خواهد شکست من نمی خواهد به در خواهد شد و نه من به پایین” والاس گفت: روز شنبه در بیانیه ای. “من ادامه خواهد داد تا با افتخار ایستاده برای آنچه که من به آن معتقدم.”

پس از ساخت و احساسات خود را شناخته دوشنبه درباره می سی سی پی پرچم میان پیام های دیگر تپه را بازتوییت کرد یکی از Bulldogs هم تیمی مارکوس مورفی. و اشاره کرد که او نیز اهل می سی سی پی مورفی قول داد که دوست دارد از خود و تپه خواهد “برای ایستادن چیزی اما نه پاییز برای هر چیزی است.”

تپه هنوز هم ممکن است باید گزینه ورود NFL را مکمل پیش نویس در ماه آینده می تواند به عنوان یک تعداد دیگر فوتبال کالج upperclassmen به خصوص با توجه به کروناویروس مربوط به عدم اطمینان در مورد فصل آینده.

یکی از این بازیکن حداقل در تئوری می تواند ایالتی اوکلاهما در حال اجرا پشت Chuba هوبارد. این FBS رهبر در عجله متری به عنوان یک اشتباه دوم فصل گذشته هوبارد castigated سر مربی مایک Gundy پس از یک عکس جدیدی از دومی پوشیدن یک پیراهن با آرم یک امریکا شبکه خبر.

هوبارد اعلام کرد که او نمی خواهد “ایستاده” از جمله حمایت از یک پلت فرم رسانه ای است که شور و شوق پشتیبانی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و در آن زمان به شدت انتقاد سیاه زندگی مهم است. هوبارد دریافت فوری پشتیبانی از تعداد فعلی و سابق ایالتی اوکلاهما بازیکنان و Gundy به زودی انکار OAN و عذرخواهی برای “درد و ناراحتی” او می خواهم ناشی از برنامه های خود را.

صافی هیل جدید مربی گفت: “اگر Kylin انتخاب برای بیان افکار خود را من فکر می کنم او باید اگر او می خواهد.”

“همه در حال گوش دادن به یک دیگر و من فکر می کنم ما باید برای رسیدن به آن نقطه” صافی اضافه شده است. “من این را تحسین Kylin حق بیان نظر خود را واقعا در هر موضوع است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات